آیا احتمال تجهیز شدن موبایل های پیکسل بعدی گوگل به تاچ پدی در بخش پشت وجود دارد؟

آیا احتمال تجهیز شدن موبایل های پیکسل بعدی گوگل به تاچ پدی در بخش پشت وجود دارد؟

اگر شما پیگیر ودنبال کننده آخرین اخبار سایت ایده آل تک بوده باشید،قطعا از خبر مربوط به رونمای گوگل از پتنت جدید خود با خبر شده اید که،به تازگی پتنتی از گوگل رویت شده که از احتمال تجهیز موبایل های پیکسل بعدی این کمپانی به نوعی سطح حساس به لمس حکایت دارد.

پیش از آن هم ذکر شده,که در ابتدا باید خاطر نشان کرد که کمپانی گوگل تا به امروز در زمینه ابزارهای پوشیدنی چندان موفق عمل نکرده است، اما این امر مانع خلاقیت مهندسان کمپانی برای تعبیه کردن دستگاه های الکترونیکی درون وسایل مختلف را نمی گیرد و این کمپانی قصد دارد که جایگاه ویژه ای در این حوزه از آن خود نماید.

کمپانی گوگل در مستندات این پتنت آورده که استفاده از چنین سطحی، قابلیت های متفاوتی به ارمغان می آورد و می توان از آن برای کنترل اعمال گوناگونی در موبایل هوشمند استفاده کرد؛ شیوه کارکرد این تاچ پد نیز بسته به اپلیکیشن در حال اجرا تغییر می کند.قطعا این ویژگی های میتواند در جایگاه خودشان منحصر بفرد عمل کنند.
به عنوان مثال اگر یک اپلیکیشن پخش موسیقی باز باشد، تاچ پد برای کنترل صدا مورد استفاده قرار می گیرد و اگر یک مرورگر باز باشد، می توانید به کمک آن، در صفحه اسکرول و زوم کنید؛ و تمام این اعمال بدون نیاز به لمس نمایشگر صورت خواهد گرفت.همچنین در ادامه شایان ذکر است که؛ کاربر می تواند از ژست های حرکتی مختلف برای باز کردن خودکار برخی اپلیکیشن ها و قابلیت ها بهره مند شود واستفاده کند.

 

آیا موبایل های پیکسل بعدی گوگل به تاچ پدی در بخش پشتی مجهز می شوند؟

به عنوان نمونه باید اشاره کرد، می توانید انگشتان خود را به شکل دایره یا C روی بدنه دستگاه بکشید و وای فای را روشن کنید. البته گفتنی است که پیکسل همین حالا از چنین قابلیتی بهره می برد و در صورت کشیدن ژست های حرکتی روی اسکنر اثر انگشت دستگاه می توانید نوتیفیکیشن ها را مدیریت کنید.در انتها مطلوب است ذکر کنیم؛ که این پتنت دقیقاً یک سال پیش از سوی گوگل به ثبت رسیده و مثل همیشه هیچ تضمینی وجود ندارد که یک روز شاهد توسعه این تکنولوژی و تعبیه آن در موبایل های پیکسل باشیم.

شما در اینباره چی فکر میکنید؟آیا کمپانی گوگل موفق به تجهیز کردن موبایل های پیکسل بعدی گوگل به تاچ پدی در بخش پشت می شود یاخیر؟با ما همراه شوید…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.