تغییر محل ذخیره در گوشی سامسونگ

هر کسی که از گوشی های شرکت سامسونگ استفاده می کند ، به احتمال زیاد حداقل یکبار با مشکل کاهش سرعت گوشی مواجه شده است . دلیل اصلی این کاهش سرعت پر شدن فضای داخلی گوشی می باشد . هر چقدر که برنامه های بیشتری بر روی موبایل نصب می کنید و یا حجم فیلم و عکس هایتان افزایش می یابد به طبع آن فضای داخلی گوشی پر می شود و این مساله مستقیما بر روی سرعت آن تاثیر می گذارد . یکی از راه هایی که برای مقابله با این مشکل وجود دارد تغییر محل ذخیره سازی برنامه ها می باشد . بدین صورت که به جای آنکه برنامه مستقیما بر روی حافظه داخلی گوشی ذخیره شوند ، بر روی فضای حافظه جانبی یا همان رم موبایل ذخیره شوند .

شما می توانید با تغییر محل ذخیره گوشی سامسونگ هم عکس و فیلم های خود را در حافظه جانبی ذخیره کنید و هم بسیاری از برنامه های موبایل مانند تلگرام و واتساپ را روی حافظه جانبی نصب کنید.مجله ایده آل تکنولوژی امروز به بررسی این موضوع پرداخته است . در این مطلب به روش تغییر محل ذخیره در گوشی های سامسونگ می پردازیم. با ما همراه باشید .

حافظه گوشی های سامسونگ

یکی از بزرگترین مشکلات گوشی های سامسونگ پایین بودن میزان فضای حافظه داخلی آن هاست . بسته به قیمت و  مدل گوش های سامسونگ ، میزان حافظه داخلی این گوشی ها بین ۴ تا  ۳۲ گیگابایت است. اما مشکل به همین جا ختم نمی شود چون باید در نظر داشته باشید نیمی از این فضا را سیستم عامل و برنامه های اصلی گوشی اشغال می کند. به مرور زمان و با نصب برنامه های کاربردی ، فضای داخلی گوشی پر می شود. به این برنامه های کاربردی باید دانلود عکس و فیلم و ذخیره آن ها در حافظه داخلی گوشی را هم اضافه کنیم . همه این ها با همدیگر باعث کند شدن عملکرد دستگاه می شوند.

راهکاری که در این گونه مواقع پیشنهاد می شود استفاده از حافظه جانبی یا همان ” SD Card ” ها می باشد .اگر یکی از کاربران سیستم عامل اندروید باشید حتما می دانید که گوشی های اندروید علاوه بر حافظه داخلی ، دارای حافظه جانبی یا مموری کارت هم می باشند. حجم حافظه جانبی از ۱ تا ۳۲ گیگابایت متغیر است که به نظر برای کاربران کافی به نظر می رسد.

رفع مشکل عدم شناسایی کارت حافظه SD روی گوشی اندروید

تغییر محل ذخیره در گوشی سامسونگ

بعد از وارد کردن حافظه جانبی به گوشی های سامسونگ ، باید تنظیمات لازم را انجام دهید. زیرا گوشی های سامسونگ به طور پیش فرض اطلاعات را روی حافظه داخلی ذخیره می کنند. این تغییر محل ذخیره سازی در گوشی های سامسونگ سامل دو مرحله می شود . ابتدا باید محل ذخیره شدن فیلم ها و عکس هایی که به وسیله دوربین گوشی خود می گیرید را به حافظه جانبی منتقل کنید و در مرحله باید به موبایل خود اعلام کنید که برنامه ها را به جای حافظه داخلی در رم یا همان حافظه جانبی نصب کند .

انتقال عکس و فیلم دوربین به کارت حافظه

ابتدا Camera یا دوربین را اجرا کنید. سپس روی آیکون تنظیمات(چرخدنده) تپ کنید. معمولا این آیکون در بالا و سمت چپ صفحه قرار دارد.

در صفحه تنظیمات گزینه Storage location‌ را پیدا کنید.

تنظمیات دوربین

در گوشی های شرکت سامسونگ به طور پیش فرص این گزینه بر روی ” Device ” تنظیم شده است . شما باید آن را به ” Memory Card ” تغییر دهید . در بعضی از گوشی ها باید از گزینه ” SD Card ” استفاده کنید . در نظر داشته باشید این دو گزینه هیچ تفاوتی با هم ندارند . به این ترتیب عکس و فیلم هایی که به وسیله دوربین گوشی می گیرید در حافظه جانبی و در قسمت ” DCIM ” ذخیره می شوند.

انتخاب Memory card

انتقال فایل به کارت حافظه

در بعضی از پوشی های اندروید ( نه در همه آن ها ) گزینه ای در اختیار کاربر قرار داده شده تا به کمک آن تمام اطلاعات حافظه داخلی را به ” SD Card ” منتقل کند برای این کار ر وارد تنظیمات گوشی شوید و  سپس گزینه Transfer data to SD card را تپ کنید. تمام اطلاعات گوشی به کارت حافظه منتقل می شود.

انتقال برنامه به کارت حافظه

می توانید برنامه های روی گوشی را هم به کارت حافظه منتقل کنید. برای تغییر محل ذخیره در گوشی وارد Settings شوید. گزینه Applications را انتخاب کنید. application manager را تپ کنید.

انتخاب application manager

لیستی از تمام برنامه هایی که روی گوشی تان نصب است مشاهده می کنید.

پیشنهاد می کینم برنامه های کاربردی  مانند تلگرام ، واتس آپ و اینستاگرام را که فایل های زیادی دارند اول منتقل کنید.

برای مثال روی برنامه اینستاگرام بزنید. دکمه Move to SD card را تپ کنید. کمی صبر کنید تا برنامه به کارت حافظه منتقل شود.

انتقال برنامه اینستاگرام به کارت حافظه

نکته :  برنامه های اصلی گوشی دکمه Move to SD card غیرفعال است. زیرا نمی توان این برنامه ها را منتقل کرد. همچنین توجه کنید که با تغییر محل ذخیره در گوشی برنامه ها بدون کارت حافظه اجرا نمی شوند. بنابراین اگر کارت حافظه را از گوشی خارج کنید این برنامه اجرا نمی شود.

سامسونگ گلکسی S4

برای جابجایی فایل بین حافظه داخلی و کارت حافظه خارجی در دستگاه ذخیره‌سازی دوگانه مانند سامسونگ گلکسی S4 ، لطفاً روی نماد در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید تا از منو خارج شوید. همچنین می‌توانید ضربه بزنید و به راست بکشید تا از فهرست خارج شوید. سپس روی “تنظیمات” ضربه بزنید.

ذخیره-سازی-در-کارت-sd-سامسونگ-گلکسی-S4

 • سپس روی “Storage” ضربه بزنید.

مکان-را-برای-ذخیره-در-گوشی-ساموسنگ-انتخاب-کنید

 • مکان را برای ذخیره انتخاب کنید و سپس برای تأیید روی “Switch” ضربه بزنید.
 • بانک اطلاعاتی کتابخانه library database حذف می‌شود. لطفا چند دقیقه صبر کنید تا دوباره ساخته شود.

جا-به-جایی-فایل-در-سامسونگ-گلکسی-S4

اگر کارت حافظه دارید، لطفاً فایل‌های رسانه را در محل ذخیره داخلی ذخیره نکنید ، زیرا این امر باعث ایجاد خطا در روند همگام‌سازی / import می‌شود.

سامسونگ گلکسی S7

به طور پیش‌فرض، عکس‌ها و فیلم‌ها در حافظه داخلی دستگاه ذخیره می‌شوند. اگر یک کارت microSD را در دستگاه نصب کرده‌اید، دستگاه از شما سؤال می‌کند که آیا می‌خواهید دفعه دیگر که برنامه دوربین را باز می ‌نید عکس را در کارت microSD ذخیره کنید؟

مکان ذخیره پیش‌فرض را تغییر دهید

 • از صفحه اصلی، روی Apps و سپس Camera ضربه بزنید.
 • روی نماد Camera settings ضربه بزنید.
 • روی Storage location کلیک کنید.
 • برای تغییر مکان ذخیره پیش‌فرض، Deviceیا SD card را انتخاب کنید.

تغییر حافظه سامسونگ-گلکسی-S7سامسونگ گلگسی J5

برای انتفال فایل‌ها از حافظه اصلی گوشی J5 به حافظه جانبی یا همان SD Card باید مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

 • ابتدا وارد بخش تنظیمات تلفن همراه خوا شوید. برای اینکار نوار اعلان را پایین بکشید و بر روی شکل چرخ دنده ضربه بزنید

وارد بخش تنظیمات تلفن همراه خود شوید

 • در بخش Setting بر روی گزینه Apps ضربه بزنید

وارد بخش برنامه ها شوید

 • بر روی برنامه مورد نظرتان که می‌خواهید به حافظه جانبی منتقل شود، ضربه بزنید

برنامه مورد نظر را برای انتقال به حافظه جانبی انتخاب کنید

 • اگنون گزینه Storage را انتخاب کنید

برای انتقال فایل به حافظه جانبی گزینه storage را انتخاب کنید

 • در این بخش همانند تصویر زیر، بر روی Change ضربه بزنید

بر روی گزینه change ضربه بزنید

 • همانند تصویر زیر، مشاهده می‌کنید که برنامه بر روی Internal Shared Storage ذخیره شده است
 • شما باید در این بخش تیک گزینه SD Card را بزنید

تیکه گزینه sd card را فعال کنید

 • در پنجره جدیدی که باز می‌شود، همانند تصویر زیر بر روی Move ضربه بزنید

برنامه ها را به فضای رم انتقال دهید

 • در انتهای کار، مشاهده می‌کنید که فضای ذخیره سازی به External Storage تغییر یافته است.
 • این پیغام به معنی انتقال موفق برنامه مورد نظر به حافظه جانبی می‌باشد

انتقال برنامه به حافظه جانبی

 

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=7383
ممکن است شما دوست داشته باشید
76 نظرات
 1. سجاد حسنی می گوید

  خیلی ممنون مشکل ما حل شد

  1. صبا واثقی می گوید

   خواهش می کنم

   1. سعید می گوید

    سلام ببخشید میشه یه کاری کرد بصورت پیش فرض برنامه ها در حافظه خارجی گوشی نصب شوند؟

    1. صبا واثقی می گوید

     سلام
     باید مدل گوشی شما این قابلیت رو داشته باشه

  2. Mohammad می گوید

   واقعاااا ممنون واقعااااا مرسی از توضیح های خوب شما خیلی وقت بود مشکلم با حافظه گوشیم بود مشکلم حل شد❤🌹

   1. صبا واثقی می گوید

    خواهش میکنم دوست عزیز. خوشحالم مشکلتون حل شد

 2. هادی می گوید

  خیلی ممنونم.. مشکلم برطرف شد…. موفق و پیروز باشید

 3. دانیال می گوید

  سلام من تبلت تب۴ دارم و اینکه الان تلگرامم رو کارت حافظه ام هست ولی هرچی دانلود میشه میره تو حافظه دستگاه لطفا کمکم کنید. ممنون

  1. روغنی زاده می گوید

   سلام در اپلیکیشن تلگرام در بالا سمت چپ روی آیکون (سه خط) کلیک کنید به قسمت setting (تنظیمات) برید گزینه advance را انتخاب کنید نوار ask download path for each file را لمس کنید تا روشن (سبز) شود

 4. رضا می گوید

  سلام
  گوشی من سامسونگ گرند پرایم هست و ایکون انتقال به اس دی کارت وجود نداره.(مموری داخلی پر شده و اس دی کارت کاملا خالیه). چاره ای وجود داره که بشه برنامه ها رو اس دی کارت انتقال داد؟

  1. صبا واثقی می گوید

   سلام
   متاسفانه مشکل گوشی های سامسونگ مدل گرند پرایم همین هست و وقتی حافظه داخلی پر میشه چاره ای جز پاک کردن فایل های اضافی نیست. اگر به حافظه داخلی نیاز دارید، باید اطلاعاتی که حافظه داخلی شمارو پر کرده مثل فیلم موسیقی و عکس رو به داخل حافظه جانبی یعنی اس دی کاردتون انتقال بدید. فایل های موجود در پوشه تلگرام و واتساپ و اینستاگرام رو پاک کنید یا به حافظه جانبی منتقل کنید.

 5. ممد می گوید

  آقا ما چهار تا بیشتر برنامه نداریم اونم انتقال دادیم به رم عکسو فیلمامونم تو رمه ولی باز مشکل حافظه دارم چرا ؟میشه کمکم کنید؟

  1. صبا واثقی می گوید

   سلام
   متاسفانه گوشی های سامسونگ همیشه با مشکل حافظه روبرو هستن. بعد از مدت طولانی استفاده از اون حافظه شون پر میشه. اگر برنامه و فایلی روی گوشی تون ندارین توصیه میکنم گوشی تونو ببرین به فروشگاه های موبایل و بدین تا براتون به تنظیمات کارخانه ای برگردونن و یا ریست کنن

 6. iliya alizadeh می گوید

  سلام.گوشی من سامسونگA30s هست و وقتی که عکسی رو از گوگل دانلود میکنم معلوم نیست کجا میره…نه تو فایل ها نه تو گالری اصلا هیچ جا…در ضمن مسیر دانلود رو هم نمیتونم عوض کنم چون هیچ گزینه ای تو تنظیمات مربوط به این نیست…میشه کمک کنید

 7. فرنوش می گوید

  سلام گوشیم اس پنج محل فضای ذخیره سازی رو هم تغییر دادم ولی گزینه انتقال به اس دی کارد غیر فعاله. چیکار باید بکنم؟

  1. روغنی زاده می گوید

   سلام یکی از دلایل آن این هست که برنامه نویسان اندروید گوشی را روی این برنامه قفل کرده اند ۲. پشتیبانی از ویجت دلیل اصلی دیگری است که ممکن است از اجرای کارت SD جلوگیری شود. اگر برنامه ای روی کارت SD نصب شود ، ابزارک های آن برنامه برای انتخاب در نسخه های خاصی از Android در دسترس نیست.
   دوباره برنامه را راه اندازی کنید ممکن است مشکل برطرف شود.
   در تلفن Android خود ، به Settings> Storage بروید ، بخش کارت SD را پیدا کنید. اگر گزینه “Mount SD card” یا “Unmount SD card” را نشان داد ، این مشکلات را برطرف کنید

 8. Nazanin می گوید

  سلام گوشی من مدل پرو هستش اما اینو ایکونو نداره چکار کنم؟

 9. Parsa می گوید

  سلام و وقت به خیر ممنون از اطلاعاتتون . گوشی من گلکسی گرند پرایم پلاس هست و وقتی که یه برنامه ای رو به کارت sd میفرستم هم حجم اون رو میگیره هم حجم حافظه داخلیمو و فقط یکم از حافظه داخلیم آزاد میشه چیکار باید بکنم ؟ تروخدا کمک کنید .

  1. صبا واثقی می گوید

   سلام دوست عزیز
   وقتی از روش انتقال برنامه به کارت حافظه استفاده میکنید فقط بخشی از برنامه منتقل میشه و بخشی روی حافظه باقی میمونه
   اگر حافظه داخلی گوشیتون پر شده به فایلهای شخصی برید و پوشه هر برنامه رو پیدا کنید. داده ها و فایلهای اضافی اون پوشه ها رو پاک کنید.
   مثلا به پوشه واتساپ برید و محتویات پوشه های media و … را حذف کنید.

 10. Artin می گوید

  من a50 دارم ولی اصلا گزینه برای انتقال اپ رو نداره چکار کنم؟

  1. صبا واثقی می گوید

   سلام دوست عزیز
   بله متاسفانه a50 این گزینه رو نداره
   بهتره که به فایلهای شخصی برید و پوشه هر برنامه رو پیدا کنید. داده ها و فایلهای اضافی اون پوشه ها رو پاک کنید.
   مثلا به پوشه واتساپ برید و محتویات پوشه های media و … را حذف کنید.

  2. سعید می گوید

   سلام گوشی سامسونگ جی ۲ پریم دارم وقتی گالری باز می کنم پیام می ده حافظه گوشی پر است در صورتی که عکس فیلم و…را حذف اما درست نشد با این راهکار گوشیم جواب نمی ده لطفابا توجه به نوع گوشی روشی ارایه بدید که هر چه نصب کنیم ،روی حافظه ی جانبی همان نصب شود تاsd حافظه گوشی اشغال نشود. درضمن اصلا گزینه ای برای انتقال اپ رو نداره

 11. مهسا می گوید

  سلام وقتتون بخیر.من برنامه هاموب کارت حافظه انتقال دادنی میگه فضای ذخیره کافی ممکن نیست درحالیکه رمم خیلی جاداره

