آشنایی با برترین ایربادهای مقرون به صرفه 2017

آشنایی با برترین ایربادهای مقرون به صرفه ۲۰۱۷

بسیاری از افرادی که به دنبال ایرباد کارآمد و مناسب هستند، معمولا به دلیل قیمت بالا انتخاب آسانی نداشته و افراد بایستی با هزینه های بسیار به ایرباد مناسبی دست پیدا کرده و این امر آسان صورت نمی گیرد.

شرکت های فعال در زمینه سیستم های صوتی در سبد محصولات خود تولیدات مختلفی داشته که از جمله باید به اسپیکرهای بزرگ، هدفون، هندزفری و اسپیکرهای کوچک اشاره داشت. در این میان ایربادها با توجه به وزنی کم و کاربری مفید محصولاتی قابل توجه هستند که می توانند به خوبی رضایت صاحبان خود را جلب نمایند. در این میان بسیاری از افراد چنین ایربادهایی را برای سفر خود انتخاب کرده تا بوسیله آنها سفری لذت بخش را تجربه کنند. در این مقاله قصد داریم شما را با برترین ایربادهای کمتر از ۳۰ دلار سال ۲۰۱۷  آشنا سازیم که شما در انتخاب یک مدل ایده آل یاری خواهد کرد:

 

۱- ایرباد Symphonized NRG 3.0

 

هدفون درون گوش Symphonized NRG 3.0 از پوشش چوبی بهره می برد که موجب شده باکیفیت جلوه کند. این محصول یکی از بهترین ایربادهای ۳۰ دلاری بازر بوده زیرا نه تنها کیفیت ساختاری بالایی داشته، بلکه در زمینه کیفیت صوتی دست کمی از رقبا ندارد. باس غنی و قابلیت کنترل آن کاربری Symphonized NRG 3.0 را آسان کرده است. اگر به دنبال ایربادی کارآمد و مقرون به صرفه هستید، قطعا Symphonized NRG 3.0 یکی از آنهاست.

 

۲- MEE audio X6 Plus Sports

 

 

 

ایرباد MEE audio X6 Plus sports یک محصول اسپرت به شمار رفته که در نگاه نخست مشخص می سازد که با هدفون درون گوش انعطاف پذیر و کارآمدی رو به رو هستید. با  قیمت کمتر از ۳۰ دلار MEE audio X6 Plus sports در دسته هدفون هایی قرار می گیرد که در کنار کیفیت ساخت قابل توجه، کیفیت صوتی بالایی نیز برای محصول موردبحث در نظر گرفته شده تا در کنار کیفیت ساخت قابل توجه، محصولی مقرون به صرفه و کارآمد به شمار رود. البته این نوع ایربادهای قیمت مناسب را باید اقتصادی نیز تلقی کرد زیرا با یک هزینه مناسب کیفیتی بیش از سطح انتظار به مخاطب ارائه می دهند. کمپانی MEE audio این هدفون را در ۷ گزینه رنگی عرضه می دارد و افراد می توانند با آن به کنترل موسیقی یا تماس بپردازند.

 

۳- Skullcandy Method

 

ایرباد Skullcandy Method یکی از بهترین هدفون های درون گوش اسپرت بوده که طراحی مطلوبی داشته و از انعطاف پذیری کافی بهره می برد. این ایرباد تنها ۳۰ دلار قیمت داشته و دست کمی از رقبا مورد اشاره ندارد، بنابراین می توان آن را در هنگام تمرین ورزشی یا در سفر به کار گرفت. گوشی های این ایرباد بسیار نرم بوده و در کاربری طولانی ناراحتی را به وجود نخواهد آورد. Skullcandy Method نه تنها اینکه کیفیت ساخت بالایی داشته، بلکه در کیفیت صوتی نیز عملکرد بسیار خوبی می تواند از خود نشان دهد. بنابراین حضور آن در لیست برترین ایربادهای کمتر از ۳۰ دلار بسیار معقول بوده و شکی در آن نیست.

 

نتیجه گیری

 

در لیست فوق تنها به ۳ ایرباد درون گوش برتر کمتر از ۳۰ دلار اشاره شد و این در حالی بوده که برندها و مدل های مختلفی نیز در این زمینه وجود دارند. بنابراین اگر بودجه بسیاری در بخش خرید ایربادی گران قیمت ندارید، سه مدل فوق با قیمتی تنها ۳۰ دلار بسیار کارآمد و مقرون به صرفه هستند.

بسیاری از ایربادها قیمت بالایی داشته و نمی توان با قیمت مقرون به صرفه ایرباد مناسبی را انتخاب کرد. از این رو انتخاب ایربادی ایده آل امری دشوار بوده که لیست فوق کمک شایانی به افراد می کند.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=3305
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.