رونمایی MSI از دستگاه گیمینگ Vortex G25VR

رونمایی MSI از دستگاه گیمینگ Vortex G25VR

شرکت MSi در جریان نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ محصولات بزرگ و قابل توجهی را معرفی کرد که همگی با مشخصات قابل توجهی همراه بوده و گیمینگ محسوب می شدند. از آنجایی که عمده تولیدات کمپانی به سخت افزار و سیستم های کامپیوتری محسوب می شود بنابراین نباید انتظار داشت این شرکت دیگر محصولی را به فروش برساند.

در کامپیوتکس ۲۰۱۷ دستگاه های دسکتاپی مختلفی را از سوی شرکت تایوانی شاهد بودیم اما هیچ یک تاریخ عرضه و قیمتی نداشتند. گذشته از تمامی آن دستگاه ها به تازگی کمپانی مذکور Vortex G25VR را به عنوان یک سیستم دسکتاپی گیمینگ معرفی نمود.

این سیستم از طراحی جذاب و گیمینگی برخوردار بوده که در کنار مشخصات رده بالا آن را به محصولی جذاب و قابل توجه تبدیل می کند. Vortex G25VR اگرچه مشخصات دقیق آن اعلام نشد اما گفته می‌شود محصول مذکور با مشخصات یک پرچمدار همراه است.

از جمله آنها باید به پردازنده نسل هفتمی کبی لیک Core i7 اینتل، حافظه داخلی NVMe M.2 پرسرعت، تراشه گرافیکی GeForce GTX 1070 انویدیا، حافظه رم ۶۴ گیگابایتی و برخی دیگر اشاره داشت. با چنین مشخصه هایی می توان انتظارات بسیار از محصول شرکت تایوانی داشت.

متاسفانه Vortex G25VR همانند دیگر محصولات به تازگی معرفی شده تاریخ عرضه و قیمت مشخصی ندارد و احتمالا در پاییز یا تابستان سال جاری با قیمتی بیش از ۱۹۰۰ دلار یا ۲۰۰۰ دلار به فروش خواهد رسید. برای کسب جزئیات کافی به وب سایت رسمی شرکت مذکور مراجعه کنید که شامل اطلاعات کافی و بسیاری می شود و احتمالا بایستی در آینده نزدیک نسل جدید Vortex G25VR نیز با پردازنده و تراشه گرافیکی جدید رونمایی شود.

احتمالا باید بزودی قیمت و تاریخ عرضه Vortex G25VR مشخص گردد که دقیقا توسط MSI تعیین نشده و انتظار می رود تا تابستان امسال این اطلاعات توسط شرکت تایوانی مشخص گردد. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.