ساخت نسخه جدید Cyberpunk سال 2024 آغاز می‌شود

به لطف انتشار آپدیت شماره ۲.۰ بازی Cyberpunk 2077، شاهد بهبود این بازی بودیم، و به نظر سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) نیز از این بازی راضی است و قصد دارد، آن را ادامه دهد به همین دلیل اعلام کردند که نسخه جدید Cyberpunk با نام رمز Project Orion در حال تولید است.

Cyberpunk یک دنیای عجیب و بی‌روح و خشن و در عین حال زیبا است و قرار نیست به زودی از زیبایی این فضا جدا شویم شویم. استودیو CD Projekt RED تاکنون چندین بار اعلام کرده است که Phantom Liberty آخرین و تنها بسته الحاقی بازی Cyberpunk 2077 خواهد بود. باوجود موفقیتی که سی‌دی پراجکت رد پس از انتشار این بسته الحاقی بزرگ و بهبودهای چشم‌گیر بازی پایه با به‌روزرسانی ۲.۰ کسب کرد، برنامه سازنده‌ها کماکان بدون تغییر باقی مانده است.

تیم سازنده اعلام کردند که مراحل بسیار اولیه و کارهای اداری ساخت نسخه دوم بازی آغاز شده است. اسم رمز بازی در حال حاضر Project Orion نام دارد. گیب آماتانجلو کارگردان بازی پیش از این در مصاحبه‌ای گفته بود: یه‌روزرسانی جدید و بسته الحاقی Phantom Liberty آخرین محتویات بزرگ بازی Cyberpunk 2077 هستند. کارهای کوچک بیشتری انجام خواهیم داد، اما دیگر نباید انتظار محتویات بزرگی را داشته باشید. پس از آن نیز به‌سراغ Cyberpunk 2 یا پروژه Orion یا هر آنچه نهایتا نامیده شود، خواهیم رفت.

هنوز مشخص نیست که چه تعدادی از سازندگان سی‌دی پراچکت رد در حال کار روی بازی هستند اما آنچه معلوم است استویدیو جدید سی‌دی پراچکت رد واقع در بوستون به عنوان استویدیو اصلی سایبرپانک معرفی شده است. طبق گزارشی برای سرمایه گذاران بیان شده که بازی سایبرپانک جدید به صورت رسمی از سال ۲۰۲۴ میلادی شروع به تولید می‌شود، این زمان دقیقا با مصادف با بازگشایی رسمی استودیو جدید مصادف شده است. طبق گزارش منتشر شده، درخواست‌هایی مبنی بر افزایش هزینه برای تحقیق روی بازی اعلام شده است.

با این حال باید مننتظر باشیم، چون بخش بزرگی از استویدیوهای CDPR در حال تولید بازی بعدی The Witcher هستند.

امتیازی به این نوشته بدهید
منبع thegamer.com
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
//