آیا سوددهی شیبا به پایان رسیده است؟

شیبا بدون شک دومین میم‎کوین موفق در بازار ارزهای دیجیتال است. ظهور این ارز دیجیتال معجزه‎آسا نبود، اما علیرغم کاهش اخیر قیمت، در بازار باقی مانده است.

در مجموع ۵۶ درصد از دارندگان شیبا اکنون در زیان هستند و تنها ۳۸ درصد آنها سود دارند. بقیه، ۵ درصد، در قلمرو خنثی باقی مانده‎اند، به این معنی که آنها ارز دیجیتال را با همان قیمتی که در حال حاضر با آن معامله می‎شود، خریداری کرده‎اند.

شیبا یکی از بهترین عملکردهای ارزهای دیجیتال را در سال ۲۰۲۱ داشت که ۴۸ درصد رشد کرد. آیا شیبا باز هم میتواند این شاهکار را تکرار کند؟ آیا شیبا سرمایه‎گذاری خوبی در آینده است؟ آیا مسیر نزولی شیبا به اتمام رسیده است؟ اگر با این سؤالات دست و پنجه نرم می‎کنید و مطمئن نیستید که بر شیبا سرمایه‌گذاری کنید، لازم نیست نگران باشید. در این تحلیل، فهرستی از پیش‎بینی‎های قیمت شیبا برای سال‌های ۲۰۲۵ و ۲۰۳۰ را گردآوری کرده‌ایم.

پیش بینی قیمت شیبا ۲۰۲۵، ۲۰۳۰

تحلیل‎گران خوشبین هستند که شیبا در آینده عملکرد خوبی خواهد داشت. بر اساس تحلیل بازار، شیبا می‎تواند به قیمت‎های زیر برسد:

پیش‌بینی قیمت شیبا در سال ۲۰۲۵: بنیادهای داخلی شیبا و در کل بازار کریپتو که از نصف شدن بیت‎کوین خبر می‎دهد، می‌تواند شیبا را به بالای ۰.۰۰۰۲ دلار برساند.

پیش بینی قیمت ۲۰۳۰: در سال ۲۰۳۰، شیبا به طور خاص برای پرداخت پذیرفته می‎شود و بازیگر قابل توجه در فضای متاورس خواهد بود. این می‎تواند زمینه‎ای باشد که شیبا را به بالای ۰.۰۱ دلار برساند.

ارزهای دیجیتال به شدت نوسان دارند و سرمایه شما در معرض خطر است. شما باید برای خرید شیبا به یک صرافی امن و معتبر مراجعه کنید.

تحلیل فنی حرکات قیمت شیبا

مسیر شیبا تقریباً شبیه به یک ارز دیجیتال دیگر است. آن را با قیمت بسیار پایین عرضه کردند، سپس در کنار بقیه در بازار افزایش یافت. شیبا زمانی راه‌اندازی شد که بازار در حال افزایش شتاب صعودی بود و همین امر باعث رونق آن در سال ۲۰۲۱ شد.

از نمودار خود، شیبا با حرکت آهسته شروع کرد. با این حال، با توجه به اینکه شیبا زمانی وارد بازار شد که بازار ارزهای دیجیتال در مراحل اولیه یک بازار صعودی بود، شیبا در اواخر سال ۲۰۲۰ شروع به افزایش سرعت کرد.

در اوایل سال ۲۰۲۱، زمانی که بازار گاوی شروع شد و علاقه سرمایه‎گذاران به میم‎کوین‎ها افزایش یافت، شیبا شاهد افزایش چشمگیر علاقه سرمایه‎گذاران بود. FOMO شروع به کار کرد و در اواسط سال ۲۰۲۱، شیبا یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای معامله بود که میلیون‎ها درصد رشد داشت.

با این حال، مانند بقیه بازار، شیبا در ماه می ۲۰۲۱ وارد فاز اصلاحی شد. این روند تا ژوئیه ادامه داشت، زمانی که بازار دوباره حرکت صعودی به دست آورد. شیبا دوباره شتاب صعودی به دست آورد و تا نوامبر ۲۰۲۱ نسبت به قیمت راه اندازی سال ۲۰۲۰ خود ۴۸۰۰۰۰۰۰ درصد افزایش یافت.

با نزول گسترده‎تر در بازار در نیمه اول سال ۲۰۲۲، شیبا نیز تا حد زیادی نزولی بوده است.

پیش بینی قیمت کارشناسان شیبا

آیا شیبا دوباره در سال ۲۰۲۲ رشد خواهد کرد؟ بسیاری از پیش‌بینی‌های قیمت ارزهای دیجیتال در اینترنت صعودی هستند که شیبا همچنان می‌تواند در سال ۲۰۲۲ عملکرد خوبی داشته باشد.

تحلیل بازار کریپتو پیش‌بینی می‌کند که شیبا تا ۰.۰۰۰۱۵ دلار در اواخر سال افزایش یابد، که میانگین ۰.۰۰۰۱۲ دلار در بیشتر نیمه دوم سال ۲۰۲۲ است.

بیایید اکنون به آنچه که اکثر تحلیل‎گران ارز دیجیتال برای پیش‎بینی قیمت شیبا در سال‎های آینده انتظار دارند نگاه کنیم.

پیشبینی قیمت کارشناسان شیبا

پیش بینی قیمت سکه

پیش‌بینی قیمت سکه یکی از پیش‌بینی‌های صعودی‌تر قیمت شیبا را دارد. پیش بینی قیمت سکه تخمین می‎زند که شیبا در سال ۲۰۲۲ با ۰.۰۰۰۰۰۲۱۷۵ دلار یا افزایش ۸۸ درصدی قیمت‎ها نسبت به ماه می ۲۰۲۲ پایان یابد. تا سال ۲۰۲۵، قیمت سکه پیش‎بینی می‎کند که شیبا ۰.۰۰۰۰۴۳۱۳ دلار و ۰.۰۰۰۰۷۰۴۶ دلار تا سال ۲۰۳۰ معامله شود. این افزایش قیمت ۵۰۸ درصدی تا پایان سال ۲۰۳۰ خواهد بود.

