چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را برگردانیم

1 1,172

شاید برای شما و دوستانتان این سوال پیش آمده باشد که چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را برگردانیم؟

در این مقاله گروه ایده آل تکنولوژی شما را با حل این سوال (چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را برگردانیم)  آشنا می سازد.

چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم

اینستاگرام یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی است که در ایران محبوبیت زیادی دارد. برای استفاده از آن باید حتما عضو شوید و حساب کاربری ایجاد کنید. اگر قبلا در اینستاگرام حساب کاربری یا اکانت داشته اید و آن را پاک کرده اید و دنبال بازیابی اطلاعات خود هستید با ما در ادامه همراه باشید:

در ابتدا باید توجه داشته باشید که خارج شدن از برنامه با پاک کردن کاربری متفاوت است. اگر Sign Out را زده باشید و از برنامه خارج شده باشید با اطلاعات قبلی شامل نام کاربری یا ایمیل و رمز عبور می توانید دوباره وارد اکانت خود شوید ولی اگر دیلیت اکانت کرده باشید حساب کاربری شما پاک شده و امکان دسترسی به این گونه را نخواهید داشت.

در قسمت قوانین اینستاگرام یا Privacy and Policity توضیحاتی در مورد وضعیت حساب های حذف یا دی اکتیو شده، داده شده است که در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید.

چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را برگردانیم


مرحله ۱

اطمینان حاصل کنید که حساب شما به مدت کافی غیرفعال شده است. پس از تصمیم به غیرفعال کردن حساب کاربری خود ، به طور معمول اینستاگرام چند ساعت به کار خود پایان می دهد. در این مدت ، شما نمی توانید دوباره حساب خود را فعال کنید.

مرحله ۲

  اگر حساب شما بیش از یک روز غیرفعال شده است ، باید بدون هیچ مشکلی وارد سیستم شوید.بدانید که نمی توانید یک حساب حذف شده را دوباره فعال کنید. اگر تصمیم به حذف حساب اینستاگرام خود گرفتید ، دیگر نمی توانید دوباره آن را فعال کنید.

مرحله ۳

اینستاگرام را باز کنید. روی نماد برنامه اینستاگرام ، که شبیه به دوربین چند رنگ است ، ضربه بزنید.

لوگوی اینستاگرام

مرحله ۴

نام کاربری ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید. این کار را در قسمت متن بالا انجام دهید. برای مشاهده صفحه ورود باید ابتدا به یک دکمه Log یا پیوند وارد شوید.

دکمه log

مرحله ۵

رمز ورود خود را وارد کنید این کار را در جعبه متن “رمز عبور” انجام دهید.اگر گذرواژه خود را به خاطر ندارید ، باید آن را مجددا تنظیم کنید.

روی ورود به سیستم ضربه بزنید. این در انتهای صفحه است. تا زمانی که اعتبار ورود به سیستم صحیح باشد ، انجام این کار شما را به اینستاگرام وارد می کند و دوباره حساب خود را فعال می کند.

مرحله ۶

هرگونه دستورالعمل روی صفحه را دنبال کنید. بسته به مدت زمان غیرفعال شدن حساب اینستاگرام شما ، ممکن است مجبور شوید قبل از اقدام به حساب خود ،شماره تلفن خود را تأیید کنید.

ورود به حساب کاربری مجدداً آن را فعال می کند ، بنابراین شما لازم نیست بعد از ورود به سیستم ، هیچ مرحله فعال سازی مجدد را انجام دهید.

چگونه اکانت قبلی اینستاگرام را برگردانیم

سایر آموزش های اینستاگرامی

آموزش تصویری ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام

آموزش تصویری بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام

آموزش گرفتن تیک آبی اکانت اینستاگرام

آموزش تصویری تغییر رمز اینستاگرام

روش بازیابی رمز عبور اینستاگرام – رمز فراموش شده

آموزش نوشتن بیوگرافی در اینستاگرام (Instagram)

1 نظر
  1. علي مزيناني می گوید

    سلام و درود
    لطفا در رابطه با پاك كردن اكانت اينستاگرام هم بنويسيد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.