چگونه تلگرام بدون شماره داشته باشیم؟

چگونه تلگرام بدون شماره داشته باشیم؟

یکی از سوالاتی که همواره مطرح بوده، این است که چگونه تلگرام بدون شماره داشته باشیم؟ آیا چنین چیزی امکان دارد یا خیر؟ همه می‌دانیم که برای داشتن حساب کاربری تلگرام باید حتما از یک شماره یا یک سیم کارت استفاده کرد. در حقیقت باید گفت که امکان ورود به تلگرام بدون شماره وجود ندارد. اما روشی برای ساخت تلگرام با شماره جعلی وجود دارد که در آن نیازی به سیم کارت نیست. در این مطلب آموزش تلگرام قصد داریم تا نحوه ساخت حساب تلگرام بدون نیاز به شماره را به شما آموزش دهیم. در ابتدا شما باید قادر به ساخت شماره مجازی برای تلگرام باشید. به این صورت شما می‌توانید با ساخت شماره خارجی و جعلی برای خود و وارد کردن آن در صفحه ورود به تلگرام، به جای شماره واقعی، یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید. شما می‌توانید برای این کار از برنامه‌هایی که امکان ساخت شماره جعلی را فراهم می‌کنند استفاده کنید. برنامه ساخت شماره مجازی آمریکا راحت‌ترین روش برای ساخت شماره مجازی است که باید توجه داشته باشید به جای ۹۸ کد ۱+ که متعلق به کشور آمریکا است را انتخاب کنید.

چگونه تلگرام بدون شماره داشته باشیم؟

روش ساخت اکانت مجازی در تلگرام

با دانلود برنامه  text now و نصب آن وارد برنامه شوید. سپس گزینه sign up را در تب بالا انتخاب نمایید. در این مرحله برای ساخت اکانت باید پس از وارد کردن یک ایمیل و همچنین رمز مورد نظر خود گزینه   Create Account را انتخاب نمایید. حال برای ساخت شماره باید پس از وارد کردن یک پیش شماره، گزینه Continue  را انتخاب کنید. شما می‌توانید از کدهای مختلفی استفاده کنید اما پیشنهاد می‌کنیم که از دو کد ۹۲۰ یا ۸۵۰ به عنوان پیش شماره استفاده نمایید. با کلیک بر روی دکمه   Continue شماره مجازی ساخته خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه: چگونه تلگرام برای کامپیوتر دانلود کنیم؟

نحوه ورود به تلگرام بدون شماره

حال که موفق به ساخت شماره جعلی شدید، می‌توانید با وارد کردن آن در صفحه ورود به تلگرام، همراه با کد  ۱+ به جای ۹۸ پیش از آن صبر کنید تا برنامه  text now کد فعالسازی تلگرام را دریافت کند. سپس با وارد کردن کد فعالسازی می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید. جالب است بدانید که اگر پس از وارد کردن کد فعالسازی پیام وارد کردن نام برای شما نمایش داده شد می‌توانید تشخیص دهید که شماره جعلی که در اختیار شما قرار دارد نو بوده و شما برای اولین بار از آن استفاده می‌کنید. در غیر این صورت باید بدانید که این شماره قبلا توسط شخص دیگری استفاده شده است. به هر حال تمامی موارد گفته شده مراحل ساخت شماره جعلی و ساخت اکانت تلگرام با آن را می‌توانید چندین بار انجام دهید.

استفاده از نرم افزار  Text Me برای ساخت شماره مجازی انگلیس

با ساخت شماره مجازی انگلیس هم می‌توانید از برنامه‌هایی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و … عضو شده  و از امکانات آنها استفاده کنید. برای ساخت شماره مجازی انگلیس می‌توانید از نرم افزار  Text Me استفاده کنید. برای استفاده از این نرم افزار باید آن را از گوگل پلی دریافت نمایید. با توجه به تحریم ایرانی‌ها توسط این اپ، در ابتدا باید با Clear Data کردن گوگل پلی و سپس ورود با آیپی انگلستان این برنامه را نصب کنید.چگونه تلگرام بدون شماره داشته باشیم؟

نحوه ساخت شماره مجازی انگلیس

پس از نصب نرم افزار  Text Me در نظر داشته باشید که حتما آیپی فیلترشکن روی انگلستان یا بریتانیا قرار داشته باشد. حال با ورود به برنامه گزینه Create an account  را انتخاب نمایید. در صورتی که آیپی شما انگلستان نباشد این گزینه نمایش داده نخواهد شد. حال به دلخواه از میان شماره‌های موجود، یکی را انتخاب کرده و سپس روی گزینه CONFIRM THIS NUMBER  کلیک کنید. در نظر داشته باشید که تفاوتی نمی‌کند کدام شماره را انتخاب کنید. سپس در صفحه جدید نیاز به ورود مشخصات دارید. در اولین قسمت باید یک ایمیل وارد نمایید. البته توصیه می‌شود که برای دسترسی به شماره از یک ایمیل معتبر استفاده نمایید. در فیلد بعدی باید یک رمز عبور ۸ رقمی یا بیشتر وارد کنید. با وارد کردن سن خودتان در قسمت  How old you و جنسیت تان در بخش you identify yourself as…  در انتها دکمه  REGISTER را کلیک کنید. به این ترتیب شما موفق به ساخت شماره مجازی انگلیس خواهید شد. حال برای ورود به حساب کاربری خود می‌توانید دکمه START CALLING AND TEXTING  را انتخاب نمایید.

پیشنهاد مطالعه: آیا تلگرام به اندازه کافی امن است؟ – امنیت تلگرام

حال برای دریافت کد اولیه باید از تلگرام قدیمی استفاده شود. برای ورود شماره مجازی انگلیس باید پیش شماره ۴۴ را وارد کنید. با وارد کردن شماره مجازی ساخته شده، منتظر تماس تلگرام با برنامه textme باشید. نیازی به پاسخ به این تماس نیست. بلکه باید پس از قطع شدن تماس با زدن دکمه بازگشت، مجددا شماره را وارد کرده و منتظرتماس مجدد باشید. توجه کنید که این بار هم نباید به تماس پاسخ دهید. پس از یک دقیقه Voicemail حاوی کد ورود به تلگرام به برنامه textme ارسال خواهد شد. حال به راحتی می‌توانید تلگرام خود را با شماره مجازی انگلیس فعال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments