چگونه شماره مجازی درست کنیم؟

شماره مجازی چیست؟

شاید شما هم حس کرده باشید که در فضای مجازی حریم خصوصی روز به روز رنگ کم رنگ تری به خود می گیرد و مردم عام به راحتی راجع به زندگی های شخصی دیگران اظهار نظر می کنند. در این بین داشتن یک شماره مجازی برای استفاده آن در فضای مجازی ممکن است که باعث شود حریم شخصی فرد بیشتر حفظ شود.

شماره مجازی ممکن است مشکلات بسیاری را در حوزه امنیت برای فرد به وجود آورد و آن هم به خاطر این است که این شماره اختصاصا پسوندی برای سایر کشورها را دارد و بعد از چند روز ممکن است که این شماره از بین برود و دیگر هیچ کس به اطلاعات شما از جمله شماره شما دسترسی نداشته باشد.

اما در این بن شاید برای شما سوالی پیش آید که این شماره مجازی چیست و چگونه ساخته می شود. در واقع همانطور که در بالا اشاره شد شماره مجازی متشکل از یک شماره و کد یک کشوره دیگر به جز ایران می باشد. نرم افزارهای متعددی وجود دارد که می تواند برای شما شماره مجازی را درست کند اما تنها برخی از آن ها در کشور ایران کاربردی و عملی هستند.

یکی از این نرم افزارها، نرم افزار Smart call برای نسخه اندروید می باشد. پس از دانلود برنامه smart call و نصب آن بر روی گوشی خودتان می توانید این برنامه را اجرا کنید و شماره مجازی خودتان را پس از گذشت چند مرحله دریافت کنید. در ادامه مراحل ساخت شماره مجازی با برنامه Smart call را برای شما خواهیم گفت.

مراحل ساخت یک شماره مجازی

مرحله اول: پس از وارد شدن به این نرم افزار با صفحه ای همانند صفحه زیر رو به رو خواهید شد که در آن می بایست شماره تلفن خود را با کد کشور ایران که همان۹۸ می باشد ارسال کنید. پس از ارسال یک کد ۶ رقمی از سمت کمپانی  به گوشی شما ارسال می شود که شما می بایست این کد را وارد کرده و کلید ثبت را فشار دهید.

چگونه شماره مجازی درست کنیم؟

لازم به ذکر است که بدانید این نرم افزار قابلیت های دیگری از جمله امکان چت کردن و یا حتی برقراری تماس از طریق این نرم افزار امکان پذیر است.

چگونه شماره مجازی درست کنیم؟

اگر در صفحه اصلی بر روی علامت ۳خط افقی کلیک کنید، شماره ای را خواهید دید که همان شماره مجازی شما می باشد. از این شماره شما می توانید در ساخت اپلیکیشن های دیگر همانند تلگرام و یا دیگر امکانات دیگر استفاده کنید.

چگونه شماره مجازی درست کنیم؟

دانستن این نکته ضروری است که شماره شما پس از گذشت ۴۸ و یا ۷۲ ساعت تغیر خواهد کرد. وش ما می بایست برای اپلیکیشن های خود مجدد login کنید.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=6035
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.