آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

پس از آنکه برنامه تلگرام فیلتر شد تعداد زیادی برنامه غیررسمی شبیه به تلگرام وارد بازار شدند. هر فردی می‌تواند با رفتن به وب‌سایت گیت‌هاب و کپی سورس‌ کد‌های تلگرام و ایجاد تغییرات در آن برنامه را مطابق با معیار هایی که خودش می خواهد در اختیار کاربران قرار دهد.

سه نکته مهم وجود دارد که ما به کاربران توصیه می کنیم هر چه سریعتر از این برنامه خارج شوند:

اولین نکته Open Source این برنامه می باشد.

دومین نکته هویت نامعلوم این برنامه است که هنوز مشخص نشده است این برنامه متعلق به کدام کشور می باشد. نامشخص بودن هویت و نداشن قانون و مقرارت خاصی احتمال سرقت از اطلاعات را به کاربر می دهد.

با تمامی این مشکلات بازهم تلگرام طلایی به دلیل عدم فیلترینگ ۱۱ میلیون بار از برنامه بازار دانلود شده است.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی به صورت موقت

ما در اینجا شما را با ۳ روش دیلیت اکانت تلگرام طلایی آشنا می سازیم.

در اولین روش گروه ایده آل تکنولوژی شما را با حذف موقت این برنامه آشنا می کند و شما هر زمان که لازم باشد می توانید مجدد به اکانت خود دسترسی پیدا کنید.

برای حذف موقت دیلیت اکانت تلگرام طلایی شما باید مراحل زیر را انجام دهید:

شما در مرحله اول باید این برنامه را حذف کنید و به جای آن تلگرام را نصب کنید و به اکانت مورد نظر خود وارد شوید سپس به قسمت Settings بروید و گزینه Privacy and Security را انتخاب نمایید اما به دلیل محدودیت های به وجود آمده از سوی این برنامه شما باید از طریق یک پروکسی یا فیلترشکن وارد آن شوید.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

شما در گام دوم باید گزینه Show All Sessions را که مربوط به Active Sessions است را انتخاب نمایید تا نمایش کاملی از تلفن ها و دستگاه هایی را ببینید که اکانت شما در آن ها فعال هستند.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

در مرحله سوم شما باید بر روی گزینه Terminate All Other Sessions کلیلک کنید تا اکانت شخصی شما در تمامی دستگاه ها غیر فعال شود شما با پاک کردن همه چت ها می توانید به صورت موقت از این برنامه خارج شوید.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی به صورت دائمی

 برای انجام این مراحل این نکته را به یاد داشته باشید که پس از حذف اکانت دیگر اطلاعاتی از شما در این برنامه باقی نمی ماند و پس از دیلیت اکانت به طور کلی شما برای همیشه از این برنامه خارج می شوید.

شما در گوگل می توانید سرچ کنید و یا به لینک زیر مراجعه کنید به عکس زیر توجه کنید شماره همراهی که برای اکانت خود قبلا وارد کرده اید را در کادر مورد نظر قرار دهید شما باید دقت داشته باشید کد کشور و شماره را به درستی وارد کنید پس از اطمینان از وارد کردن اطلاعات درست بر روی گزینه Next کلیک کنید.

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

پس از انجام مراحل بالا یک کد با حروف و عدد برای شما در برنامه تلگرامتان ارسال می شود که باید به صورت دقیق و صحیح در کادر خالی دوم آن را وارد کنید و گزینه Sign In را لمس کنید.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

در این قسمت برای شما پیغامی مبنی بر اینکه تمام اطلاعات شما در این برنامه پاک می شود و امکان دسترسی به ساخت اکانت جدید را تا چند روز آینده نخواهید داشت، ارسال می گردد. در صورت تایید بر روی گزینه Done کلیک کنید.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

به عکس زیر نگاه کنید برای حذف اکانت به صورت کامل در مرحله آخر باید بر روی گزینه Yes, Delete My Account کلیک کنید تا دیگر حساب کاربری در هیچ یک از برنامه های تلگرام نداشته باشید.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

تبریک میگم اکانت شما ب صورت دائم حذف شد.

خبری که اکنون مورد توجه کاربران قرار گرفته است ایجاد فیلترینگ در برنامه های تلگرام طلایی و هاتگرام می باشد.

برنامه دیلیت اکانت تلگرام

سومین روش

شما با توجه به دو روش بالا می توانید دیلیت اکانت کنید، اما یک روش وجود دارد که شما می توانید در صورت عدم دسترسی به دو روش بالا آن را انجام دهید.

این برنامه تنها دسترسی به Phone State برای دریافت IMEI و کد تاییدیه حذف اکانت را دارد و به سایر منابع تلفن همراه شما دسترسی ندارد. پس چای نگرانی برای سرقت از اطلاعات شخصی شما وجود ندارد.

در اولین مرحله شما باید این برنامه را دانلود کنید.

پس از اینکه شما برنامه را نصب و  اجرا کردید پیغامی برای شما در جهت ارسال نوتیفیکیشن داده می شود که می توانید آن را قبول و یا رد کنید.

بعد از نصب شماره همراه خود را وارد کنید و گزینه آبی رنگ را لمس کنید.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

پس از انجام مرحله بالا یک کد برای شما در تلگرام ارسال می شود که باید آن را کپی کنید.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

متن کپی شده را در این مرحله همانند عکس Paste کنید و گزینه تایید را انتخاب کنید.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام طلایی

به همین راحتی اکانت شما پاک می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.