 12. سعید می گوید

  سلام گوشی سامسونگ جی ۲ پریم دارم وقتی گالری باز می کنم پیام می ده حافظه گوشی پر است در صورتی که عکس فیلم و…را حذف نمودنم اما درست نشد با این راهکار گوشیم جواب نمی ده لطفابا توجه به نوع گوشی روشی ارایه بدید که هر چه نصب کنیم ،روی حافظه ی جانبی همان sd نصب شود تا حافظه گوشی اشغال نشود

 13. موسوی می گوید

  واقعا ممنونم

  1. صبا واثقی می گوید

   خواهش میکنم

 14. حامد می گوید

  سلام
  راه حل و مسیری که فرمودید در گوشی من نیست با اینکه سامسونگ هستش.
  چکار باید بکنم؟

 15. حامد می گوید

  سلام
  راه حل و مسیری که فرمودید در گوشی من نیست با اینکه سامسونگ هستش.
  چکار باید بکنم؟
  لطفا راهنمایی فرمایید

  1. روغنی زاده می گوید

   سلام پست بروزرسانی شد. مدل گوشی شما چیه و اندروید چند نصب هست؟

 16. یاسین می گوید

  میشه محل ذخیره سازی گوشی سامسونگ گرند پریم پلای رو تغیر داد یا نه ؟؟؟
  من هر کاری کردم نشد که نشد

  1. روغنی زاده می گوید

   سلام اگر کارت SD دارید مراحل زیر را دنبال کنید: در قسمت تنظیمات (Settings) به اپلیکیشن (Applications) سپس Application manager بروید. اپلیکیشنی که می‌خواهید منتقل کنید انتخاب کنید.
   منوی storage سپس change را انتخاب کنید پس از آن روی کارت SD ضربه بزنید تا برنامه به کارت حافظه خارجی منتقل شود. در منوی جدید دکمه moveرا لمس کنید
   یا
   به سمت چپ به برگه SD CARD بروید. یک علامت سبز نشان می دهد که برنامه به کارت microSD منتقل شده است

 17. Reza می گوید

  سلام ببخشید من چند تا اپلیکیشن رو به حافظه جانبی انتقال دادم ولی دیگه باز نمیشن.هرکاریم که میکنم دوباره به حافظه دستگاه بر نمیگرده

  1. روغنی زاده می گوید

   سلام
   ۱. تلفن را ری استارت کنید.
   ۲.کارت SD ممکن است توسط تلفن پشتیبانی نمی‌شود.
   ۳.حافظه داخلی تلفن همراه پر است ، در این حالت برخی از برنامه ها را حذف کنید تا فضا آزاد شده و تلفن را مجدداً راه اندازی کنید.
   ۴.به task manager – RAM بروید و روی select and buttons کلیک کنید و clear button را فشار دهید.
   ۵. کارت sd را فرمت کرده و دوباره گوشی را راه اندازی کنید.

 18. محمد می گوید

  ببخشید من گوشیم گلگسی a20هستش.چطوری باید مکان ذخیره سازی رو عوض کرد

  1. روغنی زاده می گوید

   سلام مراحل زیر را دنبال کنید. روی My Files ضربه بزنید. اگر نبود به Samsung folder بروید سپس روی My Files ضربه بزنید. در Categories،یک بخش (به عنوان مثال ، تصاویر ، صدا و غیره) را انتخاب کنید. در صورت لزوم directory-folder را انتخاب کنید. روی نماد منو (از بالا سمت راست) ضربه بزنید. Edit desired files را انتخاب کنید. توجه داشته باشید برای انتخاب همه پرونده ها ، روی All (سمت چپ بالا) ضربه بزنید. روی Move (سمت چپ پایین) ضربه بزنید. روی نماد صفحه اصلی My Files ضربه بزنید. (بالا سمت چپ). SD Card را انتخاب کنید. در صورت لزوم ، به appropriate directory بروید (برای انتقال پرونده ها به). روی Move here (پایین سمت راست) ضربه بزنید

 19. شهید گمنام می گوید

  سلام من گوشیم سامسونگ j5 برنامه واتساپم ذخیره نمیشه رو مموری اما برنامهای دگ مث تلگرام و … میشه مشکل واتساپ چیه ک فایلهاش روی مموری ذخیره نمیشه؟؟؟؟؟؟

