چگونه فیلم از تلگرام ذخیره کنیم؟

چگونه فیلم از تلگرام ذخیره کنیم؟

با توجه به این که بسیاری از کاربران تلگرام این شبکه اجتماعی پر طرفدار تمایل دارند فیلم‌ها، آهنگ‌ها و یا ویس‌های مورد نظر خود را در حافظه گوشی ذخیره کنند، همواره سوالاتی از جمله چگونه فیلم از تلگرام ذخیره کنیم؟ چگونه ویس در تلگرام ذخیره کنیم؟ و یا چگونه آهنگ در تلگرام ذخیره کنیم؟ مطرح می‌شود. در این مطلب آموزش تلگرام قصد داریم تا به این سوالات رایج پاسخ دهیم. با توجه به این که شما از گوشی اندروید، iOS و یا از تلگرام دسکتاپ استفاده می‌کنید، نحوه ذخیره فیلم، آهنگ و ویس از تلگرام می‌تواند متفاوت باشد.

نحوه ذخیره آهنگ، فیلم و ویس در تلگرام اندروید

ذخیره فایل‌های دانلود شده از تلگرام موجود بر روی گوشی‌ها و دستگاه‌های با سیستم عامل اندروید، درون sd card و پوشه Telegram انجام خواهد شد. با وارد شدن به پوشه Telegram شاهد پوشه‌هایی دیگر با نام‌های متفاوت خواهید بود. هر کدام از این پوشه‌ها جهت ذخیره‌سازی فرمت خاصی تعریف شده است. برای ذخیره عکس یا فیلم بعد از دانلود می توانید گزینه ذخیره در گالری را بزنید.

چگونه فیلم از تلگرام ذخیره کنیم؟

موارد موجود در پوشه Telegram

درون پوشهTelegram فولدرهای Telegram Audio ، Telegram Documents ، Telegram Images و Telegram Video وجود دارد. در ادامه به توضیح در مورد محتویات هر کدام از این پوشه‌ها خواهیم پرداخت.چگونه فیلم از تلگرام ذخیره کنیم؟

Telegram Audio

اگر شما می‌خواهید به فایل‌های صوتی دانلود شده از تلگرام مانند آهنگ و ویس دسترسی داشته باشید، باید به پوشه Telegram Audio مراجعه کنید. با باز کردن این فولدر تمامی فایل‌های صوتی دانلود شده از تلگرام قابل مشاهده است.

Telegram Documents

در این پوشه فایل‌های متفرقه غیر از فیلم، آهنگ و ویس ذخیره خواهند شد.

Telegram Images

اگر می‌خواهید به تمام عکس‌های دانلود شده از تلگرام دسترسی داشته باشید باید به پوشه Telegram Images مراجعه کنید.

Telegram Video

در نهایت باید گفت که ذخیره‌سازی تمام کلیپ‌ها، فیلم‌ها و ویدیوها در پوشه Telegram Video انجام می‌شود. در این پوشه به تمامی فیلم‌ها و ویدیوهای دانلود شده از تلگرام دسترسی خواهید داشت. اما در صورتی که فیلم مورد نظر شما در پوشه Telegram Video وجود نداشت، باید در پوشه Telegram Documents دنبال آن باشید. در برخی از موارد که تلگرام قادر به شناسایی فایل ویدیویی نیست، پس از دانلود آن را در پوشه Telegram Documents ذخیره می‌کند.چگونه فیلم از تلگرام ذخیره کنیم؟

نحوه ذخیره فیلم، آهنگ و ویس از تلگرام در گوشی‌های آیفون

جهت ذخیره فیلم، آهنگ و یا ویس در تلگرام گوشی‌های آیفون و یا آیپدها، باید پس از دانلود فایل مورد نظر خود آن را پخش کنید. در ادامه با کمک یک برنامه مدیریت فایل در iOS عمل ذخیره‌سازی را در پوشه دلخواه انجام دهید. با پخش فیلم، آهنگ و یا ویس دانلود شده از تلگرام و سپس پخش آن با انتخاب آیکون Save از گوشه سمت چپ پایین صفحه عمل ذخیره‌سازی انجام خواهد شد.

چگونه تلگرام بدون شماره داشته باشیم؟

نحوه ذخیره فیلم، آهنگ و ویس در تلگرام ویندوز

در صورت استفاده از تلگرام دسکتاپ، برای ذخیره فیلم، آهنگ و یا ویس مورد نظر خود، پس از دانلود آن، با وارد شدن به پوشه دانلود سیستم، فولدر Telegram Desktop را انتخاب نمایید. با ورود به این پوشه قادر به مشاهده تمامی فیلم‌ها، آهنگ‌ها و یا ویس‌های دانلود شده از تلگرام خواهید بود. اگر قصد ذخیره یک فایل در مسیری مشخص به صورت مستقیم را دارید می‌توانید گزینه Save File As را با کلیک راست بر روی فایل دانلود شده انتخاب نمایید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments