فرق گوشی لایت با معمولی

امروزه تلفن همراه یکی از همراهان همیشگی ما در هر مکان و زمان است و حتی فکر کردن به زندگی روزمره بدون آن ها سخت است. گوشی های تلفن همراه هوشمند با وجود امکانات گسترده ای که به کاربر ارائه می دهند طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده اند. ابتدایی ترین و اصلی ترین هدف کاربرد تلفن همراه، امکان برقراری کلامی و صوتی از طریق این دستگاه است.

حدود يک ميليارد و ۴۰۰ هزار تلفن همراه در جهان در حال کاربری است. تلفن همراه در اکثر مواقع روشن است و همیشه همراه فرد است و اتصال به اینترنت از طریق آن به سرعت امکان پذیر است. به عبارتی می توان گفت ما درگیر یک زندگی دیجیتالی شده ایم، امروزه دسترسی به تبلیغات با اس ام اس، پرداخت قبوض، انتقال وجه نقد، چک کردن حساب، خدمات دوست ‌یابی و موارد دیگر از طریق تلفن همراه صورت می پذیرد.

گوشی های تلفن همراه مختلفی در بازار با برند های مختلف وجود دارد که قیمت های بسیار گوناگونی نیز دارند که شاید انتخاب بین آن ها شما را گیج کند. اگر شما برای خرید یک گوشی جدید با شناخت دقیق پیش نروید و با توجه به معیارها و شرایط خاص مورد نیاز آن را انتخاب نکنید، مطمئنا دچار مشکل شده و حتی ممکن است پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از خرید خود پشیمان شوید. یکی از مهمترین عوامل برای خرید گوشی تلفن هوشمند بودجه در نظر گرفته شما برای خرید آن است.

فرق گوشی لایت با معمولی

شاید شما هم نام گوشی های لایت به گوشتان خورده باشد. پسوند لایت بعد از برخی از گوشی ها می آید اما معنی آن چیست؟

نسخه تقلیل‌ یافته‌ ای از تلفن های همراه پرچمدار با پسوند لایت خوانده می شوند که قیمتی پایین تر از پرچمدار اصلی دارد.

سامسونگ با ارائه نسخه‌ های مینی برای S3‌ و S4، آخرین بار در سال ۲۰۱۴ با S5 Mini‌ حضور خود را در این بازار امتحان کرد و پس از آن با کنار گذاشتن این ایده، توسعه اسمارت ‌فون ‌های جدید سری J و A برای رده میانی را در دستور کار قرار داد.

هواوی نخستین بار دو سال پیش با معرفی P8 Lite در کنار P8 سعی در امتحان شانس خود در این بازار کرد و گوشی ‌های لایت هواوی در طی دو سال گذشته معمولا فروش مناسبی را تجربه کرده‌‌ اند.

۲.۷/۵ - (۴ امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.