طریقه استوری گذاشتن در واتس آپ (WhatsApp)

در اپلیکیشن محبوب واتس آپ می توان مانند اینستاگرام استوری گذاشت. زمان نمایش استوری در واتس آپ نیز ۲۴ ساعت است. شما می توانید از عکس و فیلم برای استوری استفاده کنید. هم چنین متن دلخواه خود را نوشته و استوری کنید.

زمانی که عکس یا فیلمی را در واتس آپ استوری می کنید، برای تمام مخاطبین شما نمایش داده می شود. افرادی که استوری شما را در واتس آپ می بینند می توانند به آن پاسخ دهند و شما پیام های آنها را بخوانید.

با ایده آل تکنولوژی همراه باشید. امروز طریقه گذاشتن استوری در واتس آپ را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

طریقه استوری گذاشتن در واتس آپ

قابلیت استوری در واتس آپ در بروزرسانی جدید واتس آپ به برنامه اضافه شده است. قبل از اینکه مراحل زیر را دنبال کنید برنامه واتساپ خود را آپدیت کنید.

برای بروزرسانی برنامه به گوگل پلی مراجعه کرده و نام Whatsapp را در کادر جستجو وارد نمایید. سپس از لیست جستجو روی برنامه تپ کنید.

دکمه Update را انتخاب کرده و کمی صبر کنید تا بروزرسانی انجام شود. یک بار برنامه ببندید و دوباره اجرا کنید.

گذاشتن متن در استوری واتس آپ

برای گذاشتن استوری در واتس آپ باید به تب استاتوس (Status) بروید.

همانطور که در تصویر زیر می بینید در صفحه استاتوس دو آیکون وجود دارد. اگر می خواهید استوری شما متن باشد آیکون مدادی شکل را تپ کنید.

در مرحله بعد متن دلخواه خود را تایپ کنید. برای دسترسی به کیبورد گوشی روی علامت T بزنید  و دلخواه را تایپ کنید. می توانید با استفاده از علامت شکلک کنار T از استیکر هم استفاده نمایید. برای تغییر رنگ متن نیز علامت بوم رنگ را بزنید.

بعد از نوشتن متن، روی آیکون ارسال بزنید.

گذاشتن عکس در استوری واتس آپ

استوری شما روی واتس آپ قرار گرفت.

گذاشتن عکس و فیلم در استوری واتس آپ

برای گذاشتن عکس و فیلم دوباره به استاتوس رفته و این بار آیکون دوربین را بزنید. سپس عکس و فیلم خود را از گالری انتخاب کرده و دکمه ارسال را تپ کنید.

اما اگر می خواهید فیلم زنده استوری کنید در این مرحله روی علامت دایره بزنید تا فیلم بگیرد. وقتی فیلم گرفتید دکمه ارسال را بزنید.

گذاشتن فیلم در استوری واتس آپ

برای مشاهده استوری روی عکس پروفایل خود بزنید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.