های وب، پارس آنلاین و آسیاتک را تصاحب کرد

های وب، پارس آنلاین و آسیاتک را تصاحب کرد

پارس آنلاین که زمانی بزرگترین اپراتور اینترنتی ایران بود حالا با فروش سهام به شرکت های وب به این شرکت منتقل خواهد شد و  مجموعه آن تحت نام های وب فعالیت خواهد کرد.

این شرکت به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های اینترنتی ایران به زیر پرچم های‌وب رفت.

سید ایمان میری مدیرعامل های وب نیمه شب گذشته با گذاشتن چند عکس از امضای توافقنامه‌ای بین خود و پارس آنلاین از خریده شدن سهام پارس آنلاین توسط های وب خبر داد.

های وب، پارس آنلاین و آسیاتک را تصاحب کرد

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، های‌وب بعد از مذاکراتی با مدیران پارس آنلاین، توافق‌نامه‌ی خرید سهام این شرکت را به امضا رسانده است. به نظر می‌رسد ورود های‌وب به تالار بورس، باعث شده است در پی رشد هر چه بیشتر باشد و به همین جهت اقدام به خرید شرکت پارس‌آنلاین کرده است. اطلاعات ارائه‌شده توسط ایمان میری، مدیرعامل های‌وب نشان از این دارد که برادران فاتح، به‌عنوان عضو هیئت مدیره و سهامدار های‌وب همچنان فعالیت خود در حوزه‌ی اینترنت را زیر پرچم های‌وب ادامه خواهند داد.

میری در اینستاگرام خود نوشت: امشب با دوستان عزیزم عبدی و رضا فاتح و پدری بزرگوارشان سعید فاتح (سهامداران گروه شرکتهای پارس آنلاین) توافق نامه خرید سهام این گروه را برای مجموعه های وب امضا کردیم تا با یاری خداوند طی ماه های آتی تا پایان سال  فرآیند ادغام را انجام دهیم. ضمنا این دوستان به ما افتخار دادند تا به عنوان سهامدار و عضو هیات مدیره در های وب حضور داشته باشند در ننتیجه های وب و پارس آنلاین  برای حضوری پر قدرت‌تر در بازار ارتباطات در قالب شرکت های‌وب با یکدیگر ترکیب می‌شوند.

های وب، پارس آنلاین و آسیاتک را تصاحب کرد

 

 

بعد از تایید این خبر محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در جریان سخنان خود در نمایشگاه مطبوعات اعلام کرد که با هدف رقابت با مخابرات، دو شرکت آسیاتک و های وب در هم ادغام می‌شوند.

پس از انتشار خبر مربوط به خرید پارس آنلاین توسط های وب، گمانه‌هایی نیز در رابطه با احتمال ادغام های وب و آسیاتک مطرح شده بود. بسیاری این سیاست را در رابطه با رقابت پذیری بیشتر شرکت‌های خصوصی با مخابرات عنوان کرده‌‌اند.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=5413
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.