اپل برای تأخیر پیش‌آمده در تولید آیفون X با فاکسکان مذاکره می‌کند

اپل برای تأخیر پیش‌آمده در تولید آیفون X با فاکسکان مذاکره می‌کند

در میان مشکلات مربوط به تولید اپل آی فون ایکس، مدیر عامل اپل، جف ویلیامز قصد دارد در اواخر این ماه در تایوان با رئیس فوکس کانن ملاقات کند. در حالی که اپل از تعدادی از شرکت های مختلف برای جمع آوری آیفون و iPad استفاده می کند، آیفون X به انحصار Foxconn در می آید. تری گو، با ویلیامز در مورد تاخیرهای تولیدی بحث می کند که می تواند تعدادی از واحدهای آیفون X برای مصرف کنندگان را تا روز ۳ نوامبر راه اندازی کند.

طبق خبر ها، Ming-Chi Kuo، تحلیلگر معتبر اپل، تخمین می زند که تنها ۲ میلیون تا ۳ میلیون دستگاه آیفون X توسط اپل توسط دستگاه راه اندازی روز سوم نوامبر عرضه خواهد شد.

اپل برای تأخیر پیش‌آمده در تولید آیفون X با فاکسکان مذاکره می‌کند

شركت Foxconn تابع شركت Sharp، همراه با واحد Innotek LG، مسئول تولید سنسور ۳D با دوربین TrueDepth است. این سنسور به کارکرد شناسایی صورت Face ID کمک می کند. در حالی که مشکلات تولید این بخش بر تعداد واحدهای آیفون X که از خط مونتاژ رول می گیرند، تاثیر می گذارد، شارپ می گوید که میزان تولید آن افزایش یافته است. با این حال، یک مدیر فنی ناشناس می گوید که نرخ بهره هنوز هم به اندازه کافی بالا نیست که بتواند آیفون X را به ظرفیت کامل رول کند.

Jeff Pu، تحلیلگر Yuanta Investment Consulting، انتظار دارد که اپل ۳۲ میلیون واحد آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را در سه ماهه چهارم سال گذشته ۲۰۱۷ تولید کند. او معتقد است که اپل امیدوار است ۳۵ میلیون گوشی آیفون X را تولید کند. برای نخستین ماهه سالانه سال ۲۰۱۸، پوی می بیند که اپل تولید محصولات iPhone 8 و iPhone 8 Plus را ۵۰ تا ۱۶ میلیون واحد کاهش می دهد. او ۳۹ میلیون گوشی آیفون X را برای سه ماه که در پایان ماه مارس اجرا می شود، پیش بینی می کند.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.