 20. فرشته می گوید

  سلام ببخشید گوشی من A5 هستش انتفال محل ذخیره نداره در ضمن مرحله ای شما فرمودین برا انتفال برنامه دو گزینه انتخاب برنامه و عوض کردن محل ذخیره وجود نداره لطفا راهنمایی کنبد

 21. حنانه می گوید

  سلام
  ببخشید یه سوال داشتم
  چرا بعضی از برنامه ها نمیرن؟
  گوشی من سامسونگ گلکسی جی ۵ پرایم هست
  مثلا اینستاگرام رو میتونم وارد مموری کنم ولی توییتر رو نمیتونم بکنم
  باید چیکار کنم ؟

 22. علیرضا می گوید

  سلام. در گوشی سامسونگ j5 برای انتقال برنامه های کاربردی به حافظه جانبی، دکمه Move to SD card وجود نداره. چکار کنم؟

 23. علیرضا می گوید

  سلام. چگونه به گوشی موبایل سامسونگ j5 اعلام کنم که برنامه ها را به جای حافظه داخلی در رم یا همان حافظه جانبی نصب کند .

 24. خسروی می گوید

  دوستان عزیز مطلب به روز رسانی شده و می تونید تنظیمات گوشی j5 رو هم مطالعه بفرمایید

 25. امیربهمنی می گوید

  سلام .. گوشی من S7 است .. من یه کارت حافظه ۶۴ گذاشتم برا گوشیم .. و تمام مراحل رو انجام دادم ،ولی در قسمت فایل ها هنوز حافظه گوشیم پر هست و هیچی داخل حافظه جانبی نشان نمیدهد … اما داخل خود برنامه نوشته به حافظه خارجی انتقال داده شده و وقتی حافظه رو جدا میکنم برنامه هام میره …
  مشکل از برنامه فایلها هست یا مموری ؟

 26. ایلیا می گوید

  سلام.خوبین؟گوشیه من j3هستش حافظه داخلیش۸ و رمی که داخلش گذاشتیم ۳۲gهستش نمیدونم چرا ب نامه ها به رم نمیره لطفا بگین چیکار کنم؟

 27. Mahla Houshyar می گوید

  ببخشید میشه لطفا برای گوشی سامسونگ گلکسی A01 هم این تنظیمات را توضیح دهید؟ من هر چقدر که سعی میکنم اپلیکیشن های سنگین مثل تلگرام و اینستاگرام و..‌. را وارد مموری کارت کنم، این گزینه اصلا وجود نداره متاسفانه…

 28. زهرا می گوید

  واقعا ممنوننننن من خیلی سایتا رو گشتم هیچجا واسه گوشی من نبود سایتتون عالیه♥♥🖒🖒🖒🖒🖒

 29. Zamany می گوید

  گوشی من J5سامسونگ است و مراحل رو که میرم میزنه امکال انتقال به حافظه کارت وجود ندارد

 30. N.a می گوید

  سلام برای گوشی a10s باید چجوری محل ذخیره پیش فرض رو تغییر بدیم ممنون میشم راهنمایی کنید

 31. احسان می گوید

  داداش واقعا کامل بود، دمت گرم.

 32. . می گوید

  سلام این راه حلی که گفتین برا من که گوشی سامسونگ A01 دارم کاربردی نبود چیکار کنم؟

 33. موسوی می گوید

  درسته مدل Aنداره

 34. سانان می گوید

  سلام..برای ذخیره کردن برنامه ها در مدل A01چیکار کنیم.ممنون میشم راه حلی ارائه کنید

 35. Vida می گوید

  سلام در گوشی A01 سامسونگ چطور برنامه ها رو به رم انتقال بدیم؟

 36. Nazari می گوید

  سلام روز بخیر من گوشیم سامسونگ a01 هست ک هیچ کدام از گزینه های انتقال برنامه ب کارت حافظه ذو نداره و گزینه پیش فرضی نداره ک فایلای دانلودی در واتساپ یا گوگل در کارت حافظه ذخیره بشه
  لطفا راهنمایی کنید

 37. ارمیامومنی می گوید

  سلام،من مهندس کامپیوتر هستم دقیقاکامپیوتر از۰۱درست شده است.

