معرفی بهترین آنتی ویروس رایگان

برای حفظ امنیت کامپیوتر باید از یک آنتی ویروس خوب استفاده کنید. در سری مقاله های امنیت مفصل درباره روش های حفظ امنیت در برابر ویروس ها و بدافزارها صحبت کردیم.

از آن جایی که ضدویروس ها دارای نسخه غیر رایگان هستند، امروز به معرفی بهترین آنتی ویروس رایگان می پردازیم. با ایده آل تکنولوژی همراه باشید.

معرفی بهترین آنتی ویروس رایگان

برای محافظت کامپیوتر خود در برابر ویروس ها و بدافزار ها باید از برنامه های امنیتی استفاده کرد. نصب یک آنتی ویروس خوب و مناسب  در جلوگیری از آلودگی سیستم موثر است. در این بین ضدویروس های رایگانی نیز وجود دارند.

در ادامه چند تا از بهترین آنتی ویروس رایگان را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

آنتی‌ویروس رایگان Avast

آنتی‌ویروس رایگان Avast

آنتی‌ویروس رایگان Avast بر روی سیستم عامل های ویندوز، مک و اندروید قابل اجرا است. آخرین نسخه این ضدویروس دارای حالت گیمینگ است. بنابراین زمانی که شما با کامپیوترتان در حال بازی هستید، سخت افزار سیستم را درگیر نمی کند.

Avast از سیستم شما به خوبی محافظت می کند بدون این که روی عملکرد و سرعت کامپیوتر اثر بگذارد. قابلیت مدیریت پسورد ها و اسکن بدافزار را دارد.

تنها نقظه ضعف این آنتی ویروس نمایش پنجره های متعدد (پاپ اپ) در صفحه نمایش است.

نسخه‌ی رایگان کسپرسکی

نسخه‌ی رایگان کسپرسکی

نسخه غیر رایگان ضدویروس کسپرسکی بهترین آنتی ویروس به شمار می آید. اما نسخه رایگان آن فقط وظیفه حفاظت از سیستم شما را در برابر ویروس ها دارد. هم چنین پشتیبانی فنی محدودی دارد.

درست است که بسیاری از قابلیت های آن در نسخه رایگان حذف شده است. زیرا نسخه پولی کسپرسکی یک بسته امنیتی کامل است. اما همان قدرت ضدویروسی نسخه پولی را دارد.

کسپرسکی فقط روی ویندوز نصب می شود. محیط کاربری آسان و راحتی دارد.

آنتی‌ویروس رایگان Avira

آنتی‌ویروس رایگان Avira

Avira از سیستم عامل های ویندوز، مک، iOS و اندروید پشتیبانی می کند. این آنتی ویروس نیز همانند Avast عملکرد منفی روی سخت افزار سیستم ندارد. با رابط کاربری آسان و کاربرپسند و قابلیت ضدویروسی بالا. نسخه رایگان آن امکان اسکن بدافزار ها را نیز دارد.

اما پاپ های تبلیغاتی زیادی در نسخه رایگان این آنتی ویروس وجود دارد.

آنتی‌ویروس رایگان پاندا

آنتی‌ویروس رایگان پاندا

آنتی ویروس پاندا تنها روی ویندوز قابل اجراست. رابط کاربری زیبا و کاربرپسندی دارد. هم چنین حالت گیمینگ، اسکن فلش مموری و حفاظت خوبی نسبت به ویروس و بدافزار ها دارد.

اما این ضدویروس روی عمکرد سیستم تاثیر منفی می گذارد. به طوری بعد از نصب آن سرعت کامپیوتر کاهش می یابد. در زمان نصب نرم افزار یا کپی فایل ها فشار بالایی به سخت افزار می آورد.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=9084
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.