تبلت کامل انویدیا شیلد، محصولی تمام عیار

تبلت کامل انویدیا شیلد، محصولی تمام عیار

تبلت انویدیا شیلد شرکت انویدیا یک تبلت کامل برای گیمرها بوده که اخیرا روانه بازار شد. این محصول از جدیدترین فناوری های گرافیکی انویدیا پشتیبانی کرده و قادر است عملکرد بزرگی از خود نشان دهد. سیستم عامل اندروید و سخت افزاری ایده آل، آن را به دستگاهی کارآمد تبدیل کرده و گیمرها می توانند به استفاده از چنین تبلتی در اوقات فراغت خود بپردازند.

انویدیا شیلد سخت افزار بسیار قدرتمندی نداشته اما سطح سخت افزاری آن در سطحی بوده که می تواند در کنار صفحه نمایش باکیفیت گرافیکی جالب را به نمایش بگذارد. بنابراین داشتن انتظارات بسیار از این تبلت گیمینگ که در طراحی ظاهری به خوبی مشخص بوده که با محصولی گیمینگ رو به رو هستید، انتظار بالایی نبوده و معقول می باشد.

صفحه نمایش بزرگ آن موجب خواهد شد تا بتوان بازیها را با وضوح بهتری تماشا کرد یا به مشاهده کردن ویدئو یا فیلم موردنظر پرداخت. بنابراین باید این محصول شرکت انویدیا را بسیار کارآمد و قابل توجه دانست. انویدیا سعی کرده بهترین فناوری ها را برای تبلت پیشین خود در نظر گیرد تا دست کمی از رقبا نداشته باشد. البته انویدیا شیلد بیشتر یک تبلت گیمینگ نیز محسوب شده و تنها نباید آن را تبلتی معمولی قلمداد کرد.

NVIDIA SHIELD با قیمت ۲۹۹ دلار به فروش می رسد که این قیمت با توجه به مشخصات آن بسیار مناسب است. طراحی جذاب در کنار مشخصات سخت افزاری ایده آل و نه بسیار قدرتمند، NVIDIA SHIELD را به تبلت قابلی تبدیل می کند. اگر بخواهیم اشاره ای به مشخصه های تبلت داشته باشید باید صفحه نمایش ۸ اینچی بزرگ، پردازنده Tegra K1 انویدیا با فرکانس ۲٫۲ گیگاهرتزی، حافظه فلش ۱۶ یا ۸ گیگابایتی، سیستم عامل اندروید ۴٫۴ کیت کت و برخی دیگر اشاره کرد. با چنین مشخصه ای اگرچه NVIDIA SHIELD بسیار قدرتمند محسوب نمی شود اما کارآمد و کاربردی است. البته می توان سیستم عامل آن را ارتقا داد و به نسخه جدید بروزرسانی کرد تا تجربه کاربری بهتری بدست آورد.

نتیجه گیری

تبلت گیمینگ NVIDIA SHIELD محصولی بزرگ با مشخصاتی قابل توجه است که می تواند بازیهای مختلف را با کیفیت قابلی اجرا کند. بسیاری به دنبال تبلت گیمینگ در بازار هستند اما دشوار است تا بتوان مدل کارآمدی را یافت اما خوشبختانه NVIDIA SHIELD گزینه مناسبی برای خرید بوده و می توان روی آن حساب ویژه ای باز کرد. بسیاری تبلت های گیمینگ را نامطلوب می دانند اما NVIDIA SHIELD این گونه نبوده و می تواند نیاز افراد را به خوبی برآورده سازد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.