گذاشتن لینک در وضعیت یا استوری واتساپ

لینک گذاشتن در استوری واتساپ یکی از قابلیت‌های جالب این پیام‌رسان محسوب می‌شود. اپلیکیشن WhatsApp در سال‌های قبل، قابلیت گذاشتن استوری یا همان وضعیت را برای کاربران خود مهیا کرد. اما خبر خوب این است که واتساپ برای رقابت با پیام‌رسان‌های دیگر، امکان اشتراک گذاری لینک در بخش وضعیت را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده است.

شاید برایتان این سوال پیش‌آمده باشد که چگونه می‌توان، یک لینک را در وضعیت واتساپ قرار داد. امروز قصد داریم در ایده آل تک، نحوه گذاشتن لینک در وضعیت واتساپ را در کمترین زمان با یکدیگر مرور کنیم. پس، تا انتهای این مطلب، همراه ما باشید.

گذاشتن لینک در وضعیت واتساپ

قبل از هر چیز باید برنامه واتساپ را بر روی گوشی موبایل باز کنید. سپس، به بخش استاتوس یا وضعیت وارد شده و بر روی آیکون قلم موجود در پایین صفحه ضربه بزنید. در مرحله بعد، باید ابتدا عبارت //:Https را درون صفحه تایپ کرده و آدرس وبسایت یا شبکه‌های اجتماعی مورد نظر خود را در ادامه آن وارد کنید. شما همچنین می‌توانید آدرس لینک مورد نظر خود را در این بخش کپی کنید.

اشتراک گذاری لینک در استاتوس whatsapp تغییر رنگ پس زمینه، نوع فونت و اضافه نمودن ایموجی، از طریق ۳ آیکون موجود در پایین صفحه وضعیت یا استاتوس، برای شما امکان‌پذیر است. پس از اتمام کار و ضربه بر روی آیکون سبز رنگ شبیه به موشک، استاتوس شما منتشر می‌شود.

پس از انتشار وضعیت، افرادی که که آن را باز کنند، با لینک شما روبرو می‌شوند. آن‌ها همچنین با کلیک بر روی لینک، قادر به مشاهده عکس و کمی از محتوای موجود در لینک هستند. این افراد در صورت تمایل به مشاهده ادامه مطلب، می‌توانند بر روی عکس ضربه بزنند.

فونت قرار دادن لینک استاتوس واتساپبه خاطر داشته باشید که با ضربه بر روی ۳ نقطه کنار استاتوس و انتخاب گزینه Delete می‌توانید در هر زمان که خواستید، آن را حذف کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید این استاتوس را از طریق گزینه Share یا Forward با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

قرار دادن لینک در استوری واتساپ

امتیازی به این نوشته بدهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.