مایکروسافت سرویس استریم موسیقی گروو موزیک را پشتیبانی نمی کند

مایکروسافت سرویس استریم موسیقی گروو موزیک را پشتیبانی نمی کند

مایکروسافت در ماه اکتبر سال گذشته اعلام کرد که پشتیبانی از “Groove Music Pass” و تمام ویژگی های مربوط به جریان و خرید محتوا را از طریق برنامه Groove Music متوقف می کند.

از آنجا که رسما در سال ۲۰۱۵، با انتشار ویندوز ۱۰، این سرویس پخش موسیقی مایکروسافت نیز معرفی شد و با توجه به رقابت شدید بین رقبای سطح بالا مایکروسافت موفق به جلب نظر کاربران نشد این شرکت تصمیم گرفت تا این سرویس را قطع کند.

با وجود اینکه قطع سرویس در سال گذشته اعلام شده بود ولی هنوز این سیستم کار می کرد. اما اگر در حال حاضر به سراغ این برنامه بروید خواهید دید که تمام عناصری که به صورت آنلاین کار می کردند مانند خرید، استریم و پخش موزیک ویدیو از کار افتاده اند.

رادیو، کاوش و ویژگی های توصیه شده نیز از برنامه حذف شده است. با باز کردن برنامه فروشگاه مایکروسافت در هر دستگاه ویندوز ۱۰، کاربران در حال حاضر توسط یک منوی جدید خوش آمد می گویند و زنگ موسیقی ندارند. با باز کردن برنامه فروشگاه مایکروسافت در هر دستگاه ویندوز ۱۰، کاربران در حال حاضر زبانه موزیک را مشاهده نخواهند کرد.

مایکروسافت سرویس استریم موسیقی گروو موزیک را پشتیبانی نمی کند

با وجود عدم پشتیبانی از خدمات آنلاین این برنامه ،برای سایر کاربران Groove Music، که مایل به پخش محلی موزیک هایشان هستند برنامه همچنان کار می کند. این اپلیکیشن همچنان از طریق OneDrive هم پشتیبانی می شود که اجازه می دهد فایل های محلی در دستگاه های مختلف پخش شود. اما برای کسانی که به دنبال یک تجربه پخش موسیقی کامل هستند، خدمات بهتر را می توان از برنامه های دیگری پیدا کرد.

با توجه به همکاری دو شرکت مایکروسافت و اسپاتیفای در زمینه پخش موزیک این شرکت استفاده از سرویس استریم موسیقی اسپاتیفای را به‌ عنوان جایگزین گروو موزیک معرفی کرده است. کاربران ویندوزی می ‌توانند به این اپلیکیشن روی دستگاه های ویندوز ۱۰ موبایل، رایانه ‌های ویندوز ۱۰ و ایکس باکس وان، دسترسی داشته باشند.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.