روش ساخت فولدر در تلگرام و فولدربندی چت ها، کانال و گروه

همانطور که می‌دانید تلگرام با بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر فعال، یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های پیام‌رسان است. با به روزرسانی اخیر تلگرام، که در ۳۰ مارس ۲۰۲۰ منتشر شد، می‌توانید یک پوشه در تلگرام برای چت‌هایی ایجاد کنید که مدیریت سریع‌تر و بهتر آن‌ها را آسان‌تر می‌کند.

تلگرام یکی از بهترین برنامه‌های پیام‌رسان برای کاربران اندرویدی و ios است. دلیل آن سرعت تلگرام و امکان استفاده از آن در تبلت، لپ‌تاپ و تلفن همراه می‌باشد.

تلگرام امکان ارسال فایل‌ها و رسانه‌هایی با اندازه نامحدود را فراهم می‌کند، همچنین امکان ذخیره چت در ابر وجود دارد. پوشه‌های چت همچنین کاربران را قادر می‌سازند چت‌های نامحدود را پین کنند. کاربران می‌توانند چندین پوشه چت ایجاد کنند که با کشیدن صفحه اصلی برنامه به آن‌ها دسترسی پیدا کنند. این کار باعث می‌شود کاربران بتوانند “چت‌های کاری و شخصی” را از هم جدا کنند.

بسیاری از وبلاگ‌نویسان و بازاریابان دیجیتال، مدیریت انجمن‌ها را در تلگرام انجام می‌دهند، زیرا می‌توانند چت‌های گروهی با ۲،۰۰۰،۰۰۰ عضو ایجاد کرده و فایل‌های بزرگی را به اشتراک گذاشت و اتوماسیون را با ربات‌ها تنظیم کرد.

ساخت پوشه در تلگرام


مرحله ۱ – فقط کافی است برنامه تلگرام را به نسخه ۶.۰.۱ ارتقا دهید.

مرحله ۲ – اکنون برنامه تلگرام را باز کرده و به تنظیمات بروید.

مرحله ۳ – در داخل برگه تنظیمات ، گزینه folders را مشاهده خواهید کرد.

مرحله ۴ – روی گزینه folder کلیک کنید، صفحه را مانند زیر مشاهده خواهید کرد.

مرحله ۵ – روی Create New folder کلیک کنید.

مرحله ۶ – اکنون می‌توانید پوشه را نامگذاری کرده و چت‌ها را به آن اضافه کنید. همچنین گزینه remove chats امکان می‌دهد چت‌هایی را که دیگر نمی‌خواهید در پوشه باشند، حذف کنید.

ساخت-پوشه-در-تلگرام

علاوه بر این، تلگرام با آخرین نسخه گزینه بایگانی چت را در برنامه بهبود داده است. کاربران اندروید می‌توانند با فشار طولانی، چت‌ها را بایگانی کنند. در iOS، کاربران می‌توانند به سادگی برای بایگانی chat را به سمت چپ بکشند. این شرکت افزوده است که “muted chats” برای همیشه بایگانی می‌شوند و هر زمان که پیام جدیدی دریافت می‌کنند، روی صفحه اصلی ظاهر نمی‌شوند. ویژگی‌های جدید چت (به غیر از گفتگوی‌های مخفی) نیز به برنامه Desktop منتقل شده‌اند. متأسفانه ویژگی‌های جدید چت به نسخه وب پیام‌رسان تلگرام اضافه نشده است.

ایموجی‌ها و انیمیشن‌های جدیدی به پیام‌های ویدیویی و مبتنی بر صدا اضافه شدند. این شرکت گفته است: “این ایموجی‌ها بطور ویژه برای کاربران در زمان سختی COVID 19 راه‌اندازی شده‌اند.”

برای نظارت بر عملکرد کانال، تلگرام یک ویژگی جدید مبتنی برای کانال‌های تلگرام با بیش از ۱۰۰۰ عضو ایجاد کرده است. از طریق این ویژگی، سرپرست کانال می‌تواند رشد و عملکرد کانال را بر اساس پارامترهای مختلفی از جمله زبان، اعضای جدید، تعداد بازید پست، تعامل جدید، اعلان‌ها و غیره بررسی کند. مدیر می‌تواند یک نمایش گرافیکی از داده‌ها را برای یک دوره مورد نظر مشاهده کند، که می‌تواند برای تجزیه و تحلیل عملکرد کلی کانال استفاده شود.

برای استفاده از این ویژگی، ابتدا باید مدیر کانال، کانال را انتخاب کند. پس از آن بر روی سه نقطه عمودی موجود در گوشه بالا سمت راست کلیک کرده و گزینه Statistics را انتخاب کند.

امتیازی به این نوشته بدهید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.