نوکیا ۳، ۵ و ۶ بروزرسان اندروید O دریافت می کنند

نوکیا ۳، ۵ و ۶ بروزرسان اندروید O دریافت می کنند

شرکت نوکیا در نمایشگاه MWC 2017 بود که تصمیم گرفت گوشی های هوشمند نوکیا ۶، ۵ و ۳ را معرفی کند. اسمارتفونی هایی که میان رده بوده و در طراحی استاندارد و رده میانی به نظر می رسند. البته مدل ها به ترتیب کوچک تا بزرگ هستند و هریک صفحه ۵ تا ۵٫۵ اینچی دارند.

نوکیا ۶ پیشتر توسط شرکت نوکیا در چین معرفی شد اما این شرکت مدتی بعد در MWC 2017 باری دیگر به معرفی این میان رده باکیفیت پرداخت. در حالی که اسمارتفون های مورد بحث سیستم عامل اندروید ۷٫۰ نوقا داشته، اما به تازگی HMD Global تایید نمود که می خواهد بزودی اندروید O را برای محصولات جدید خود منتشر کند.

با این نسخه از سیستم عامل اندروید می توان انتظار داشت تجربه کاربری با نوکیا۶، ۵ و ۳ لذت بخش‌تر شود. اگرچه شرکت نوکیا خود به این موضوع اشاره داشته و این سیستم عامل را با ویژگی های جدیدی همراه دانسته است.

متاسفانه مشخص نشد در چه زمانی باید شاهد انتشار بروزرسان مذکور برای سه گوشی هوشمند نوکیا خواهیم بود. البته تاریخ عرضه سه گوشی هوشمند در تابستان سال جاری خواهد بود و انتظار داریم حداقل تا پاییز ۲۰۱۷ بروزرسان مذکور برای هر سه مدل گوشی هوشمند منتشر شود.

این خبر توسط یکی از نماینده های HMD تایید شد، بنابراین تنها باید منتظر بود شرکت فنلاندی انتشار بروزرسان را انجام دهد. اگرچه زمانی می توان شاهد انتشار بود که نوکیا ۳، ۶ و ۵ در تمامی بازارهای جهانی عرضه شده باشند.

همانطور که می دانید سه مدل پرچمدار به شمار نرفته و نوکیا می خواهد در تابستان امسال پرچمداران خود را با نام نوکیا ۹، ۸ و ۷ معرفی کند. به هر حال جزئیات بیشتری در کار نیست تا به آن پرداخت و تنها باید به انتظار ادامه داد تا جزئیات بیشتری اعلام شود.

در اخباری مرتبط این شرکت قصد داشته تبلتی را نیز معرفی کند که مشخصات بزرگی را شامل می شود.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.