آموزش تصویری ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام

تا به حال در ذهن شما این سوال پیش آمده که چگونه یک عکس پروفایل را در برنامه اینستاگرام با کیفیت اصلی ذخیره کنید؟ در این مقاله گروه ایده آل تکنولوژی شما را با دو روش نمایش عکس پروفایل اینستاگرام آشنا می کند.

در روش اول با استفاده از مرورگر گوشی این کار امکان پذیر است و در روش دوم شما باید از سایت InstaDP استفاده کنید.

دو روش برای نمایش عکس پروفایل اینستاگرام

 روش اول نمایش عکس پروفایل اینستاگرام

 این روش یکی از راه های آسان برای نمایش عکس پروفایل اینستاگرام است. در این روش شما فقط نیاز به استفاده از مرورگر گوشی خود را دارید و احتیاجی به استفاده از هیچ اپلیکیشن خاصی نیست.

آموزش تصویری اینستاگرام

در ابتدا شما باید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و در قسمت سرچ نام شخصی را که می خواهید عکس او را ذخیره کنید وارد کنید و به صفحه شخصی او بروید.

در صفحه مخاطب خود در قسمت سمت راست آیکون سه نقطه را لمس کنید و بر روی گزینه Copy Profile URL کلیک کنید.

کار با اینستاگرام

بعد از انجام مراحل بالا از اپلیکیشن خود خارج شوید و به قسمت مرورگر گوشی خود بروید ما به شما گوگل کروم را پیشنهاد می کنیم.

حالا شما باید آدرس پروفایل مخاطبی را که کپی کرده اید را در قسمت آدرس بار مرورگ (Paste) کنید و اینگونه از طریق مرورگر به صفحه مورد نظر دست پیدا کنید.

آموزش تصویری ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام

با ورود به اکانت از طریق مرورگر شما باید بر روی عکس کمی مکث کنید تا پنجره پاپ آپی نمایش داده شود.شما باید در این پنجره گزینه Open image in new tab را انتخاب نمایید. در صورت استفاده از کامپیوتر شما باید اول بر روی عکس مکث کنید و بعد از راست کلیک گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آموزش تصویری ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام

به تصویری که برای شما قرار داده شده است دقت کنید می بینید که عکس مورد نظرتان در اندازه کوچک در تب جدید باز شده است برای بارگزاری عکس مورد نظر خود شما در قسمت آدرس بار که عبارت S150*150 وجود دارد را کاملا از آدرس بار پاک کنید.

نمایش عکس پروفایل اینستاگرام

با انجام مراحل بالا عکس مورد نظر شما با کیفیت و اندازه مناسب در اختیار شماست و تنها با فشردن عکس و انتخاب گزینه  Download Image می توانید آن را ذخیره کنید.

 روش دوم نمایش عکس پروفایل اینستاگرام

یک روش دیگر هم برای نمایش عکس پروفایل اینستاگرام وجود دارد که ما به شما آموزش می دهیم. برای استفاده از این روش شما باید از سایت InstaDP استفاده کنید.

نام کاربری پروفایل اینستاگرام مورد نظرتان را در فیلدی که توسط سایر اینستا دی پی ارائه شده است وارد کنید و بر روی گزینه View DP کلیک نمایید.

در گام نخست برای نمایش عکس پروفایل اینستاگرام ابتدا مرورگر گوشی خود را باز کنید و به سایت Instadp وارد شوید.

نام اکانت پروفایل اینستاگرام مورد نظرتان را در قسمتی که توسط سایر اینستا دی پی ارائه شده است وارد کنید و بر روی گزینه View DP کلیک کنید.

شما با همین روش می توانید به عکس مورد نظر خود به راحتی دست پیدا کنید.

اما چند نرم افزار وجود دارد که شما با استفاده از آن ها می توانید عکس پروفایل مخاطب خود را ذخیره کنید.

نرم افزار Insta Profile Pic Zoom & Save

شما در این برنامه کافی است که فقط نام اکانت مورد نظر خو د را وارد کنید و گزینه GET PROFILE PICTURE را لمس کنید.

بعد از اینکه شما گزینه بالا را لمس کردید این برنامه شروع به پیدا کردن اکانت مورد نظر می کند پس از پیدا کردن برای ثبت تصویر باید بر روی آیکون فلاپی شکل که در سمت راست برنامه قرار داد تپ کنید. شا برای دیدن عکس مورد نظر خود می توانید به قسمت گالری در بالای صفحه سمت راست بروید.

اینستاگرام

نرم افزار Insta Big Profile Photo

زمانی که شما به دنبال عکس پروفایل هستید عکس با جزئیات دیده نمی شود پس برای بزرگ کردن تصویر ما به شما نرم افزار Insta Big Profile Photo را پیشنهاد می کنیم.

در گام نخست برای استفاده از این برنامه برای نمایش عکس پروفایل اینستاگرام اول باید شبکه اجتماعی اینستاگرام خود  را باز کنید بعد از رونوشت گرفتن از آدرس URL تصویر پروفایل با استفاده از گزینه‌ی Copy Profile URL در پایین دکمه‌ی Follow، آن را در کادر نرم‌افزار Insta Big Profile Photo قرار دهید. با فشردن دکمه  Load It، تصویر پروفایل خود را در اندازه و کیفیت بالا نگاه کنید.

آموزش اینستاگرام

نرم افزار Profile Picture Download for Instagram

این نرم افزار به دلیل راحتی در کار مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است و دارای رتبه بالایی می باشد.

آموزش تصویری ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام

شما برنامه را نصب و بر روی گوشی خود اجرا کنید و نام مخاطب مورد نظر خود را در قسمت سرچ وارد کنید حالا نوبت برنامه است که مخاطب شما را پیدا کند. پس از پیدا کردن مخاطب باید بر روی گزینه ی Download this picture کلیک کنید تا عکس در گالری شما ذخیره شود.

سایر آموزش های اینستاگرامی

آموزش تصویری بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام

آموزش گرفتن تیک آبی اکانت اینستاگرام

آموزش تصویری تغییر رمز اینستاگرام

روش بازیابی رمز عبور اینستاگرام – رمز فراموش شده

آموزش نوشتن بیوگرافی در اینستاگرام (Instagram)

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=9762
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.