راهکار مسدودکردن تماس افراد در گوشی سامسونگ (اندروید)

ممکن است هنگام انجام کار یا در جلسه و کلاس باشید و یا مزاحم تلفنی داشته باشید، بنابراین لازم است که برخی تماس‌ها را پاسخ ندهید. در این مقاله چند روش ساده برای مسدود کردن تماس را نشان خواهیم داد.

نحوه اضافه کردن شماره به لیست رد خودکار تماس یا Auto Reject


در گوشی اندروید می‌توانید هر شماره تلفنی را که می‌خواهید به لیست reject اضافه کنید. هنگامی که مخاطبین این لیست با شما تماس می‌گیرند، به طور خودکار نادیده گرفته می‌شوند و به ایمیل صوتی ارسال می‌شوند.

می‌توانید یک شخص را به لیست reject از برنامه مخاطبین، یا از شماره گزارش‌های تماس خود، اضافه کنید. کافی است روی شماره یا نام مخاطب ضربه بزنید و نگه دارید. یک منوی کوچک ظاهر خواهد شد.

هنگام افزودن لیست برای reject list، پیام دوم برای تأیید نشان داده می‌شود. OK را فشار دهید و این شماره مسدود خواهد شد. این کار باعث نمی‌شود افراد تماس‌گیرنده، نتوانند پیام صوتی ارسال کنند. اما حداقل هنگام تماس، گوشی دیگر زنگ نمی‌خورد.

نحوه-اضافه-کردن-شماره-به-لیست-رد-خودکار-تماس-یا-Auto-Reject

چگونه شماره‌ها را از Auto-Reject حذف کنیم


می‌توانید به راحتی به تنظیمات تماس در برنامه گوشی موبایل بروید، سپس بر روی Call rejection ضربه بزنید روی Auto-Reject کلیک کرده و شماره را حذف کنید.

چگونه-شماره‌ها-را-از-Auto-Reject-حذف-کنیم

نحوه تنظیم زنگ سایلنت برای تماس‌گیرندگان مزاحم

راه دیگر برای جلوگیری از تماس افراد مزاحم، بی‌صدا کردن زنگ تماس آن‌ها است. لازم است یک زنگ بی‌صدا یا سایلنت را بارگیری کنید و آن را به گوشی اضافه کنید. برای این کار می‌توانید silent ringtone .apk را جستجو کنید یا برنامه‌ای مانند Zedge را دانلود کنید و یک silent ringer را از آن‌جا نصب کنید.

هنگامی که silent ringer را پیدا کردید، گزینه Set را بزنید تا این منو ظاهر شود. از آنجا گزینه Contact Ringtone را انتخاب کنید و مخاطبی را که می‌خواهید سایلنت کنید انتخاب کنید. اکنون می‌توانید اطلاعات تماس را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی اعمال شده است.

نحوه-تنظیم-زنگ-سایلنت-برای-تماس‌گیرندگان-مزاحم

Call Blocks را با برنامه مدیریت کنید

تعدادی اپلیکیشن وجود دارند که کمک می‌کنند تماس‌های دریافتی را نمایش دهند. می‌توانید یک جستجوی سریع برای مسدودکننده تماس انجام دهید یا یکی از این سه برنامه قابل اعتماد و دارای رتبه بالا را امتحان کنید.

  • Mr. Number
  • WhosCall
  • Calls Blacklist

با استفاده از این برنامه‌ها، می‌توانید تماس از شماره‌های ناشناخته را مسدود کنید، متون را از قسمت crazy exes مسدود کرده و لیست‌های سیاه را برای افرادی ایجاد کنید که ترجیح می‌دهید با آن‌ها صحبت نکنید.

نحوه بلاک شماره از نمایش به دیگران


کالرآیدی بسیار خوب است اما موقعیت‌های خاصی وجود دارد که نمی‌خواهید شخصی را که با او تماس می‌گیرید شماره شما را داشته باشد. افرادی که بعضی اوقات از تلفن‌های شخصی برای کار استفاده می‌کنند ممکن است مشتریانی را نشناسند. چند روش برای غیرفعال کردن کالرآیدی برای جلوگیری از نمایش شماره تماس وجود دارد.

اگر می‌خواهید شماره تماس خود را فقط برای یک تماس خاص مسدود کنید، می‌توانید قبل از شماره‌گیری، کد وارد کنید که کالرآیدی را برای آن یک تماس غیرفعال می‌کند. کدهای مختلفی برای مناطق مختلف وجود دارد.

اگر شخص خاصی وجود دارد که شما باید به طور مرتب با او تماس بگیرید، اما نمی‌خواهید که شماره شما را داشته باشد، به همان راحتی ویرایش شماره تماس است. فقط کافی است کد غیرفعال کردن را برای کشور یا منطقه خود بیابید و آن را به اطلاعات آنها (قبل از کد منطقه) در اطلاعات تماس اضافه کنید.

برنامه ضبط تماس خودکار Automatic Call Recorder

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.