بهترین ذخیره سازهای ابری رایگان 2019

بهترین ذخیره سازهای ابری آنلاین سال ۲۰۱۹


مشاغل و مصرف کنندگان به جای تجهیزات سخت افزاری داخلی ، به طور فزاینده به راه حل های ذخیره سازی مبتنی بر ابر متکی هستند.

داده های گوگل نشان می دهد که علاقه به “Cloud Storage” به تنهایی در دهه گذشته ۴۰ برابر شده است. به حدی که مردم کمتر از آن به عنوان “ذخیره آنلاین” یاد می کنند.

با توجه به تعدد ارائه دهندگان فضای ذخیره‌سازی ابری ، فرد باید برنامه ای را انتخاب کند که حداکثر میزان ذخیره و پهنای باند کم هزینه را ارائه دهد و همزمان اطلاعات ایمن بماند.

اکثر نمایه های برتر برای ذخیره سازی ابر یک مدت خدمات رایگان ارائه می دهند که به شما امکان می دهد قبل از پرداخت هرگونه وجهی نمایه مناسب را انتخاب کنید.

نیازهای کاربران شغلی با توجه به شرایط و ضوابط و همچنین کیفیت خدمات با مصرف کنندگان دیگر متفاوت است.

سه دسته بندی برای معرفی ذخیره سازهای ابری داریم که شامل موارد زیر می باشند:

ذخیره سازی ابری  Google Drive


Google Drive با داشتن ۱۵ گیگابایت فضا برای کاربران جدید ، یکی از سخاوتمندترین ذخیره ساز ابری است

این فضای ذخیره سازی Google با سایر سرویس های Google از جمله Gmail و Google Photos نیز به اشتراک گذاشته می شود.

برنامه های تلفن همراه برای دسترسی آسان کاربران iOS و Android در دسترس هستند ، و برنامه دسک تاپ همگام سازی  و پشتیبانی Google به شما امکان می دهد تا فایل ها را از رایانه شخصی خود با ابر همگام کنید. Google Drive همچنین شامل ابزارهای اداری آنلاین برای پردازش کلمه ، صفحات گسترده و …  می باشد که باعث می شود اشتراک فایلها با دیگران آسان شود.

Google One روش جدیدی است که شما می توانید با استفاده از برنامه های ذخیره قبلی Google Drive ، ذخیره سازی آنلاین را در Google انجام دهید

Google Drive شامل موارد زیر می باشد:

  • ۱۵ گیگابایت فضا به صورت رایگان
  • ابزارهای مجموعه G  (ابزارهای اصلی G Suite شامل Gmail ، درایو ، اسناد ، برگه ها ، اسلایدها ، فرم ها ، تقویم ، سایت ها ، Hangouts و Keep است)
  • پشتیبان و همگام سازی برنامه دسک تاپ

ذخیره ساز ابری google drive

ذخیره سازی ابر pCloud


pCloud ، برای کسانی که فایل های رسانه ای بزرگ را ذخیره می کنند ایده آل است.

در حالی که محدودیت پهنای باند اعمال می شود ، به نظر می رسد هیچ محدودیتی در اندازه پرونده هایی که می توانید آپلود کنید وجود ندارد. این سرویس برای کلیه سیستم عامل های دسک تاپ و موبایل در دسترس است – کاربران می توانند از طریق وب سایت نیز وارد سیستم شوند. این شرکت در سوئیس ثبت شده است که دارای قوانین محرمانه ای است و شما همچنین می توانید ۴.۹۹ دلار در ماه را برای پرداخت pCloud Crypto برای قفل (و باز کردن قفل) پرونده های شخصی با رمزهای عبور بپردازید.

pCloud یکی از معدود سرویس های ابری است که اشتراک برای تمام عمر ارائه می دهد.

