برنامه ضبط تماس خودکار Automatic Call Recorder

درباره برنامه Automatic Call Recorde

با استفاده از این اپلیکیشن ضبط مکالمه اندروید، می‌توانید تصمیم بگیرید تا مکالمات مربوط به هر تماس را ذخیره کنید یا نه. توسط این اپلیکیشن موبایل می‌توانید تنظیم کنید که کدام تماس‌ها ضبط و کدام موارد نادیده گرفته شوند.
بنابراین می‌توانید به ضبط مکالمات انجام شده گوش دهید، جزئیات را یادداشت کنید و به اشتراک بگذارید. ادغام این برنامه با Google Drive و Dropbox امکان برقراری تماس و همگام‌سازی با ابر را نیز فراهم می‌کند.
ادغام Google Drive بر روی نسخه‌های Android 3.0 و بالاتر کار می‌کند.
لطفا توجه داشته باشید که ضبط مکالمه روی برخی از گوشی‌ها، توسط این اپلیکیشن موبایل انجام نمی‌شود و یا می‌تواند منجر به کیفیت ضبط پایینی شود.
اگر با مشکلات ضبط روبرو هستید یا مایل به بهبود کیفیت صدا ضبط شده هستید، ضبط مکالمه را از یک منبع صوتی دیگر تست کنید یا از حالت بلندگوی خودکار استفاده کنید.
تماس‌های ضبط شده در صندوق ورودی ذخیره می‌شوند. می‌توانید اندازه صندوق ورودی را تنظیم کنید. تعداد تماس‌های ذخیره شده مطابق با حافظه دستگاه شما محدود می‌شود. اگر مکالمه‌ای مهم باشد، می‌توانید آن را در پوشه Saved Calls ذخیره کنید. در این صورت، هنگام ضبط مکالمات جدید، مکالمات ضبط شده قدیمی در صندوق ورودی به طور خودکار حذف می‌شوند.
در صورت دلخواه منوی خلاصه تماس با گزینه‌ها را فعال کنید تا بلافاصله پس از تماس ظاهر شود.
مکالمات ضبط شده را از طریق شماره تلفن یا یادداشت‌ها جستجو کنید.

درباره-برنامه-Automatic-Call-Recorde
۳ تنظیم پیش‌فرض برای ضبط خودکار مکالمه در اپلیکیشن Automatic Call Recorder 

Record everything (پیش فرض) – این گزینه همه تماس‌ها را به جز مخاطبینی که از قبل انتخاب شده‌اند تا نادیده گرفته شوند، ثبت می‌کند.
Ignore everything – این گزینه فقط مکالمات مخاطبینی که از قبل انتخاب شده‌اند ثبت می‌کند.
Ignore contacts– این گزینه مکالمات مربوط به تماس‌هایی که جز کانتکت‌ها نیستند را ضبط می‌کند و تماس برخی از contactها را که انتخاب شده‌اند، جز لیست ضبط مکالمه قرار می‌دهد.
فقط در نسخه: Pro می‌توانید تماس‌های مخاطبین خاص را تنظیم کنید تا به طور خودکار در ابر ذخیره شوند.
همچنین این اپلیکیشن حاوی تبلیغات است.

دانلود اپلیکیشن ضبط تماس خودکار Automatic Call Recorder


ضبط تماس خودکار Automatic Call Recorder دانلود اپلیکیشن ضبط تماس خودکار Automatic Call Recorder دانلود اپلیکیشن ضبط تماس خودکار Automatic Call Recorder

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.