کمپانی سرشناس سامسونگ رونمایی از گلکسی نوت 8 را اعلام کرد

اگر شما نیز به دنبال آخرین اخبار کمپانی سرشناس سامسونگ که یکی از بزرگترین شرکت‌های خوشه‌ای در کره جنوبی می باشد،و همچنین آخرین اخبار مربوط به گوشی هوشمند جدید آن تحت عنوان گلکسی نوت ۸ هستید؛به شما پیشنهاد میکنیم که با “ایده آل تک” همراه باشید.

پرواضح است که تاکنون شایعاتی زیادی در باره زمان اصلی رونمایی محصول جدید این شرکت شنیده اید،اما جدید ترین اخبار این کمپانی حاکی از آنست که،مدیرعامل سامسونگ در گفتگو با رسانه‌های تایوانی، رونمایی گلکسی نوت ۸ در اواخر ماه آگوست را تأیید کرد.به تازگی، اخبار متعددی منتشر شده است که از برنامه‌ی سامسونگ برای رونمایی از گلکسی نوت ۸ پیش از آغاز نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ سخن گفته‌اند. ایفا ۲۰۱۷ کار خود را از اول سپتامبر آغاز خواهد کرد.

آخرین شایعات منتشرشده حتی روز مراسم رونمایی از گلکسی نوت ۸ را نیز مشخص کرده‌اند؛ به‌طوری‌که بر اساس این اخبار سامسونگ، گلکسی نوت ۸ را ۲۳ آگوست سال جاری میلادی طی مراسمی در شهر نیویورک رونمایی خواهد کرد. البته اخبار منتشرشده حکایت از این دارند که گوشی سامسونگ تا ماه سپتامبر راهی بازار نخواهد شد.دی جی که، مدیرعامل سامسونگ، طی گفتگویی با رسانه‌های تایوانی تأیید کرده است که گلکسی نوت ۸ اواخر آگوست رونمایی خواهد شد که شایعات و اخبار منتشرشده در روزهای اخیر را تأیید می‌کند.

مدیرعامل سامسونگ به این نکته نیز اشاره کرده است که گلکسی نوت ۸ در دو مرحله، طی اولین روزهای ماه سپتامبر راهی بازار خواهد شد. اولین کشور‌هایی که این فبلت در آن‌ها عرضه می‌شود، آمریکا، بریتانیا و کره‌ی جنوبی خواهند بود. گلکسی نوت ۸ در ماه اکتبر برای سایر کشور‌ها راهی بازار خواهد شد.

همانطور که میدانیم، چشم‌انداز ترسیم شده برای آینده شرکت عبارت است از: تبدیل شدن به رهبر بازار دیجیتال جهان. شعار سامسونگ برای تحقق این چشم‌انداز، «شرکت دیجیتال» بودن است.سامسونگ امیدوار است گلکسی نوت ۸ را پیش از آیفون ۸ در بازار کشور‌های مختلف عرضه کند. کره‌ای‌ها نهایت سعی خود را خواهند کرد تا پیش از آیفون ۸ در بازار حضور داشته باشند و مشتریان علاقه‌مند را به سمت خرید نسل جدید فبلت خود جذب کنند.

در انتها؛نظر شما در اینباره چیست؟آیا این گوشی هوشمند میتواند در آینده بازار گرمی داشته باشد؟

 

منبع

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=4138
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.