تغییر نام کاربری اینستاگرام (Instagram) فارسی

اپلیکیشن اینستاگرام جزء پرطرفدارترین برنامه های موبایل است که میلیون ها فالوور دارد. این اپلیکیشن جای خود را در کسب و کارهای اینترنتی بخوبی باز کرده است.

بسیاری از ما تمایل داریم عکس ها و فیلم های روزمره خود را در فضای مجازی برای دوستان خود به اشتراک بگذاریم. اینستاگرام این فرصت را برای شما به وجود آورده است. حتی دوستانی که کیلومترها از شما دور هستند می توانند خود را در کنار شما احساس کنند.

با ایده آل تکنولوژی همراه باشید. در این آموزش به تغییر نام کاربری اینستاگرام می پردازیم.

تغییر نام کاربری اینستاگرام (Instagram)

حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از ساخت اکانت اینستاگرام بخواهید نام کاربری خود را تغییر دهید. یا پیج اینستاگرام را از شخص دیگری خریداری کرده و بخواهید از آن برای کار خود استفاده کنید.

در چنین مواقعی باید بتوانید نام اکانت خود را تغییر دهید. تغییر نام کاربری در اینستاگرام بسیار ساده است. نام کاربری همان اسمی است که در بالای صفحه پیج تان نوشته شده است. قبل از این کار اپلیکیشن خود را از طریق گوگل پلی آپدیت کنید.

دقت کنید که آموزش زیر مربوط به آخرین بروزرسانی اینستاگرام می باشد.

برای تغییر نام کاربری اینستاگرام باید وارد پیچ خود شوید. برنامه اینستاگرام را اجرا کنید. در کادر اول نام کاربری و در کادر دوم رمز ورود را وارد نمایید. سپس روی دکمه Sign Up بزنید.

بعد از این که وارد حساب خود شدید، روی آیکون عکس پروفایل در گوشه پایین سمت راست تپ کنید. با این کار وارد صفحه پروفایل می شوید.

حالا برای ویرایش نام کاربری روی دکمه Edit Profile بزنید. در صفحه  Edit Profile، در قسمت Change Photo عکس پروفایل خود را عوض کنید.

در کادر Name نام پیج و UserName نام کاربری قرار دارد. نام دلخواه تان را در قسمت UserName وارد نمایید.

بعد از اینکه نام کاربری را تغییر دادید روی علامت تیک بالای صفحه بزنید تا تغییرات ثبت شود.

از این پس آدرس پیج شما نام کاربری جدید تان خواهد بود.

تغییر نام کاربری اینستاگرام

دقت کنید که نام کاربری شما همان آدرس پیج شماست که به صورت UserName@ نوشته می شود. بنابراین باید منحصربفرد باشد. اگر نام دلخواه تان را در این قسمت وارد کردید اما با خطا مواجه شدید این نام قبلا ثبت شده است. شما باید نام دیگری انتخاب کنید.

خطا در تغییر نام کاربری اینستاگرام

سایر آموزش های اینستاگرامی

آموزش تصویری ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام

آموزش تصویری بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام

آموزش گرفتن تیک آبی اکانت اینستاگرام

آموزش تصویری تغییر رمز اینستاگرام

روش بازیابی رمز عبور اینستاگرام – رمز فراموش شده

آموزش نوشتن بیوگرافی در اینستاگرام (Instagram)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.