 38. جعفر می گوید

  سلام خسته نباشید گوشیم j5 گلگسی است کارهایی که گفتید رو انجام دادم اگه الان فیلم دانلود کنم به داخل حافظه خارجی میره یا حافظه دستگاه مرسی

 39. فرشاد می گوید

  تو گوشی a01 چطوری انتقال بدیم

 40. narges می گوید

  چجوری برای مدل گوشی a01 باید برنامه ها رو انتقال داد

 41. دینا دلاوری می گوید

  توضیح بسیار مفیدی بود ممنونم ازتون🌹

 42. امیررضا می گوید

  میشه برای a01 هم راه حلشو بگید ممنون میشم واقعا نیاز دارم

 43. حسن می گوید

  سلام میشه کاریکرد دانلود ه ذخیره بشه روی رم گوشی نوت

 44. محمد مهدی می گوید

  سلام،رفقا چگونه حافظه sd را به حافظه داخلی خودمون اضافه کنیم.بیاید تو لینک زیر…

 45. مهسا می گوید

  سلام دوستان
  من سامسونگ a21دارم داشتم از انتقال فایل ناامید میشدم ،که فایل ها روی کارت sd ذخیره شده بود،و فول میزد و روی کارت حافظه نمی رفت
  تا کلنجار رفتم
  به قسمت فایل های شخصی بروید ،روی هر قسمت که حجم زیادی اشغال کرده فشار دهید تا گزینه ی انتقال ظاهر شود ،سپس حافظه داخلی رو انتخاب کنید و اونجا جایگزین رو بزنید ،به همین سادگس

 46. Amir می گوید

  سلام گوشی من A01 هس و وقتی روی اطلاعات یه برنامه کلیک میکنم گزینه انتقال ب کارت حافظه نداره باید چیکار کنم؟

  لطفا راهنمایی کنید ممنون

  1. خسروی می گوید

   سلام دوست عزیز . تنظیمات مربوط به این گوشی به زودی به مقاله اضافه خواهد شد

 47. محمد صالح می گوید

  سلام
  گوشیa01 گزینهsdکارتش قابل رویت نبس
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

  1. خسروی می گوید

   سلام دوست عزیز . تنظمیات مرتبط با گوشی‌ a01 به زودی به مقاله اضافه خواهد شد

 48. هادی می گوید

  سلام. لطف میکنید در مورد نحوه انتقال برنامه ها به کارت اس دی ، گوشی a11 بگید . یک ماهه خریدم هرروز دارم دنبال یه راه حل میگردم اما… پیشاپیش تشکر

  1. خسروی می گوید

   سلام دوست عزیز . مراحل انجام این کار در تمام گوشی‌های سامسونگ به همین صورت هستند ولی ممکنه تفاوت های اندکی داشته باشند.

 49. علی 1 می گوید

  سلام ببخشید این گوشی اندروید ۱۰ هستش ؟

  1. خسروی می گوید

   سلام دوست عزیز . این مراحل برای گوشی های سامسونگ هست و نسخه سیستم عامل تاثیری روی کار نداره

 50. حمید۱۱۱۱۱۱۱ می گوید

  سلام انتقال برنامه در مورد بازی های سنگین هم کاملا کارامد هستش؟

  1. خسروی می گوید

   سلام دوست عزیز، بله کارآمد هست اما ممکن است زمان بسیار زیادی را از شما بگیرد

 51. دانیال می گوید

  سلام خواستم بپرسم که چجوری باید محل ذخیره شبکه رو برای گوشی A50 فعال کنم یا بسازم

 52. امیر می گوید

  سلام خسته نباشید چجوری تو گوشی A01 محل ذخیره بازی یا برنامه رو تغیر بدم هیچ کدوم از این نکاتی ک گفتید تو گوشی من نبود خواهش میکنم بهم بگید ممنون خیلی وقته ک به این سایت سر میزنم اما جوابم رو پیدا نمیکنم ممنون میشم بگید

 53. امیرحسین می گوید

  خسته مباشید گوشیم a01 هست چجوری تغیر محل بدم برا برنامه مممون میشم

 54. حمید می گوید

  درود
  برای انتقال محتوی واتساپ از گوشی به SD کارت کلید “تغییر” وجود نداره که بتونم این دکمه یا کلید ایجاد بشه تا بتونم انتقال رو انجام بدم .
  البته این دکمه و کلید برای اینستا وجود داشت که انتقال دادم لطفا راهنمایی بفرمایید . سپاس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.