فرق فالوور و فالووینگ

تفاوت فالوور و فالووینگ در اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه ی اجتماعی است که هر کاربر با اکانت کاربری مخصوص به خود می تواند وارد آن شود. کاربر در صفحه پروفایل خود می تواند فیلم یا تصاویر مورد علاقه ی خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارد. عکس ها و فیلم ها را می توان با فیلترهای مختلف ویرایش کرد و با برچسب ها و اطلاعات مکان سازماندهی کرد. پست ها را می توان هم به صورت عمومی و هم به صورت خصوصی فقط بین دوستان به اشتراک گذاشت. امکان لایک و کامنت گذاشتن زیر پست افراد هم وجود دارد.

به طور کلی فالو کردن در اینستاگرام به معنی دنبال کردن پست های یک پیج می باشد و فالوور و فالووینگ دو اصطلاح متداول در این شبکه اجتماعی است که شاید شما هم تفاوت آن ها را ندانید، پس در ادامه با ما همراه باشید:

فالوور

فالوئر یعنی تعداد دنبال کننده های یک صفحه. هر کاربر یا پیج در اینستاگرام تعدادی دنبال کننده دارد که تعداد آن ها در زیر عبارت follower نمایش داده می شود. این افراد در صفحه ی اصلی یا خانه ی خود می توانند پست های جدید صفحه ی دنبال شده را مشاهده کنند.

هرچه تصاویر و پست های منتشر شده در پیج اینستاگرام، جذابیت بیشتری داشته باشد و با کیفیت تر باشد، کاربران بیشتری جذب صفحه می شوند و تعداد فالوور های آن صفحه افزایش پیدا می کند.

هر صفحه در اینستاگرام می تواند بینهایت فالوور داشته باشد و هیچ محدودیتی در تعداد دنبال کنندگان وجود ندارد.

صفحاتی که تعداد بسیار زیادی فالوور دارند، از اینستاگرام تیک آبی دریافت می کنند که به معنی رسمی بودن آن پیج است و در سرچ ها بالاتر از بقیه نتایج قرار می گیرند. هر چه تعداد فالوور یک صفحه اینستاگرام بیشتر باشد، نشان دهنده محبوبیت آن صفحه می باشد.

فرق فالوور و فالووینگ

فالووینگ

هر صفحه یا پیج خود می تواند صفحه های دیگر را دنبال کند یا به اصطلاح آن ها را فالو نماید. وقتی وارد یک صفحه می شوید عددی که در زیر عبارت Following نوشته شده است، تعداد صفحات دنبال شده توسط آن کاربر را نمایش می دهد.

در این قسمت محدودیت وجود دارد و نمی توان بی نهایت صفحه را دنبال کرد. هر کاربر اینستاگرام می تواند تا ۷۵۰۰ کاربر اینستاگرام را فالوو کند. توجه داشته باشید اگر صفحه پابلیک یا عمومی باشد با لمس دکمه فالوو می توانید آن فرد را فالو کنید، اما اگر صفحه خصوصی باشد باید ابتدا فرد مورد نظر ریکوئست شما را قبول کند تا بتوانید محتوای صفحه را ببینید.

چگونه فالوور خود را در اینستاگرام افزایش دهیم؟


برای اینکه تعداد بیشتری دنبال کننده در Instagram داشته باشید موارد زیر را انجام دهید:

 • هشتگ اختصاصی خود را در سایر پروفایل های اجتماعی ، وب سایت و ایمیل خود تبلیغ کنید.
 • هشتگهای دارای اهمیت و موضوعی را تماشا کنید. …
 • قسمت BIO خود را کامل کنید. دو بخش وجود دارد که می توانید هنگام ایجاد نمایه خود از آنها استفاده کنید: …
 • به دوستان خود وصل شوید. افرادی را که می شناسید دنبال کنید. …
 • به دنبال مخاطبان خود باشید. …
 • ارتباط مهم است. …
 • مطالب جالب را برای مخاطبان خود ارسال کنید. …
 • با دیگران چت کنید

چگونه استیکر متن ترانه در استوری اینستاگرام اضافه کنیم؟

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=6437
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
 1. فائزه می گوید

  ممنون مطلبتون خیلی بدرد بخور بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.