فروش محصولات جدید مایکروسافت آغاز شد

فروش محصولات جدید مایکروسافت آغاز شد

شرکت مایکروسافت در ماه می چند محصول جدید را که یکی از آنها تبلت سرفیس پرو جدید و دیگری لپتاپ سرفیس بود، معرفی کرد. نسخه اول با سیستم عامل ویندوز ۱۰ همراه شده بود اما نسخه دوم با سیستم عامل ویندوز ۱۰ اس همراهی می کند.

دو دستگاه در رویدادهای جداگانه ای توسط شرکت ردموندی معرفی شدند و در ساختار تقریبا شبیه به یکدیگر هستند. در نهایت با گذشت چندین هفته از معرفی سرفیس و سرفیس پرو، در نهایت کمپانی مایکروسافت فروش آنها را آغاز کرده است.

لپتاپ ویندوز ۱۰ اس سرفیس از صفحه کلیدی با جنس آلکانترا بهره می برد و در رنگ های طلایی، آبی و قرمز تیره به فروش می رسد. مایکروسافت محصول جدید خود را در چهار پیکربندی که نسخه پایه آن حافظه رم ۸ گیگابایتی، پردازنده Core i5 و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی  دارد، به فروش می رسد.

یکی از ویژگی های بارز لپتاپ سرفیس ویندوز ۱۰ اس بوده که با قابلیت های جدیدی همراه است. کسانی که می خواهند به ویندوز ۱۰ پرو ارتقا رایگانی داشته باشند باید تا پایان سال جاری به انجام آن بپردازند زیرا دیگر فرصتی نخواهند داشت.

نسل پنجم تبلت سرفیس پرو مایکروسافت با بروزرسانی سخت افزاری و طراحی همراه بوده تا افراد با تجربه آن به خوبی نسل پنجمی بودنش را درک کنند. پردازنده نسل هفتمی کبی لیک اینتل، پشتیبانی از قلم سرفیس پن با مدت زمان پاسخگویی ۲۱ میلی ثانیه ای از ویژگی های محصول شرکت ردموندی است.

برخی لوازم جانبی های آن چون قلم سرفیس پن به قیمت ۹۹ دلار عرضه می شود و صفحه کلید کاوری آن نیز به قیمت ۱۵۹٫۹۹ دلار در بازار به فروش می رسد. رنگ های موجود آن آبی و قرمز تیره بوده  و برای عرضه ماوس سرفیس باید تا ۳۰ ژوئن منتظر باشید.

برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی شرکت مایکروسافت مراجعه کنید. انتظار می رود در پاییز نیز محصولات جدید مایکروسافت رونمایی شود.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.