چطور در چت واتساپ پیام فیک بسازیم

در این مقاله می‌خواهیم به شما بیاموزیم که چگونه می‌توانید چت‌های فیک واتساپ درست کنید. تصور کنید که دیر به خانه می‌آیید و شریک زندگی یا والدینتان از شما سؤال می‌کنند که کجا بوده‌اید یا رئیس شما از شما سوال کند و هیچ جوابی ندارید یا می‌خواهید با دوستانتان کمی شوخی کنید. برخی از این مشکلات از طریق واتساپ با چت‌های فیک قابل حل هستند. باید از برنامه‌ای به نام مکالمات فیک استفاده کنید، که در فروشگاه Google Play موجود است. این برنامه دارای ویژگی‌های متنوعی است و به شما امکان می‌دهد حتی عکس پروفایل، اضافه کنید یا آخرین وضعیت دیده شده تنظیم کنید.

نحوه ایجاد پیام‌های جعلی و فیک واتساپ


مرحله ۱: برنامه را از پلی استور دانلود کنید.

مرحله ۲: پس از اتمام نصب، روی گوشه سمت چپ بالای صفحه روی چت فیک کلیک کنید. روی فونت کلیک کرده و آن را به WhatsApp تغییر دهید.

نحوه-ایجاد-پیام‌های-جعلی-و-فیک-واتساپ

مرحله ۳: پس از انجام تغییر نام، به منظور شروع گفتگو، روی نماد پایین سمت راست کلیک کنید. پس از انجام این کار، شما را به صفحه جدیدی هدایت می‌کند که می‌توانید مخاطبین و پروفایل افرادی را که می‌خواهید با آنها صحبت کنید ایجاد کنید. پس از اتمام کار، اکنون می‌توانید شروع به ارسال و دریافت پیام برای خودتان کنید.

مرحله ۴: پیامی که straight forward است را ارسال کنید. برای شبیه‌سازی پاسخ بر روی نماد پیام که در کنار متن تایپ شده شما ظاهر می‌شود کلیک کنید.

نحوه-ایجاد-پیام‌های-فیک-واتساپ

هک چیست و از کجا بفهمیم گوشی موبایل هک شده (نشانه ها)

پرسش و پاسخ


Fake Chat Whatsapp یک برنامه واقعا جالب است که به شما امکان می‌دهد مشخصات واتساپ فیک برای تلفن هوشمند ایجاد کنید. Fake Chat Whatsapp به شما امکان می‌دهد پروفایل واتساپ ایجاد کنید.

اپلیکیشن‌های تلفن همراه فیک، اپلیکیشن‌های اندروید یا iOS هستند که دارای ظاهر و یا عملکرد اپلیکیشن‌های رسمی است.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=18748
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.