نهنگ های ارز دیجیتال

نهنگ‎ها برای پیش‌بینی قیمت شیبا در سال ۲۰۲۲ بیان می‌کنند که پیش‌بینی می‌شود قیمت شیبا تا ابتدای نوامبر ۲۰۲۲ به ۰.۰۰۰۰۱۶۹ دلار برسد. حداکثر قیمت مورد انتظار ۰.۰۰۰۰۲۱۱ دلار است. حداقل قیمت ۰.۰۰۰۰۱۴۴ دلار است. پیش‌بینی قیمت شیبا برای پایان ماه ۰.۰۰۰۰۱۶۹ دلار است.

در دراز مدت، در سال ۲۰۲۵، این نهنگ‎ها انتظار دارند که شیبا به حداکثر قیمت ۰.۰۰۰۰۳۷۳ دلار و حداقل ۰.۰۰۰۰۲۵۴ دلار برسد.

عوامل موثر بر قیمت شیبا

از نظر ارزش قیمت، شیبا پتانسیل برجسته ای برای دستیابی به ATH های جدید دارد. پیش‎بینی می‎شود ارزش شیبا افزایش یابد. به گفته بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران تجاری، شیبا می تواند تا سال ۲۰۳۰ به بالاترین قیمت ممکن یعنی ۰.۰۰۱ دلار برسد.

در میان تحلیل‎گران اتفاق نظر وجود دارد که اگرچه شیبا ممکن است در کوتاه‎مدت بی‎ثبات باشد، شانس موفقیت آن در بلندمدت بسیار زیاد است. پیش‌بینی قیمت شیبا به ۰.۰۰۰۰۱ دلار در سال ۲۰۲۲، ۰.۰۰۰۲ دلار تا سال ۲۰۲۵ و بالاترین قیمت ۰.۰۰۱ دلار تا سال ۲۰۳۰ خواهد رسید.

یکی از عوامل مهمی که بر قیمت شیبا تاثیر می‎گذارد بیت‎کوین است. مانند سایر ارزهای دیجیتال، شیبا همگام با قیمت بیت‎کوین حرکت می‎کند. هنگامی که بیت‎کوین افزایش می‎یابد، شیبا نیز افزایش می‎یابد و بالعکس.

عامل دیگری که بر قیمت شیبا تأثیر می‎گذارد، تحولات درون اکوسیستم آن است. این به دنبال راه‎اندازی متاورس آن و یک راه حل دوم خواهد بود. اگر اکوسیستم شیبا به رشد خود ادامه دهد، این احتمال وجود دارد که در قیمت شیبا در آینده تغییراتی به وجود آید.

عامل دیگری که احتمالاً شیبا و سایر ارزهای دیجیتال را در کوتاه مدت و بلندمدت تحت تأثیر قرار می‎دهد، مقررات است. اگر مقررات ارز دیجیتال مثبت باشد، شیبا می‌تواند شاهد افزایش قیمت در آینده باشد.

پیش بینی قیمت شیبا در ۲۰۲۲

شیبا چندین پیشرفت مثبت در سال ۲۰۲۲ داشته است، که از جمله آنها راه اندازی یک پلتفرم متاورس است. این یک معامله بزرگ است، زیرا به ارزش ذاتی شیبا می‎افزاید. همچنین به نظر می‎رسد بیت‎کوین در حدود ۲۷ هزار دلار پایین آمده است. اگر بدترین دوره خرس ۲۰۲۲ به پایان برسد و بازار کمی آرام بگیرد، شیبا می‎تواند تا پایان سال به ۰.۰۰۰۰۱ دلار برسد.

پیشبینی قیمت شیبا در 2022

پیش بینی قیمت شیبا در ۲۰۲۳

اگر تا پایان سال بازار نزولی به بدترین شکل ممکن تمام شود، شیبا می‌تواند سال خوبی را در سال ۲۰۲۳ داشته باشد. یکی از مواردی که احتمالاً شیبا را تحت فشار قرار می‌دهد فعالیت در متاورس آن است که توکن را بالا می‌برد. با این حال، از آنجایی که بازار در حال خروج از یک رکود عمیق است، بعید است که شتاب آنقدر قوی باشد. شیبا می‎تواند تا سال ۲۰۲۳ بین ۰.۰۰۰۰۱ تا ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار معامله شود.

نتیجه گیری

مانند همه ارزهای دیجیتال، شیبا نیز خطراتی را به همراه دارد. با این حال، با توجه به همه پیشرفت‌ها در اکوسیستم آن، دلایل زیادی برای هیجان‌زده شدن درباره شیبا به عنوان یک ارز دیجیتال برتر برای دهه آینده وجود دارد.

انتظار می‌رود که میم‎کوین‌ها همچنان سرمایه‌گذاران را به خود جذب کنند، زیرا اکثر رمزارزهای بلو‎چیپ از دسترس بیشتر سرمایه‌گذاران خارج می‌شوند. علاوه بر این، اصول شیبا به ویژه پس از عرضه متاورس، بهتر شده است. در اصل، شیبا پتانسیل افزایش محبوبیت در آینده را دارد.

اما اگر باز هم ارز شیبا را یک ارز دیجیتال پرریسک می‎بینید ما برای معرفی بهترین نرم افزار اتریوم آماده‎ایم.

سلب مسئولیت: ایده آل تک صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
امتیازی به این نوشته بدهید
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
//