برنامه تیک تاک Tik Tok

تیک تاک Tik Tokچیست؟


برنامه TikTok یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن فیلم های تولید شده توسط کاربر است ، که اکثر آنها با آهنگ های مورد دلخواه ویرایش می شوند. کاربران می توانند روی فیلم ها صحبت کنند. همچنین می توانید با محتوای سایر کاربران ، که طیف گسترده ای از موضوعات ، آهنگ ها و سبک ها را پوشش می دهد ، تعامل کنید. در TikTok ، فیلم های کوتاه و هیجان انگیزمی توانید ایجاد کنید.

در تیک تاک Tik Tok ابزارهایی با کاربرد آسان برای مشاهده و ضبط لحظات و ایجاد فیلم وجود دارد. فیلم های خود را با جلوه های ویژه ، فیلترها ، موسیقی و موارد دیگر می توانید ویرایش کنید.
این برنامه بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر دارد و فوق العاده محبوب است.
نگرانی هایی در مورد بچه هایی که از این برنامه استفاده می کنند وجود دارد. مانند هر شبکه اجتماعی ، شما باید از تنظیمات حریم خصوصی برای محدود کردن میزان اشتراک گذاری فرزندانتان استفاده کنید. بچه ها می توانند مطالب را بدون بررسی یا ویرایش ارسال کنند. حتی گزارش هایی از مزاحمان آنلاین با استفاده از برنامه گزارش شده است.

کاربران Tik Tok با شماره تلفن ، آدرس ایمیل ، فیس بوک یا اینستاگرام ثبت نام می کنند. پس از ورود به سیستم ، می توانید دسته ها (کمدی ، حیوانات ، ورزش) و هشتگ ها را پیدا کنید تا فیلم موردنظرتان را ببینید. می توانید توسط این برنامه برای پیدا کردن دوستانی که در حال حاضر در برنامه هستند استفاده کنید. تعداد زیادی از افراد خودشان پست نمی کنند . آنها فقط از برنامه برای یافتن و دنبال کردن سازندگان محتوا استفاده می کنند.

آیا TikTok برای بچه ها مناسب است؟

در سال ۲۰۱۹ ، پس ازگفتگو با کمیسیون تجارت فدرال در مورد نقض حریم خصوصی کودکان برای همه کودکان زیر ۱۳ سال در سایت ، برنامه نویسان یک بخش جداگانه از برنامه را به بچه ها اختصاص دادند که به آنها امکان دسترسی به فیلم های متناسب سنشان را می دهد.

Common Sense برای بالای ۱۶ سال توصیه می شود

چگونه می توانم یک فیلم TikTok را حذف کنم؟


ویدئویی را که می خواهید حذف کنید از پروفایل خود انتخاب کنید. از آنجا روی نماد “…” در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید و نماد حذف یا سطل زباله را انتخاب کنید. از شما سؤال می شود که آیا می خواهید ویدیو را حذف کنید یا خیر. سپس از نمایه شما حذف می شود.

چگونه می توانید حساب TikTok خود را خصوصی کنید؟


برای خصوصی سازی حساب TikTok ، به صفحه نمایه خود بروید و در گوشه بالا سمت راست ، نماد سه نقطه ای را انتخاب کنید. حریم خصوصی و ایمنی را انتخاب کنید. همچنین می توانید افرادی را که می توانند برای شما کامنت و پیام ارسال کنند ، انتخاب کنید. با استفاده از تنظیمات “دوستان” ارتباط با افراد غریبه را به طور کامل می توانید محدود کنید.

چگونه می توانم حساب TikTok را حذف کنم؟


برای حذف یک حساب TikTok ، به نمایه خود بروید ، سپس نماد “…” را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید. مدیریت حساب من را انتخاب کنید. اگر از قبل شماره تلفن ندارید ، آنجا باید یک شماره تلفن اضافه کنید. زیرا برای تأیید شماره و حذف حساب ، برای شما کد ارسال می کنند. پس از افزودن شماره تلفن ، گزینه ای در پایین منوی Manage My Account ظاهر خواهد شد و می پرسد: “آیا میخواهید حساب خود را حذف کنید؟” روی عبارت ضربه بزنید ، که شما را به سمت صفحه جدید سوق می دهد که از شما خواسته می شود کد تأیید را وارد کنید. “دریافت کد” را برای دریافت پیام متنی و کد تأیید انتخاب کنید. شماره را وارد کرده و ادامه را انتخاب کنید. اطلاعاتی در مورد آنچه در حذف حساب وجود دارد به شما داده می شود. برای تأیید نهایی که می خواهید حساب خود را حذف کنید ، یک بار دیگر ادامه را انتخاب کنید و سپس روی حذف حساب ضربه بزنید.

دانلود برنامه تیک تاک Tik Tok


برنامه تیک تاک Tik Tok برنامه تیک تاک Tik Tok

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments