جایگزین ارزان بوتاکس

داروهای ارزان جایگزین بوتاکس

اگر شما به دنبال راه های جایگزین برای کاهش ظاهر چین و چروک پوست صورت خود هستید، بسیاری از کرم ها، سرم ها، درمان های موضعی و درمان های طبیعی وجود دارد که می تواند جایگزین طبیعی و بی ضرر بوتاکس باشد. در اینجا برخی از روش های اثبات شده برای درمان چین و چروک را بررسی خواهیم کرد که مانند بوتاکس تزریقی هستند.

نوع بوتولین توکسین نوع A (بوتاکس) یکی از روش های شناخته شده برای جلوگیری از چین و چروک و نشانه های دیگر پیری است. این دارو به عضلات صورت تزریق می شود. بوتاکس با متوقف کردن حرکت عضله ای که به آن تزریق می شود، آن را آرام و صاف می کند. بوتاکس در کاهش چین و چروک پوست و جلوگیری از تشکیل چین و چروک جدید موثر است. با این وجود این درمان برای بسیاری از افراد گران است. علاوه بر این، اثرات رفع چین و چروک با بوتاکس موقت هستند، بنابراین برای حفظ اثرات نیاز به تکرار درمان دارید.

سایر تزریقات مانند بوتاکس:

Dysport، مانند بوتاکس، عصبی است. این از همان نوع سم بوتولینوم A که در بوتاکس هم استفاده شده ساخته شده است، اما روش و ساختار دوز متفاتی دارد. به نظر می رسد نتایج برای هر دو Dysport و بوتاکس مشابه است، اما Dysport کمی سریعتر کار می کند. در حالی که تزریق Dysport ارزان تر است، ولی واحد های بیشتری از Dysport برای رسیدن به نتایج مشابه با بوتاکس نیاز است به همین دلیل به نظر می رسد هزینه ای یکسان داشته باشند.

Myobloc تزریق دیگری است که از نوع سم بوتولینوم نوع B ساخته شده است. از آنجا که این عصاره نیز یک نوروکسین است این نوع تزریق نیز به همان شیوه ای که در سایر گزینه های تزریقی استفاده می شود، کار می کند. اما اثرات آن مانند بوتاکس طولانی نیست و بین ۳ تا ۴ ماه دوام می آورد که در مقایسه با بوتاکس ۶ ماهه اثرات کمتری دارد.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=6744
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.