کی لاگر Keylogger اندروید چیست؟

کی‌لاگر Keylogger چیست؟


کی لاگر اندروید، برنامه ورود به سیستم (لاگین) برای تلفن‌ها یا تبلت‌های اندرویدی است. iKeyMonitor بهترین برنامه keylogger برای کنترل والدین و نظارت بر کارمندان است. این برنامه، پیام کوتاه، اس ام اس، تاریخچه وب سایت، سابقه تماس، ضبط تماس، مکان GPS، پیام‌های جغرافیایی و پیام‌های چت در واتساپ، فیس بوک، ویچت، اسکایپ، ایمو و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. ویژگی ضبط تصویر به شما امکان می‌دهد هرگونه فعالیتی را در صفحه دستگاه ضبط کنید. گزارش‌های کی لاگر به ایمیل یا حساب آنلاین خصوصی شما ارسال می‌شوند.

کی لاگر Keylogger، یک فناوری است که به ردیابی روی صفحه کلید کمک می‌کند. فناوری Keylogger به طور گسترده در صنایع نرم‌افزار و هم در صنایع سخت‌افزاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر keyloggerها به دست هکرها بیفتند، ممکن است خطرناک باشد. اطلاعاتی مانند نام کاربری و رمز عبور اغلب در صفحه کلید وارد می‌شوند که توسط کلاهبرداران مورد سوءاستفاده قرار می‌گیرند. بسته به نوع روش ورود به سیستم، انواع مختلفی از keyloggerها وجود دارد. کی لاگر شامل ردیابی و ضبط هر ضربه کلید روی صفحه کلید است. ممکن است به صورت سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری باشد.

کاربردهای کی لاگر Keylogger چیست؟


کارفرمایان می‌توانند برای ردیابی فعالیت کارمندان از فناوری keylogger استفاده کنند. همچنین می‌تواند یک چشم‌انداز امنیتی مهم برای نظارت بر رفتار کارکنان آنها باشد. کارمندان می‌توانند اعلان‌های مربوط به فعالیت‌ها را از طریق keylogger دریافت کنند. بنابراین، از keyloggers می‌توان برای حفظ رفتار کارکنان در سطح مطلوب استفاده کرد.

Keylogger ها برای والدینی مفید است که از کی لاگر اندروید استفاده می‌کنند و با این کار، می‌توانند فعالیت‌های کودکان را بدون آگاهی آن‌ها، دنبال کنند. همسران می‌توانند از فن‌آوری کی لاگر برای پیگیری فعالیت‌های همسران خود استفاده کنند. حتی برنامه‌هایی مانند WhatsApp ، Snapchat، جستجو در مرورگر و تماس‌های تلفنی توسط فناوری کی لاگر قابل پیگیری هستند. برخی از کارکردهای اصلی بهترین کی لاگرهای اندرویدی، جاسوسی در پیام‌رسان فیسبوک ، اسنپ‌چت ، واتساپ ، ایمیل، وایبر  و پیگیری پیام کوتاه است. ویژگی دیگر  GPS است. زیرا داشتن GPS به شما این امکان را می‌دهد تا دستگاه موبایل کاربر موردنظر ردیابی شود.

معیارهای انتخاب یک کی لاگر خوب


امروزه استفاده از دستگاه هوشمند همه ما را به یکدیگر متصل کرده است. برنامه‌ها کی لاگر از ویژگی‌های پیشرفته زیادی برخوردار هستند و غیر از توانایی استراق سمع، قابلیت‌های دیگری نیز دارند. برنامه کی لاگر باید شما را قادر سازد که اطلاعات را در زمان واقعی (real time) بررسی کنید. کی لاگر اندرویدی برای نصب به زبان انگلیسی ساده است. برنامه لاگین Q باید بتواند بصورت پنهانی که توسط آن کاربر هدف قادر به تشخیص آن نباشد، استفاده شود.

کی‌لاگرها از جمله برنامه‌هایی هستند که برای والدین و همسران توسعه داده شده است. این برنامه برای محافظت از نوجوانان، کسب اطلاعات در مورد کارمندان بد استفاده می‌شود. کی لاگر رایگان اندروید می‌تواند آنچه کودکان سعی در مخفی کردن دارند را به پدر و مادر نشان دهد. به عنوان مثال، کودک نمی‌خواهد بگوید که دوستانش درگیر سیگار، الکل، مواد مخدر و.. هستند. برنامه‌های کی‌لاگر بهترین راه برای محافظت از کودکان و نوجوانان از تهدیدات آنلاین و زورگویی سایبری است. ویژگی GPS برای محافظت در برابر گم شدن یا سرقت دستگاه‌ها می‌باشد.

برنامه ضبط تماس خودکار Automatic Call Recorder

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.