آموزش تصویری نصب اسنپ چت

آموزش نصب اسنپ چت

گروه ایده آل تکنولوژی شما را در این مقاله با نحوه نصب و راه اندازی برنامه اسنپ چت آشنا می کند. با استفاده از این برنامه شما می توانید عکس و فیلم های خود را با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید.

در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم که چطور یک اکانت در این برنامه بسازید و با دیگران به صورت تصویری ارتباط برقرار کنید.

شما در اولین مرحله باید آخرین نسخه از این برنامه را دانلود کنید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

بعد از اینکه این برنامه را دانلود می کنید وقت آن می رسد که برای خودتان یک نام کاربری ایجاد کنید. با باز کردن برنامه صفحه زرد نگی برای شما نمایش داده می شود که شامل دو گزینه می باشد.

اولین گزینه LOG IN می باشد که برای افرادی ات که دارای یک اکانت هستند و با آن می خواهند وارد شوند. برای زمانی استفاده می شود که شما یک اکانت دارید و می خواهید به آن وارد شوید. گزینه بعدی  SIGN UP است که برای ساخت یک اکانت جدید است و باید روی آن کلیک شود.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

صفحه بعدی که برای شما باز می شود شامل اطلاعات شما می شود. پس از وارد کردن اطلاعات خود، آیکون Sign Up & Accept برای شما رنگ بنفش می شود و با کلیک بر روی این قسمت می توانید به مرحله بعد بروید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

با توجه به عکس در این مرحله شما باید تاریخی که متولد شده اید را وارد کنید و بعد روی گزینه Continue که به رنگ بنفش در می آید، کلیک کنید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

در مرحله بعدی شما باید یک USERNAME برای خود تعیین کنید که مخاطبین از طریق ان بتوانند اکانت شما را پیدا کنند. اسمی که شما انتخاب می کنید نباید تکراری باشد اگر دچار مشکل باشد پیغام Username available به شما نشان داده می شود. به عکس دقت کنید برنامه برای راحتی کاربران نام های متفاوتی را به شما نشان می دهد بعد از تایید برای وارد شدن به مرحله بعد Continue راکلیک کنید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

در این مرحله شما باید شماره شخصی همراه خود را وارد کنید به تصویر زیر نگاه کنید شما اول باید کد کشور مورد نظر خودتان را وارد کنید و بعد شماره همراه خود را. در این صفحه یک لینک آبی رنگ با نام Sign up with email instead وجود دارد که با استفاده از آن می توان به جای شماره موبایل از ایمیل استفاده کرد. پس از وارد کردن شماره روی Continue کلیک کنید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

حالا باید کمی صبر کنید تا کد موردنظربرای ورود شما به برنامه مورد نظر ارسال شود. پس از دریافت کد آن را وارد نمایید تا وارد مرحله بعد شوید. اگر شما دچار مشکل در دریافت کد شدید بر روی گزینه آبی رنگ که نام آن Call me instead  کلیک کنید تا با شما از طرف این برنامه تماس بگیرند و کد را به شما اطلاع دهند.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

شما باید پسوردی را برای اکانت خود انتخاب کنید و بهتر است آن را جایی یادداشت کنید تا فراموش نکنید. این رمز حداقل باید ۸ عدد باشد.پس از تنظیم، روی آیکون Continue کلیک کنید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

کار شما به پایان رسید. با موفقیت یک اکانت در اسنپ چت برای خود ساخته اید. در اینجا می توانید دوستان خود را پیدا کرده و آن ها را دنبال کنید اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید، روی آیکون Skip که در بالا گوشه سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

برای اینکه شما به دوربین دسترسی داشته باشید باید بر روی Turn On کلیک کنید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

استفاده از فیلتر ها در اسنپ چت

این برنامه جذاب دارای اشکال متفاوتی است که شما می توانید با انتخاب آن ها از خود به صورت عروسکی عکس یا فیلمبرداری کنید به عکس زیر نگاه کنید برای گرفتن عکس باید بر روی دایره کلیک کنید و برای فیلمبرداری آن را نگه دارید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

ویرایش اسنپ

زمانی که با این برنامه عکس خود را می گیرید انواع مختلفی از آیکون برای شما می آید ، آیکون ضربدر که در قسمت سمت چپ بالای برنامه قرار گرفته است برای پاک کردن این اسنپ می باشد. در سمت راست این برنامه انواع مختلفی از امکانات برای تنظیم عکس شما وجود دارد با استفاده از این آیکون ها می توان نوشته بر روی عکس یا فیلم خود قرار دهید، اضافه کردن استیکر، برش زدن تصویر و …

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

این برنامه دارای فیلتر هایی می باشد که شما می توانید رنگ ونور عکس خود را با حالت اولیه تغییر دهید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

قابلیت اخری که بر روی این برنامه قرار گرفته شده است زمانی است که شما می توانید برای دیده شدن عکستان برای دوستانتان تعیین کنید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

ارسال اسنپ

حال وقت ان رسیده که اسنپ خود را ارسال نمایید. روی آیکون فلش آبی رنگ کلیک کنید تا برای شما ارسال شود. در گوشه صفحه آیکونی برای ذخیره عکس شما  و یا ارسال آن وجود دارد.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

زمانی که شما می خواهید عکسی را برای مخاطبین خود ارسال کنید باید مخاطب مورد نظر خودتان را انتخاب کنید تا بتوانید عکس یا فیلم را برای او ارسال کنید. دوستان خود را مشخص نمایید یا از گزینه های My Story، Our story یا گروه هایی که ساخته اید استفاده کنید. دوباره روی آیکون فلش آبی رنگ کلیک کنید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

برقراری ارتباط با دوستان در اسنپ چت

این برنامه این امکان را به شما می دهد که با دوستان خود ارتباط تصویری برقرار کنید.

برای ارتباط با دوستانتان در قسمت سمت چپ انگشت خود را بر روی آن قسمت بکشید تا مخاطبین شما نشان داده شوند. تنها با کلیک کردن بر روی مخاطبین می توانید چت کنید و یا ارتباط صوتی و تصویری ایجاد کنید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

بررسی قسمت Discover در اسنپ چت

این قسمت قابلیت دیدن عکس و فیلم های مخاطبین را به شما می دهد.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

Snap Map

در این قسمت حتی رویدادهایی را که در جهان قرار دارد را نگاه کنید و حتی استوری اضافه کنید.

آموزش تصویری نصب اسنپ چت

این مقاله برخی از ویژگی ها را به شما آموزش می دهد که بتوانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.