تنظیم ویدیو به عنوان آلارم یا آهنگ زنگ در گوشی سامسونگ و آیفون

گوشی‌های موبایل دارای آهنگ‌های زنگ داخلی هستند، اما آهنگ‌های گوشی موبایل در دهه گذشته تغییری نکرده‌اند. ممکن است در مکان عمومی چند نفر آهنگ زنگ یکسانی داشته باشند. اگر موسیقی ویدیویی را دوست دارید، می‌توانید در گوشی موبایل آن را تنظیم کنید.

به راحتی با استفاده از اپلیکیشنی در Google Play با نام dodol pop (beta) ringtones در گلکسی سامسونگ S3 می‌توانید آهنگ ویدیو را روی زنگ گوشی تنظیم کنید.  اگر Android 2.3.3 و بالاتر را اجرا می‌کنید، می‌توانید توسط این اپلیکیشن موسیقی فیلم‌ها را نه تنها برای زنگ‌ موبایل بلکه برای اعلان‌ها و آلارم استفاده کنید. همچنین می‌توانید فیلم‌های گالری را دانلود کرده یا فایل‌های صوتی را ویرایش کنید.

Dodol pop دارای یک رابط کاربری زیبا و آسان برای استفاده است. از صفحه اصلی می‌توانید بین آهنگ زنگ، اعلان، Package، ویرایش یا هشدار را انتخاب کنید.

تنظیم ویدیو برای آهنگ زنگ یا Ringtone گوشی


تنظیم زنگ ویدیو بسیار آسان است. روی نماد Ringtone در صفحه اصلی dodol pop ضربه بزنید و به صفحه انتخاب منتقل می‌شوید. می‌توانید یک فیلم، موسیقی یا کلیپ‌های صدا تولید شده را انتخاب کنید. این دسته‌بندی‌ها در بالا، درست در زیر نوار منوی نارنجی موجود هستند.

برای تنظیم زنگ ویدیو، باید ویدیوی انتخابی خود را در Galaxy S3 دانلود کنید. پس از دانلود، می‌توانید آن را به عنوان آهنگ زنگ تنظیم کنید. اکنون وقتی یک تماس تلفنی دریافت می‌کنید، فیلم شما پخش می‌شود. اگر به دنبال تنظیم یک ویدیوی جداگانه برای هر یک از مخاطبین هستید، این امکان وجود ندارد.

آهنگ-زنگ-یا-Ringtone

تنظیم آهنگ ویدیو برای نوتیفیکیشن یا اعلان روی گوشی 


زمانی که ویدیویی را برای زنگ گوشی تنظیم کنید، نمی‌توانید برای صدای اعلان استفاده کنید. این می‌تواند ویژگی خوبی باشد، زیرا برای هر پیام متنی، اجرای یک کلیپ ویدیویی بسیار خسته‌کننده خواهد بود. بنابراین می‌توانید از کلیپ‌های صوتی و فایل‌های موسیقی ایجاد شده استفاده کنید. فایل موردنظر را دانلود کنید و سپس آن را به عنوان اعلان فعلی خود تنظیم کنید.

نوتیفیکیشن-یا-اعلان-تغییر-آهنگ-در-سامسونگ

Package

می‌توانید بسته‌های رایگان را که شامل ویدیوها، موسیقی و کلیپ‌های صوتی هستند دانلود کنید. فقط کافی است به برگه Package بروید. پکیجی را که می‌خواهید دانلود کنید، پیدا کنید و ضربه بزنید (همه بسته‌های فعلی رایگان هستند). به فروشگاه Google Play منتقل می‌شوید و در آنجا می‌توانید موارد Package را دانلود کنید.

وقتی یک Package را دانلود می‌کنید، وارد بخش‌های زنگ و اعلان می شود و همچنین میانبر ایجاد می‌کند.

pacage-ها-برای-تنظیم-ویدیو-به-عنوان-آلارم

ویرایش فایل صوتی

همچنین می‌توانید فایل‌های صوتی یا ضبط  شده خود را ویرایش کنید. می‌توانید شروع و پایان موسیقی را جابجا کنید.

موسیقی-و-آهنگ-را-ویرایش-کنید.

تنظیم صدای ویدیو برای آهنگ Alarm یا آلارم


برای تنظیم آلارم، به پایین صفحه اصلی بروید. بخش زنگ هشدار یا آلارم وجود دارد که می‌توانید با ضربه زدن به نماد به علاوه و تنظیم زمان، چندین هشدار اضافه کنید.

پس از تنظیم زمان، بین بخش ویدیو، موسیقی یا کلیپ صدا را در بخش رسانه یا media انتخاب کنید. می‌توانید آلارم را تکرار کنید، میزان صدا را تغییر داده و برچسب‌گذاری کنید.

تنظیم-آهنگ-Alarm-یا-آلارم

تنظیم-آهنگ-ویدیو-Alarm-یا-آلارم

نحوه استفاده آهنگ ویدیو برای زنگ موبایل در آیفون


اپلیکیشن‌های تبدیل ویدیو، شما را قادر می‌سازد کلیپ‌های ویدئویی را به مخاطبین مختلف اختصاص دهید و تماس‌ها و پیام‌های دریافتی را هیجان‌‌انگیز کنید.

Xilisoft

به وب سایت Xilisoft بروید و نسخه آزمایشی Xilisoft Video Converter را دانلود کنید. فایل راه‌اندازی Xilisoft Video Converter را در کامپیوتر ذخیره کنید.

“Windows-E” را فشار داده و سپس بر روی “Downloads” در پنجره File Explorer کلیک کنید. روی فایل Xilisoft Video Converter دوبار کلیک کنید و سپس دستورالعمل‌های نصب برنامه را دنبال کنید. در صورت درخواست، PC را مجدداً راه‌اندازی کنید.

Xilisoft Video Converter را راه‌اندازی کنید و سپس بر روی دکمه “Add” در نوار ابزار کلیک کنید. روی “Add Files” در منوی کشویی کلیک کنید و فایل تصویری موجود در هارد دیسک را که  به عنوان زنگ ویدیوی آیفون می‌خواهید، انتخاب کنید. فایل ویدیو را باز کنید.

بر روی دکمه “Profile” کلیک کرده و “iPhone” و تنظیمات “MPEG-4 (480×320) (*. MP4)” را انتخاب کنید.

بر روی نماد “Clip (scissors)” در نوار ابزار کلیک و یک قسمت ۳۰ ثانیه‌ای از کلیپ ویدیویی را انتخاب کنید تا به عنوان زنگ استفاده شود. گزینه “Output Segments as a Whole One” را فعال کنید و روی “Apply” کلیک کنید.

روی دکمه “Convert” در نوار ابزار کلیک کنید و پوشه‌ای که در آن فایل زنگ ویدیوی آیفون است، را انتخاب کنید. برای تبدیل بخش انتخاب شده از کلیپ اصلی، روی دکمه “Convert” کلیک کنید و آن را به عنوان یک فایل MP4 سازگار با آیفون ذخیره کنید.

Aimersoft

مرورگر وب را باز کرده و سپس به وب سایت Aimersoft بروید. نسخه آزمایشی Aimersoft Video Converter را دانلود کرده و آن را در کامپیوتر ذخیره کنید.

File Explorer را باز کنید (“Windows-E”). روی “Downloads” و سپس روی فایل نصب Aimersoft Video Converter دو بار کلیک کنید. دستورالعمل‌های نصب Aimersoft Video Converter را دنبال کنید و در صورت درخواست، کامپیوتر را مجدداً راه‌اندازی کنید.

Aimersoft Video Converter را روی کامپوتر اجرا کنید. بر روی دکمه “Add Files” کلیک کنید، و سپس به پوشه حاوی ویدیویی که می‌خواهید برای استفاده به عنوان زنگ ویدیوی آیفون تبدیل شود، بروید. پرونده مورد نظر را برای کانورت انتخاب کنید و روی “Add ” کلیک کنید.

روی پیوند “Output Format” کلیک کنید و “iPhone” را انتخاب کنید. پوشه‌ای که برای ذخیره فایل ویدیویی آیفون است را انتخاب کنید. یک نام توصیفی وارد کرده و سپس بر روی دکمه “Convert” کلیک کنید. چند دقیقه صبر کنید تا Aimersoft Video Converter فیلم اصلی را به فرمت MP4 مورد نیاز برای استفاده در آیفون تبدیل کند.

معرفی سه نرم افزار اتصال چند آهنگ به هم در اندروید

کانورتر فیلم Miro

به وب‌سایت Miro Video Converter بروید. آخرین نسخه Miro Video Converter را بارگیری کرده و آن را در کامپیوتر ذخیره کنید.

“Window-E” را فشار دهی ، “در صفحه File Explorer” روی “Downloadsها” کلیک کنید و سپس بر روی پرونده Miro Video Converter دو بار کلیک کنید. لایسنس را بپذیرید و دستورالعمل‌های روی صفحه را برای نصب برنامه کانورت دنبال کنید. در صورت درخواست، کامپیوتر را مجدداً راه‌اندازی کنید.

Miro Video Converter را در کامپیوتر اجرا کنید. از موس خود استفاده کنید تا Miro Video Converter را به سمت صفحه نمایش بکشید. سپس “Windows-E” را فشار دهید تا File Explorer را باز کنید.

پوشه حاوی ویدئویی را که می‌خواهید به عنوان آهنگ زنگ در استفاده کنید، باز کنید. فایل تصویری مورد نظر را کلیک کرده و نگه دارید، سپس آن را به پنجره Miro Video Converter بکشید.

روی فهرست کشویی “Apple” کلیک کنید. با توجه به نسخه iOS “iPhone” ، “iPhone 4” یا “iPhone 5” را انتخاب کنید. بر روی دکمه “Convert to iPhone” کلیک کنید. چند دقیقه صبر کنید تا برنامه Miro Video Converter فیلم را پنهان کرده و آن را در پوشه “Miro Video Converter” در کتابخانه “Videos” ذخیره کند.

چگونه در تیک تاک (Tik Tok) آهنگ بگذاریم؟ اضافه کردن آهنگ به تیک تاک

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=19075
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.