بهترین ربات های تلگرام

معرفی بهترین ربات های تلگرام

تلگرام یکی از محبوبترین مسنجر های جهان است که امکانات خاص و بی نظیری در اختیار کاربران قرار می دهد. یکی از امکانات این پیام رسان بات های آن است که ویژگی های زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد. در این مطلب قصد داریم چند مورد از بات های کاربردی تلگرام را معرفی کنیم:

Wiki

از طریق این ربات می توانید به طور مستقیم و بدون باز کردن سایت ویکی پدیا درون آن جستجو کنید. برای دسترسی به آن کافی است پس از علامت @ نام ربات را تایپ کنید و سپس مطلبی را که می‌ خواهید در ویکی ‌پدیا جست‌وجو کنید در ادامه بنویسید.

بهترین ربات های تلگرام

VID

به وسیله ی این ربات می توانید بدون استفاده از پراکسی و تغییر آی پی در یوتیوب به طور مستقیم جستجو کنید. شما می  ‌توانید به ‌سادگی کلیدواژه ‌های خود را در یوتیوب جست‌وجو کنید.

بهترین ربات های تلگرام

gif

برای جستجوی گیف و پیدا کردن علاقمندی های خود می توانید در این ربات جستجو کنید. کافی است بعد از علامت @ و نام ربات یک یا چند کلمه را به‌صورت لاتین بنویسید تا گیف متناسب با آن برای شما نمایش داده شود .

 

gamebot و Gamee

در این ربات بازی های متنوع و جالبی وجود دارد که می توانی در چت های مخصوصی و یا گروه های خود از آن استفاده کنید.

بهترین ربات های تلگرام

iLyricsBot

حتما برای شما هم پیش آمده که از یک آهنگ فقط نام آن را می دانید و خواننده را نمی شناسید، یا حتی یک ته از آهنگ را جایی شنیده اید ولی نه نام آن را می دانید و نه نام خواننده آن. این ربات می تواند در این گونه مواقع کمک کند و اطلاعات آهنگ را برای شما نمایش دهد. قابلیت پشتیبانی از موزیک های فارسی هم در این ربات وجود دارد.

بهترین ربات های تلگرام

guggybot

اگر قصد اضافه کردن متن به عکس یا گیف داشته باشید احتیاج به نرم افزار اضافه نیست. شما می توانید پس از علامت @ و وارد کردن اسم ربات، متن دلخواه خود را به انگلیسی وارد کنید و آن را روی عکس یا گیف مورد نظر خود بیندازید.

بهترین ربات های تلگرام

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=6760
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.