اگر به صورت رایگان به دنبال یک برنامه مناسب فضای ذخیره سازی ابری هستید ، pCloud گزینه مناسبی است و برای شروع کار ، ۱۰ گیگابایت می دهد

pCloud محدودیتی در اندازه پرونده ها ندارد و گزینه های اشتراک گذاری ساده pCloud، راهی عالی برای ارسال پرونده های بزرگ به دوستان و همکاران است . حتی میتوانید پرونده ها را با افرادی که خودشان از این سرویس استفاده نمی کنند ، به اشتراک بگذارید.

ذخیره ساز ابری pCloud

مایکروسافت OneDrive


یکی دیگر از راه حل های ذخیره سازی تمام عیار ، به ویژه برای کاربران ویندوز مایکروسافت OneDrive است.

کاربران ۵ گیگابایت رایگان حافظه دارند ، هرچند که افزایش حافظه به ۵۰ گیگابایتی نسبتاً ارزان خواهد بود.

 اگر Office 365 دارید ، مایکروسافت OneDrive به طور خودکار به ۱ ترابایت فضا ترقی می یابید. در مایکروسافت OneDrive به اشتراک گذاشتن پرونده ها با افراد دیگر حتی اگر آنها کاربران OneDrive نباشند امکان پذیر است ، و امکان ویرایش فایل ها بصورت آنلاین و بدون دانلود آنها وجود دارد.

ذخیره ساز ابری Onedrive

Dropbox

Dropbox جزء دنیای رایگان ذخیره سازی ابری، با رابط کاربری وب است که ساده و کارآمد می باشد.

با وجود محبوبیت زیاد Dropbox، ولی این برنامه کمترین بسته های رایگان را برای کاربران (فقط ۲ گیگابایت) در اختیار می گذارد ، اما راه های مختلفی برای تقویت این فضا بدون پرداخت هزینه وجود دارد ، از جمله دعوت از دوستان برای پیوستن (در هر مراجعه ۵۰۰ گیگابایت دریافت می کنید تا ۱۶ گیگابایت) و مشارکت در انجمن Dropbox  که ۱ گیگابایت ارائه می دهد

یک ابزار کار مشترک عالی به نام Dropbox Paper وجود دارد که به عنوان یک فضای کاری گروهی عمل می کند و – اگر برنامه دسک تاپ را نصب کنید – می توانید بطور خودکار از عکس ها نسخه پشتیبان تهیه کنید. ویژگی File Requests همچنین به شما امکان می دهد از یک کاربر دیگر بخواهید که پرونده را در حساب Dropbox خود بارگذاری کند. علاوه بر این ، ویژگی ای به نام Dropbox Rewind به شما امکان می دهد تا پوشه ها را به یک نقطه خاص در زمان بازگردانید

برنامه های دسک تاپ برای Windows ، Mac و Linux و برنامه های تلفن همراه از جمله Android ، iOS و حتی Kindle دراپ باکس را جذاب می کند .

نسخه وب Dropbox به شما امکان می دهد بدون نیاز به دانلود فایل ها، آن ها را ویرایش کنید .

ذخیره ساز ابری dropbox

MediaFire


MediaFire یک اپراتور ذخیره سازی ابر بسیار با تجربه است.

MediaFire در ابتدا ۱۰ گیگابایت فضای آزاد به شما می دهد ، اما می توانید با فعالیتهایی مانند پیشنهاد برنامه به دوستان و دنبال کردن حساب های رسانه های اجتماعی MediaFire  چهل گیگابایت حافظه اضافی دریافت کنید.

در MediaFire پشتیبانی از پرونده های بزرگ تا ۲۰ گیگابایت وجود دارد ، حتی امکان اشتراک گذاری با کاربران دیگر را نیز فراهم می کند.

MediaFire برنامه های تلفن همراه را برای بارگذاری در iOS و Android ارائه می دهد. این امکانات دسترسی به فایلهایی را که در ابر ذخیره می کنید ، آسان می کنند و ویژگی های مناسب مانند همگام سازی خودکار عکس را شامل می شود

ذخیره ساز ابری MediaFire

معرفی چند شبیه ساز برتر اندروید

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=12485
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.