اتصال انی دسک AnyDesk به گوشی اندروید یا کامپیوتر از راه دور

اپلیکیشن انی‌دسک، برنامه دسترسی از راه دور برای اندروید است. این اپلیکیشن موبایل برای اتصال گوشی به دسکتاپ یا گوشی دیگر از راه دور استفاده می‌شود. از AnyDesk برای مدیریت و پشتیبانی مشتریان می‌توان استفاده کرد. برنامه‌هایی مانند TeamViewer  و InkWire نیز از طریق رایانه یا تلفن‌های هوشمند امکان دسترسی از راه دور به یک رایانه را فراهم می‌کنند.

کنترل از راه دور PC / Mac توسط AnyDesk


انی‌دسک امکانی را فراهم می‌کند تا نه تنها از راه دور دسک‌تاپ را با گوشی موبایل کنترل کنید، بلکه به گوشی اندروید دیگر نیز متصل شوید.

به دلیل محدودیت‌های iOS ، AnyDesk نمی‌تواند اجازه دسترسی از راه دور به گوشی‌های iOS را داشته باشد. ولی امکان کنترل دستگاه‌های دیگر با AnyDesk توسط  دستگاه‌های iOS وجود دارد.

فواید:

سریع: AnyDesk سریع‌تر از سایر نرم‌افزارها است. این امر باعث می‌شود عملیات دسک‌تاپ از راه دور امکان‌پذیر باشد که با استفاده از دیگر نرم‌افزارهای دسک‌تاپ از راه دور غیرقابل تصور باشد. ویرایش ویدیو، ویرایش تصویر، مدیریت رایانه، کار تیمی آنلاین …

ایمن: به لطف رمزگذاری TLS 1.2، تبادل رمز کلیدی RSA 2048 بیتی و فناوری ارلانگ، کنترل و نگهداری از راه دور رایانه با استفاده از AnyDesk همانند بانکداری آنلاین ایمن است.

دسترسی از راه دور رایانه با AnyDesk رایگان است.

رایانه-را-از-گوشی-اندروید-با-AnyDesk-کنترل-کنید

نصب انی‌دسک برای PC/Mac از راه دور


AnyDesk برای هر سه سیستم‌عامل اصلی دسک‌تاپ، ویندوز، مک و لینوکس و همچنین FreeBSD و Raspberry Pi در دسترس است. نسخه مناسب برای دستگاه خود را می‌توانید در وب سایت AnyDesk پیدا کنید.

آموزش-راه-اندازی-انی-دسک

کنترل رایانه از گوشی اندروید با AnyDesk 


استفاده از AnyDesk بسیار ساده‌تر از برخی دیگر از برنامه های مشابه است. وقتی برنامه را روی دسک‌تاپ راه‌اندازی می‌کنید، باید آدرس AnyDesk آن را ببینید. آدرس انی‌دسک یک دسته از اعداد منحصر به فرد است. در زیر آن، یک قسمت خالی مشاهده خواهید کرد که می‌توانید آدرس AnyDesk یک دستگاه دیگر (کامپیوتر، تلفن هوشمند، تبلت و غیره) را وارد کنید. برنامه اندروید همچنین اجازه می‌دهد تا چندین تنظیمات پیش‌فرض مانند کیفیت صفحه نمایش و روش‌های ورودی اصلاح شود.

آدرس AnyDesk دستگاه دیگر را وارد کنید تا یک اتصال از راه دور ایجاد شود. به عنوان مثال، برای دسترسی از راه دور از طریق تلفن هوشمند اندروید به دسک‌تاپ، آدرس AnyDesk را که در برنامه AnyDesk دسک‌تاپ نشان داده شده است، داخل برنامه  AnyDesk اندروید وارد کنید. سپس می‌توانید دسک‌تاپ را روی صفحه گوشی موبایل ببینید. بنابراین به راحتی می‌توانید آن را کنترل کنید.

اتصال گوشی اندروید به گوشی دیگر توسط انی‌دسک


به طور مشابه می‌توانید یک دستگاه اندرویدی را از رایانه یا حتی یک دستگاه اندروید دیگر کنترل کنید. برای انجام این کار، AnyDesk Adress دستگاه اندروید را که می‌خواهید از راه دور کنترل کنید را در برنامه AnyDesk دستگاه اندرویدی، وارد کنید. در دستگاه اندرویدی که می‌خواهید از دستگاه دیگری به آن دسترسی پیدا کنید، روی START NOW و سپس ACCEPT ضربه بزنید.

اتصال-گوشی-اندروید-به-گوشی-دیگر-توسط-انی‌دسک

برنامه‌های بیشتر برای کنترل از راه دور دستگاه‌های اندرویدی

علاوه بر AnyDesk، برنامه‌ها و ابزارهای بی‌شمار دیگری وجود دارند که می‌توانند در کنترل دستگاه اندروید از سیستم‌عامل Android یا رایانه دیگر کمک کنند. می‌توانید از برنامه‌های Duo TeamViewer ، InkWire یا AirDroid و AirMirror استفاده کنید.

دانلود برنامه انی‌دسک AnyDesk


دانلود برنامه انی‌دسک AnyDesk دانلود برنامه انی‌دسک AnyDesk دانلود برنامه انی‌دسک AnyDesk

سوالات متداول

چگونه می‌توانم به AnyDesk روی موبایل دسترسی داشته باشم؟

در برنامه تلفن همراه، تمام تنظیمات در یک منوی pie تعبیه شده است که هنگام ضربه زدن و نگه داشتن دکمه خاکستری AnyDesk، باز می‌شود. برای یافتن نام و کاربردهای هر بخش، کافی است هر بخش را که می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید نگه دارید.

آیا استفاده از AnyDesk امن است؟

AnyDesk توسط میلیون‌ها نفر و ۱۵۰۰۰ شرکت در ۱۶۵ کشور جهان مورد استفاده قرار گرفته است. این نرم‌افزار ایمن است.

آیا می‌توان AnyDesk را هک کرد؟

ابتدا کلاهبرداران، مشتریان بانک را برای دانلود برنامه (AnyDesk) ترغیب می‌کنند. پس از دسترسی به تلفن همراه، هکرها می‌توانند از طریق هر برنامه بانکی تلفن همراه یا برنامه‌های مربوط به پرداخت معاملات را به صورت تقلبی انجام دهند.

آیا AnyDesk بهتر از TeamViewer است؟

AnyDesk به علت سرعت خوبی که دارد، گزینه‌ای بسیار مناسب برای دسترسی از راه دور است. متأسفانه، محدودیتهای آن از نظر سازگاری، در مقایسه با TeamViewer نقطه ضعف حساب می‌شود. علاوه بر این AnyDesk، از تعداد زیادی سیستم‌عامل پشتیبانی می‌کند.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=18342
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.