چگونه در تیک تاک (Tik tok) آهنگ بگذاریم؟ اضافه کردن آهنگ به تیک تاک

پیام‌رسان تیک تاک (Tik tok) نام برنامه‌ای است برای به اشتراک گذاری ویدیو که نزدیک ۵۰۰ میلیون کاربر فعال دارد. این برنامه بعد از اینستاگرام پرطرفدارترین پیام‌رسان فیلم و ویدیو است. هم‌چنین این قابلیت را دارد که روی ویدیو آهنگ بگذارید. با اضافه کردن آهنگ به تیک تاک ، ویدیوها جذاب‌تر و مهیج‌تر می‌شوند. هزاران آهنگ مخصوص ویدیو در تیک تاک وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای جذاب کردن پست‌های‌تان استفاده کنید. علاوه بر این می‌تونید از آهنگ‌هایی که روی گوشی خود ذخیره کرده‌اید نیز استفاده کنید.

آموزش اضافه کردن آهنگ به تیک تاک

بعد از نصب تیک تاک و ایجاد حساب کاربری، می‌توانید ویدیوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. حداکثر زمان پخش ویدیو در تیک تاک ۱۵ ثانیه است. هنگام بارگذاری ویدیوها امکان اضافه کردن آهنگ نیز وجود دارد. برای اضافه کردن آهنگ به تیک تاک مراحل زیر را گام به گام انجام دهید:

روی دکمه + تپ کنید و ویدیوی موردنظرتان را آپلود نمایید. سپس روی آیکون Add a Sound بزنید تا وارد صفحه آهنگ‌ها شوید. اگر ویدیوی آماده‌ای ندارید می‌توانید در مرحله بعدی آن را ضبط کنید.

انتخاب آیکون Add a Sound برای اضافه کردن آهنگ در تیک تاک

در صفحه Add a Sound روی My Sound تپ کنید.

انتخاب My Sound در صفحه Add a Sound

در این صفحه تمام آهنگ‌هایی که روی گوشی‌تان وجود دارد را مشاهده می‌کنید. حالا آهنگی را که می‌خواهید روی ویدیو بگذارید، انتخاب کنید.

انتخاب آهنگ موردنظر برای اضافه کردن آهنگ در تیک تاک

در مرحله بعد، باید ویدیو را وارد کنید. اگر ویدیو روی گوشی‌تان نیست و می‌خواهید همان لحظه فیلم بگیرید، دکمه دایره‌ای قرمز رنگ را فشار دهید تا شروع به ضبط فیلم کند. بعد از ضبط ویدیو، روی علامت تیک قرمز رنگ (done) در پایین صفحه سمت راست بزنید. با این‌کار عملیات ضبط به پایان می‌رسد.

ضبط ویدیوی مورد نطر در تیک تاک

قبل از این‌که ویدیو را منتشر کنید، می‌توانید آهنگ را ویرایش و زمان شروع آهنگ را تنظیم کنید.

ویرایش آهنگ در تیک تاک

تیک تاک قابلیتی دارد که می‌توان به کمک آن صدای آهنگ را زیاد یا کم کرد. بعد از ضیط ویدیو، برای ویرایش آهنگ در تیک تاک روی آیکون Mixer در بالای صفحه سمت راست بزنید.

انتخاب آیکون Mixer برای کم یا زیاد کردم آهنگ در تیک تاک

گزینه Original sound را به چپ بکشید تا صدای اصلی کم شود. از گزینه Soundtrack برای افزایش صدای آهنگ استفاده می‌شود.

تنظیم دکمه های Original sound و Soundtrack

وقتی آهنگی را به فیلم‌تان در تیک تاک اضافه می‌کنید، به طور اتوماتیک ۱۵ ثانیه از آهنگ روی فیلم قرار می‌گیرد. همان‌طور که در بالا گفتیم، زمان ویدیوهای تیک تاک ۱۵ ثانیه است. برای برش آهنگ آیکون TRIM را تپ کنید.

انتخاب آیکون TRIM برای برش آهنگ

با درگ آیکون آبی رنگ، نقطه شروع آهنگ را مشخص کنید. سپس روی علامت تیک قرمز رنگ بزنید تا تنظیمات اعمال شود.

تنظیم نقطه شروع آهنگ در تیک تاک

در آخر روی دکمه Next را انتخاب کنید. متن موردنظرتان را زیر ویدیو تایپ و با فشردن دکمه Post ویدیو را منتشر نمایید.

About The Author

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *