آموزش گرفتن تیک آبی اکانت اینستاگرام

آموزش گرفتن تیک آبی

در دنیای مدرن امروز یکی از راه های مهم ارتباطی برنامه کاربردی اینستاگرام می باشد که مورد استقبال بسیاری از افراد جامعه قرار گرفته است این برنامه برای به اشتراک گذاری لحظه های افراد در زندگی اجتماعی و فردی اشان می باشد.

یکی از بهترین چیزها در مورد Instagram این است که هر کس می تواند یک حساب کاربری را به صورت رایگان ایجاد کند. آنها می توانند دو، سه یا پنج اکانت ایجاد کنند!

افراد مشهور زیادی وجود دارند که که دارای چندین پیج متفاوت در این برنامه می باشند و برای مخاطب مهم است که بداند کدام اکانت معتبر است. اینستاگرام قابلیت Verified Badge را بر روی این برنامه قرار داده است تا با قرار گرفتن یک تیک آبی بر روی اکانت می توان به معتبر بودن آن اطمینان پیدا کرد.

تا چندین سال گذشته افراد برای به دست آوردن اکانت رسمی این برنامه اجتماعی هزینه زیادی را پرداخت می کردند.

تیک آبی یا همان Verified Badge مانند شکل زیر است که در کنار نام پروفایل یک تیک آبی قرار می گیرد که نشان می دهد اکانت مورد نظر معتبر است.

در کنار هر اکانتی در این برنامه اجتماعی وقتی این تیک قرار می گیرد به این معنی می باشد که شخص خاص یا برند مورد نظر درخواستی جهت رسمی کردن اکانت اینستاگرام خود انجام داده است. اینستاگرام از شما اطلاعاتی همچون نام، زمینه فعالیت و تصویر پاسپورت، گواهینامه یا هر مدرک هویتی که نشان دهد اکانت شما رسمی است می گیرد. سایر شبکه های اجتماعی معتبر هم قبل از این قابلیت استفاده می کردند.

برای به دست آوردن تیک آبی و رسمی کردن اکانت در اینستاگرام شرایط دشواری وجود دارد که باید انجام شود در صورت نداشتن این شرایط و رد کردن شما توسط اینستاگرام شما تا یک ماه قادر به ارسال درخواست مجدد خود  نمی باشید.

برای گرفتن این تیک شما باید شرایط زیر را داشته باشید:

 حساب کاربری شما از سوی برند و شخص خاصی از همه لحاظ اعتبار داشته باشد و اکانتی که دارای مطالب زرد و مسائل تفریحی باشد مورد تایید نمی باشد.

 اگر دارای چندین اکانت هستید فقط یکی از آن ها مورد تایید قرار خواهد گرفت.اگر چندین اکانت داشته باشید، صرفا یکی از اکانت‌ها تایید شده و تیک آبی اینستاگرام را دریافت خواهند کرد.

 برای اینکه اکانت شما مورد تایید قرار بگیرد باید تمامی اطلاعات از سوی شما کامل باشد و حداقل یک پست در صفحه شما قرار داده شده باشد.

اکانت شما مورد جستجوی افراد مختلف قرار گیرد.

برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کرده و سپس به صفحه پروفایل خود مراجعه کنید.

مانند تصویرزیر به صفحه تنظیمات رفته و گزینه Request Verification را برای ارسال درخواست رسمی کردن اکانت اینستاگرام به منظور Get Verified on Instagram in Bio and Story انتخاب کنید.

در این قسمتپنجره‌ای مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که باید اطلاعات برند یا کسب و کار خود را بر اساس توضیحاتی که در ادامه شرح خواهیم داد درج کنید.

به تصویر بالا نگاه کنید شما در اول باید Username را بررسی کنید که دقیقا همان چیزی باشد که شما می خواهیدبعد در قسمت Full Name اسم کاملی را وارد کنید که مطابق با یکی از مدارک اصلی شما است. بر روی گزینه Choose File که در مقابل گزینه Please attach a photo of your ID  قرار دارد کلیک کنید و تصویر شناسنامه، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی خود را انتخاب کنید.

بعد از تمامی مراحل بالابر روی گزینه Send کلیک کنید و منتظر پیغام از سمت این برنامه باشید اگر این درخواست رد و تایید شود پیغامی برای شما می آید تا شما را از نتیجه آگاه کند.

لازم است بدانید که هیچ تضمینی وجود ندارد که Instagram درخواست شما را حتما تایید کند. چرا که نشان آبی اینستاگرام تنها برای افراد مشهور، شخصیت‌های عمومی، برندهای جهانی یا اشخاصی که نام تجاری دارند، رزرو می‌شود.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=9510
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.