خاموش کردن اعلان وای فای عمومی در سیستم عامل اندروید

خاموش کردن اعلان وای فای عمومی در سیستم عامل اندروید

اگر سیستم عامل گوشی مورد استفاده شما اندروید می باشد،به شما پیشنهاد میکنیم این مقاله را از دست ندهید…

بارها وبارها این مسئله برای شما پیش آمده است که ، مکررا اعلان‎هایی مبنی بر پیدا کردن شبکه وای‌فای از دستگاه اندرویدی خود دریافت می‎کنید، با این آموزش ساده از اعلان‎های آزاردهنده راحت خواهید شد.با ما تا انتهای مقاله همراه شوید…اگر زمانی که در بیرون از منزل به یک شبکه باز وای‌فای نزدیک باشید، دستگاه اندرویدی آن را به شما اعلام می‎کند. البته زمانی که می‌خواهید در یک کافی‌شاپ، به اینترنت وصل شوید و از آن استفاده کنید؛ این موضوع مفید است. ولی اگر از مکانی که هات‎اسپات خود را فعال کرده، عبور ‎کنید؛ دیگر این اعلام، آزاردهنده خواهد بود. اگر با چنین هشدارهای مواجه شده‎اید، بهتر این است آن را غیر فعال کنید.
این اعلام یکی از قابلیت‎هایی است که در اندروید گنجانده شده است؛ اما به نظر می‎رسد بسته به شرکت سازنده گوشی، متفاوت باشد. حال برای قطع این اطلاع‌رسانی باید ابتدا، به قسمت تنظیمات گوشی خود بروید و روی قسمت بی‎سیم(Wi-Fii) کلیک کنید.

 

خاموش کردن اعلان وای فای عمومی در اندروید
سپس آیکون چرخ‎دنده در بالا، سمت راست صفحه را لمس کنید.

خاموش کردن اعلان وای فای عمومی در اندروید

 

 


گزینه Network Notification را در حالت غیر فعال قرار دهید.

 

خاموش کردن اعلان وای فای عمومی در اندروید

از حالا به بعد، زمانی که دستگاه شما یک شبکه وای‌فای عمومی پیدا کند، اعلانی دریافت نخواهید کرد. البته به این معنی است که شما خودتان باید به‌طور دستی شبکه‎های وای‌فای در اطرافتان را چک کنید. اما حداقل فایده، این است که از شر پیغام‎های کلافه کننده‎ی در طول مسیر خلاص می‌شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.