یک میلیون گلکسی نوت ۸ در کره جنوبی فروش رفت

یک میلیون گلکسی نوت ۸ در کره جنوبی فروش رفت

Galaxy Note 8 ممکن است اسمارتفون شماره یک در جهان در رتبه بندی آخرین گزارش های مصرف کننده باشد؛ Galaxy S8، S8 + و حتی S7 هنوز در رتبه بندی کلی قرار دارند، اما پرچمدار سامسونگ S Pen با نمایشگر “Infinity Display” علت اصلی این که سامسونگ چنین رشد چشمگیری را طی سالیان سال با رشد فروش جهانی Q3 تجربه کرده است.

پس از اتفاقات گلکسی نوت ۷ و گزارش های انفجارهای این گوشی، شرکت سامسونگ  درصدد بازیابی دوباره‌ی اعتبار خود نزد مشتریانش بود.

فروش Galaxy Note 8 در سراسر سرزمین های کلیدی در سراسر جهان، از کره به ایالات متحده، به شدت افزایش یافته است، بیش از یک ماه پس از رونمایی داخلی از آن.

یک میلیون گلکسی نوت 8 در کره جنوبی فروش رفت

گلکسی نوت ۸ به‌ خاطرسخت ‌افزار قدرتمند و طراحی منحصربه‌فرد خود، توانسته دوباره توجه‌ی اذهان عمومی را به سری نوت جلب کند.

برطبق آخرین آمارها، سامسونگ توانسته در سرزمین مادری خود، یعنی کره‌‌ی جنوبی، به‌ فروشی یک میلیون واحدی از فبلت پرچم‌دار خود دست پیدا کند که تنها در عرض ۴۸ روز پس از عرضه به‌دست آمده است. استقبال بالای کاربران از گلکسی نوت ۸ در بازه‌ی پیش‌خرید باعث شد تا در بسیاری از بازارها با اتمام موجودی این گوشی مواجه باشیم.

با این حال، فروش یک میلیون واحد در ۴۸ روز، یک دستاورد فوق العاده است، در مقایسه با Galaxy Note 5 چند سال پیش، که برای ۹۰ روز برای رسیدن به این سطح محبوبیت داخلی، بسیار مناسب بود.

متاسفانه سامسونگ در مورد فروش نوت ۸ در دیگر بازارها اطلاعاتی را ارائه نکرده است؛ بنابراین راجع‌ به فروش جهانی این دستگاه تنها باید به حدس و گمان بسنده کنیم. چیزی که مشخص است، فروش بالای این دستگاه نسبت به هم‌خانواده‌های خود است، اما قطعا گلکسی اس ۸ و ۸ پلاس موفق به فروش رقم بیشتری شده‌اند.

یک میلیون گلکسی نوت 8 در کره جنوبی فروش رفت

چند روز قبل گزارشاتی مبنی بر هنگ این گوشی در انجمن ها شنیده می شد. معمول‌ترین حالتی که در آن گوشی هنگ می‌کند، زمان استفاده از برنامه‌ی مخاطبان گزارش شده است. کاربران گزارش کرده‌اند که چه وقتی مستقیما وارد برنامه‌ی مخاطبان شده‌اند و چه زمانی که به‌صورت غیر مستقیم و توسط برنامه‌های دیگر به مخاطبان ارجاع داده شده‌اند، عملکرد دستگاه متوقف شده است.

ظاهرا این مشکل محدود به منطقه یا کشور خاصی نیست؛ چرا که کاربرانی از آمریکا و اروپا با آن مواجه شده‌اند. سامسونگ هنوز اظهار نظر رسمی در این خصوص انجام نداده است.

منبع

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *