فعال سازی دکمه‌های شناور در شیائومی با آموزش تصویری

فعال سازی دکمه‌های شناور در شیائومی موضوعی است که این روزها برای کاربران این گوشی‌ها از اهمیت زیادی برخوردار شده است. با توسعه تلفن‌های هوشمند تمام صفحه، بسیاری از شرکت‌های سازنده موبایل از جمله شیائومی، تصمیم گرفتند تا دکمه Home و سایر دکمه‌های سخت افزاری ناوبری را حذف کنند. با اینحال بسیاری از کاربران هنوز هم علاقه دارند تا با این دکمه‌ها کار کنند و حذف آن‌ها از تلفن‌های همراه آنچنان به مذاقشان خوش نیامده است. به همین خاطر ما در مجله اینترنتی ایده آل تکنولوژی قصد داریم با یک آموزش کاربردی و سریع، شما را با فعالسازی دکمه های شناور در گوشی شیائومی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

محبوبیت محصولات شرکت چینی شیائومی به واسطه قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول آن‌ها در ایران روز به روز در حال گسترش است. در این میان تلفن‌های همراه شیائومی نیز راه خود را به سبد خرید ایرانی‌ها باز کرده اند ( البته قیمت بالای موبایل‌های آیفون، سامسونگ و سایر سازندگان نیز در این استقبال بی تاثیر نبوده است ). تلفن‌های همراه جدید ساخت شیائومی، دکمه‌های ناوبری سخت افزاری را حذف کرده‌اند و این اتفاق، کار را برای کاربرانی که به این دکمه‌ها عادت کرده بودند مقداری سخت کرده است.

البته نگران نباشید، زیرا با یک روش ساده و بسیار سریع می‌توانید این دکمه‌ها را به صفحه نمایش موبایل خود برگردانید، با ما همراه باشید:

فعال سازی دکمه‌های شناور در شیائومی

برای اینکار باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • وارد بخش تنظیمات تلفن همراه شیائومی خود شوید
  • به قسمت ” Additional settings ” بروید
  • وارد ” Full screen display ” شوید
  • در اینجا بر روی ” Buttons ” ضربه بزنید

دکمه های شناور در شیائومی

اکنون سه دکمه شناور و ناوبری بر روی صفحه تلفن همراه شما ظاهر می‌شوند. این دکمه‌ها به ترتیب ” Home ” ، ” منو ” و ” بازگشت ” خواهند بود. شما همچنین می‌توانید محل قرار گیری این سه دکمه بر روی تلفن همراه خود را تغییر دهید و به همان حالتی آن‌ها را بر روی صفحه قرار دهید که از قبل به آن عادت داشته‌اید. برای اینکار باید در قسمت ” Full screen display ” بر روی گزینه “Mirror buttons” ضربه بزنید.

غیر فعال سازی دکمه‌های شناور در شیائومی

ممکن است بعد از گذشت زمانی دوباره قصد داشته باشید این دکمه‌ها را از صفحه نمایش موبایل خود حذف کنید. برای اینکار باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • وارد بخش تنظیمات تلفن همراه شیائومی خود شوید
  • به قسمت ” Additional settings ” بروید
  • وارد ” Full screen display ” شوید
  • اینبار بر روی گزینه “Full screen gestures ” کلیک کنید

غیر فعال شدن دکمه های شناور در گوشی شیائومی

با اعمال این تغییرات دکمه‌های شناور یا ناوبری گوشی شما دوباره از صفحه نمایش محو خواهند شد.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=21307
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.