حذف کامنت در اینستاگرام و ریپورت کامنت گذار

حذف کامنت در اینستاگرام یکی از قابلیت های خوبی است که این پیام رسان در اختیار کاربران می گذارد. بعد از گذاشتن پست در اینستاگرام، کاربران می توانند زیر پست شما کامنت بگذارند. گاهی پیش می آید که کامنتی بی ادبانه یا تبلیغاتی است و شما نمی خواهید زیر پست تان چنین کامنت های اسپمی باشد.

برای حذف نظرات زیر پست تان مقاله زیر را مطالعه کنید. در مقاله امروز به آموزش نحوه حذف کامنت در اینستاگرام می پردازیم. سپس به شما می گوییم چگونه کامنت گذار را ریپورت کنید. با ایده آل تکنولوژی همراه باشید.

حذف کامنت در اینستاگرام

در پیام رسان اینستاگرام امکان مدیریت نظرات کاربران وجود دارد. بعد از گذاشتن نظر در بخش کامنت ها در زیر هر پست شما می توانید آن را لایک کنید. به نظرات پاسخ دهید. حتی نظرات نامناسب را حذف کنید.

برای حذف کامنت در اینستاگرام به پست مورد نظر تان بروید. روی علامت کامنت که در زیر هر پست قرار دارد بزنید. این آیکون در کنار علامت لایک یا قلب در زیر پستی که به اشتراک گذاشته اید است.

در بخش نظرات نظری را که می خواهید حذف کنید را پیدا کنید. سپس با انگشت نظر مورد نظر را نگه دارید تا انتخاب شود. از نوار آبی رنگ بالای نظرات، آیکون سطل زباله را انتخاب کنید.

حذف کامنت در اینستاگرام

مشاهده می کنید که نظری که انتخاب کرده بودید پاک شد.

ریپورت کامنت گذار در اینستاگرام

اگر کامنتی ناخوشایند و توهین آمیز دریافت کردید، آن را سریعا پاک نکنید. قبل از پاک کردن کامنت، شخص کامنت گذار را ریپورت کنید. با این کار گزارشی مبنی بر اسپم بودن کامنت برای صاحبان اینستاگرام ارسال می شود.

برای ریپورت کامنت گذار بعد از نگه داشتن انگشت تان روی نظر، در نوار آبی رنگ بالا روی آیکون کنار سطل زباله بزنید.

در پنجره ای که باز می شود دو گزینه برای ریپورت وجود دارد:

گزینه Spam or scam گزارش می دهد که این پیج فیک و جعلی است. اگر هم کامنت مورد نظر توهین آمیز است گزینه Abusive Content را انتخاب کنید.

با این کار پیجی را که برای شما کامنت گذاشته است ریپورت می کنید. به این ترتیب شما به اینستاگرام گزارش می دهید که این پیج کامنت غیر اخلاقی برای شما گذاشته است.

ریپورت کامنت گذار در اینستاگرام

امتیازی به این نوشته بدهید
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.