چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را برگردانیم

چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم

اینستاگرام یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی است که در ایران محبوبیت زیادی دارد. برای استفاده از آن باید حتما عضو شوید و حساب کاربری ایجاد کنید. اگر قبلا در اینستاگرام حساب کاربری یا اکانت داشته اید و آن را پاک کرده اید و دنبال بازیابی اطلاعات خود هستید با ما در ادامه همراه باشید:

در ابتدا باید توجه داشته باشید که خارج شدن از برنامه با پاک کردن کاربری متفاوت است. اگر Sign Out را زده باشید و از برنامه خارج شده باشید با اطلاعات قبلی شامل نام کاربری یا ایمیل و رمز عبور می توانید دوباره وارد اکانت خود شوید ولی اگر دیلیت اکانت کرده باشید حساب کاربری شما پاک شده و امکان دسترسی به این گونه را نخواهید داشت.

چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را برگردانیم

چگونه اکانت اینستاگرام خود را بازگردانیم

بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام متاسفانه بر خلاف سیاست‌ های اینستاگرام است، اما راه‌ هایی هست که در شرایط خاص با استفاده از آن ‌ها می ‌توانید اطلاعات و محتوای از دست رفته خود را بازیابی کنید.

بازیابی اینستاگرام حذف شده امکان پذیر نیست و اگر delete account را زده باشید به هیچ وجه نمی توانید دوباره به اکانت خود برگردید.

اگر اکانت شما به طور موقتی دی اکتیو شده است، می توان تا حدودی امیدوار بود که بتوان اکانت حذف شده را در اینستاگرام بازیابی نمود. وارد برنامه اینستاگرام شده و نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید. اگر نتوانستید وارد شوید، گزینه ی Forget your password? Get help signing in را بزنید.

در این مرحله سه راه برای بازیابی یا تغییر رمز عبور وجود دارد:

از طریق ایمیل ( use user name and email )

از طریق حساب فیس بوک ( log in with facebook )

از طریق  ارسال پیامک به شماره تلفن ( Send an SMS )

در هر سه حالت می توانید از طریق لینکی که برایتان فرستاده می شود وارد شوید و رمز عبور خود را تغییر دهید و وارد حساب کاربری خود شوید.

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *