رفع مشکل دایرکت اینستاگرام (Direct Instagram)

دایرکت اینستاگرام قابلیتی است که در این پیام رسان برای ارتباط خصوصی بین کاربران قرار داده شده است. در بروز رسانی های اخیر اینستاگرام امکانات فوق العاده ای به این بخش اضافه شده است. یکی از بهترین قابلیت هایی که به دایرکت اینستاگرام اضافه شده ارسال پیام صوتی در دایرکت است.

البته گاهی مشکلاتی هم در این اپلیکیشن پرطرفدار وجود دارد. در مقاله های قبل به مورد مشکل باز نشدن (Crash) اینستاگرام پرداختیم و درباره راهکار های رفع این مشکل صحبت کردیم.

در این پست به مشکل دایرکت اینستاگرام می پردازیم و نحوه رفع این مشکل را توضیح می دهیم. با ایده آل تکنولوژی همراه باشید.

رفع مشکل دایرکت اینستاگرام

دایرکت اینستاگرام

دایرکت اینستاگرام برای ارسال پیام های متنی و صوتی برای دوستان به صورت خصوصی استفاده می شود. هم چنین می توانید پاسخ استوری کاربران را در این قسمت برایشان ارسال نمایید.

اما گاهی با مشکل باز نشدن دایرکت و یا عدم مشاهده پیام های دوستان تان مواجه می شوید. هم چنین قادر به ارسال پیام برای آن ها در دایرکت نیستید. راه حل های متعددی برای باز شدن دایرکت اینستاگرام وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم:

راه اندازی مجدد گوشی

گاهی اوقات اپلیکیشن ها دچار مشکلی می شوند که با راه اندازی مجدد گوشی (Restart) می توان آن را حل کرد. پس ابتدا یک بار گوشی خود را ری استارت کنید. مجددا وارد برنامه اینستاگرام خود شوید. اگر مشکل دایرکت هم چنان وجود داشت راه دوم را انجام دهید.

سرعت اینترنت

سرعت اینترنت روی پیام رسان اینستاگرام بسیار تاثیر می گذارد. اگر پیام های دوستان تان را در دایرکت اینستاگرام دریافت نمی کنید یا نمی توانید پیامی ارسال نمایید، اتصال اینترنت خود را چک کنید.

یک بار وای فای را روشن/خاموش نمایید. اگر از اینترنت گوشی استفاده می کنید، داده های تلفن همراه را خاموش کنید. سپس کمی صبر کرده، دوباره روشن نمایید.

یک بار حالت پرواز (Airplane mode) را نیز روشن/خاموش کنید. سپس دوباره اینستاگرام را چک کنید.

حذف حافظه کش (Catch) و داده (Data)

گاهی به علت نصب اپلیکیشن های زیاد و فایل های اضافی رو گوشی حافظه دستگاه تلفن همراه اشغال می شود. اگر حافظه کش و داده گوشی پر شده باشد بهتر است آن ها را حذف کنید. زیرا عملکرد گوشی را کند می کند. حتما کش و داده اپلیکیشن اینستاگرام را پاک کنید.

البته با این کار احتمالا محبورید برای ورود به برنامه مجددا نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید. اما نگران نباشید هیچ داده و اطلاعاتی از اکانت شما پاک نمی شود.

ورود با یک اکانت دیگر

شاید اکانت یا حساب کاربری شما دچار مشکل باشد. سعی کنید با یک اکانت دیگر وارد برنامه شوید و در بخش دایرکت پیام ارسال کنید.

حذف و نصب مجدد اینستاگرام

گاهی با بروز رسانی نسخه قدیمی اینستاگرام با این مشکلات مواجه می شوید. اگر بعد از بروز رسانی برنامه این مسئله پیش آمده و یا تمام موارد بالا را انجام دادید اما هم چنان مشکل دایرکت اینستاگرام حل نشد. برنامه اینستاگرام را پاک کنید و سپس نصب نمایید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments