معرفی سه نرم افزار اتصال چند آهنگ به هم در اندروید

با روی کار آمدن گوشی های هوشمند تقریبا کاربران بیشتر وقت خود را با اپلیکیشن های موبایل می گذرانند. یکی از کاربرد های اپلیکیشن های موبایل در اتصال چند آهنگ به هم است. این کار خصوصا با افزایش کاربران پیام رسان هایی مانند اینستاگرام زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

از این رو در این پست سه نرم افزار اتصال چند آهنگ به هم در اندروید را به شما عزیران معرفی می کنیم. با ایده آل تکنولوژی همراه باشید.

معرفی سه نرم افزار اتصال چند آهنگ به هم در اندروید

برای اتصال چند آهنگ به هم از نرم افزار های مختلفی در کامپیوتر و گوشی های هوشمند استفاده می شود. در ادامه به معرفی مختصری از چند اپلیکیشن قدرتمند برای اتصال آهنگ می پردازیم.

Audio MP3 Cutter Mix Converter

Audio MP3 Cutter Mix Converter اتصال چند آهنگ به هم

Audio MP3 Cutter Mix Converter یکی از برنامه های قدرتمند در زمینه اتصال چند آهنگ به هم می باشد. این برنامه قابلیت های زیادی دارد و جزو کامل ترین برنامه های ویرایش صوتی محسوب می شود.

اتصال چند آهنگ به هم ، تغییر کاور و نام آهنگ، جدا کردن قسمتی از آهنگ بعنوان زنگ تماس، تبدیل فرمت فایل صوتی، اشتراک گذاری آهنگ در شبکه های اجتماعی و ویژگی های دیگر تعدادی از قابلیت های این برنامه است.

هم چنین می توان از آن بعنوان پخش کننده نیز استفاده نمود.

Mp3 Cutter & Merger

Mp3 Cutter & Merger

Mp3 Cutter & Merger برنامه ای است مخصوص موبایل برای اتصال و ویرایش آهنگ. این برنامه از فرمت Mp3 پشتیبانی می کند. اگر علاقمند هستید که آهنگ های موردعلاقه تان را با هم میکس کنید این برنامه را دانلود و نصب کنید.

با این کار تمام آهنگ های موردعلاقه تان را به یک آهنگ تبدیل کرده و بدون مکث آن ها را گوش می دهید. از Mp3 Cutter & Merger به عنوان پخش کننده موزیک هم استفاده می شود. هم چنین قابلیت ویرایش آهنگ را نیز دارد. می توانید قسمت هایی از آهنگ را برش زده و از آن حذف کنید.

این برنامه روی اندروید نسخه ۲٫۳ و بالاتر قابل اجرا است.

MP3 Cutter Ringtone Maker PRO

MP3 Cutter Ringtone Maker PRO 

MP3 Cutter Ringtone Maker PRO برنامه ای ویرایشی برای ادغام و اتصال چند آهنگ به هم است. این برنامه محیط کاربری متفاوتی دارد و به سبک متریال طراحی شده است.

با این برنامه علاوه بر اتصال چند آهنگ به هم می توانید صدای آهنگ تان را تغییر دهید. در واقع صدای دلخواه شما را از اسپیکر گوشی پخش می کند. گزینه های زیادی برای تغییر و تقویت صدای موسیقی دارد.

هم چنین از تمام فرمت های Mp3 پشتیبانی می کند و امکان تنظیم و ویرایش آهنگ برای زنگ مخاطب را دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.