برنامه مکان یاب خانوادگی Life360 Family Locator

اپلیکیشن موبایل مکان‌یاب خانوادگی Life360 با سهولت در برقراری ارتباط با مهم‌ترین افراد خانواده، زندگی در دنیای دیجیتال را ساده می‌کند.

با Life360 می‌توانید:

• گروه‌های خصوصی خود را با نام “حلقه‌ها” از عزیزان، هم‌تیمی‌ها ایجاد کنید. با هر کسی که بیشترین اهمیت را دارد، در Family Locator به صورت رایگان گپ بزنید.
• موقعیت مکانی اعضای حلقه را در یک نقشه خانوادگی مشاهده کنید که فقط برای حلقه شما قابل مشاهده است.
• هنگام ورود اعضای حلقه، هشدارهایی را در زمان واقعی دریافت کنید (متن کجا هستید؟ را حذف کنید)
• مکان تلفن‌های مسروقه یا گمشده را ببینید.
• از ویژگی‌ها و فواید متنوع‌تری نسبت به موارد موجود در برنامه‌های مشابه لذت ببرید.
• بر روی تلفن‌های اندروید و آیفون کار می‌کند.

با-Life360

اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی در زمان واقعی

با تمام خانواده خود در ارتباط و همگام باشید و متن‌های متعدد موردنیاز برای هماهنگی رویدادهای خانواده و زندگی روزمره خود را حذف کنید.  این برنامه هنگامی که اعضای خانواده در یک محل به سیستم مراجعه کرده‌اند به شما هشدار می‌دهد و به لطف حسگرهای GPS در تلفن، این برنامه همچنین می‌تواند به شما توصیه کند که آیا کسی دیر کرده است.

پیدا کردن خانواده

برنامه Life360 از فناوری پیشرفته موقعیت مکانی GPS ، برای گزارش مکان آن‌هایی که دعوت شما را برای پیوستن به حلقه و اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی آنها پذیرفته‌اند، استفاده می‌کند.

به سادگی برنامه Life360 Family Locator را بر روی تلفن خود نصب کرده و خانواده خود را دعوت کنید. پس از ثبت نام، هر عضو به عنوان یک نماد منحصر به فرد در نقشه پیمایش ظاهر می‌شود، بنابراین می‌دانید که دقیقاً کجا هستند.

Life360 از ویژگی‌هایی به نام پشتیبانی از درایور برخوردار است که با فشار یک دکمه، شما را به یک نماینده زنده از طریق تلفن وصل می‌کند.

پلتفرم‌های پشتیبانی شده

Life360 از سیستم‌عامل‎های مهم موبایل مانند iOS و Android پشتیبانی می‌کند. از طرف دیگر، به نظر می‌رسد با سایر سیستم‌عامل‌ها مانند Windows Phone یا Blackberry سازگار نیست. از طرف دیگر، Fameelee بر روی هر سیستم‌عامل موبایل بسیارعالی عمل می‌کند و با وجود سیستم‌عامل، استفاده از همه ویژگی‌های عالی آن را آسان می‌کند.

Life360 – خیلی پیچیده است

سرویس Life360 می‌تواند برای کاربرانی که قبلاً با مکان‌یاب‌های خانوادگی سروکار نداشته‌اند کمی پیچیده به نظر برسد. ممکن است هنگام خیره شدن و تنظیم برنامه، مشکلاتی داشته باشید. برای استفاده از برنامه،  اول از همه، باید حساب شخصی بسازید و برای همه دستگاه‌هایی که می‌خواهید ردیابی کنید، دعوت‌نامه ارسال کنید.  سپس باید ثبت‌نام را بصورت آنلاین انجام دهید.

دقت کمتر از آنچه انتظار دارید

برنامه Life360 مطمئناً دارای چندین ویژگی عالی است. از طرف دیگر، این برنامه وقتی زمان ردیابی می‌رسد، می‌تواند دقیق‌تر باشد.

دانلود اپلیکیشن مکان یاب خانوادگی Life360 Family Locator


مکان یاب خانوادگی Life360 Family Locator مکان یاب خانوادگی Life360 Family Locator مکان یاب خانوادگی Life360 Family Locator

دانلود بازی Crazy Candy Bomb

 

منبع google play fameelee
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.