غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی

لغو پیامک های تبلیغاتی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بر روی گوشی خود پیامک های غیر مرتبط و تبلیغاتی را دریافت کرده باشید. برخی از پیامک ها برای کاربران بسیار آزاردهنده هستند و بسیاری از افراد به دنبال راه حلی برای غیر فعال کردن ارسال پیامک های تبلیغاتی هستند.

در ابتدا بهتر است تفاوت بین دو نوع پیامک تبلیغاتی و ارزش افزوده را بررسی کنیم:

برخی از سرویس های پیامکی هستند که با عضویت در آن ها به صورت دوره ای پیامکی در مورد حوزه کاری سرویس مورد نظر دریافت می کنید و مبلغ مشخصی از شارژ شما کم می شود یا مبلغی به قبض موبایلتان اضافه می شود. اکثر این نوع سرویس ها ممکن است با وعده ی قرعه کشی شما را مجاب به استفاده کنند.

توجه داشته باشید که این نوع پیامک ارزش افزوده است و با لغو دریافت پیامک تبلیغاتی نمی توانید این نوع پیامک را لغو کنید. اکثر این سرویس ها کدی برای لغو سرویس دارند که می توانید با سرچ کردن در اینترنت یا تماس با اپراتور سرویس مورد نظر کد لغو را پیدا کنید.

غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی

باید یادآوری کنیم که پیامک های تبلیغاتی بر خلاف پیامک های ارزش افزوده هیچ مبلغی از حساب شما کسر نخواهد کرد و ارسال آن ها به صورت کاملا رایگان انجام می گیرد.

برای برخی از افراد این سوال پیش می آید که با غیر فعال کردن سرویس پیامک های تبلیغاتی چه نوع پیامک هایی لغو می شود؟ آیا پیامک های بانکی، اپراتور تلفن، مدرسه یا دانشگاه و … نیز حذف می شود؟

سرویس های پیامک بانک و اپراتور جزو سرویس های تبلیغاتی محسوب نمی شوند و در صورت لغو پیامک تبلیغاتی می توانید هنوز هم این پیامک ها را دریافت کنید.

لغو پیامک تبلیغاتی در اپراتور همراه اول:

۱ – ارسال عدد «۱» به «۸۹۹۹»

۲ – شماره گیری کد دستوری *۸۹۹۹#

۳ – شماره گیری کد دستوری *۸۰۰#

۴ – تماس با مرکز اطلاع رسانی ۹۹۹۰

لغو پیامک تبلیغاتی در اپراتور ایرانسل:

۱ – با خط ایرانسل باید با شماره ۷۰۰ تماس گرفته و درخواست حذف پیامک های تبلیغاتی را ثبت نمایید

۲ –با خط غیر ایرانسلی با شماره ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ پس از تماس با مرکز تماس ایرانسل درخواست خود را ثبت نمائید.

۳ – با خط ایرانسلی  از طریق پیامک نیز میتوانید عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال نمایید.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=6668
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.