مدیریت کامنت ها در اینستاگرام و بستن کامنت پست ها و استوری ها

مدیریت کامنت ها در اینستاگرام برای کاربران امکان پذیر است. با بروز رسانی های اینستاگرام، قابلیت های جدیدی برای مدیریت اکانت اضافه شده است. در این مقاله ابتدا مدیریت کامنت ها در اینستاگرام را آموزش می دهیم. بعد از آن نحوه بستن کامنت در پست ها و استوری ها را به شما عزیزان توضیح می دهیم.

مدیریت کامنت ها در اینستاگرام

مدیریت کامنت ها در اینستاگرام شامل حذف و ریپورت کردن کامنت های تبلیغاتی و ناخوشایند، بستن بخش نظرات پست ها و استوری ها است. هم چنین حذف خودکار نظراتی است که نمی خواهید در زیر پست های تان گذاشته شود. در ادامه با ما همراه باشید تا تمام این مراحل را در این مقاله آموزش دهیم.

شما می توانید نظراتی را که دیگران زیر پست های تان می گذارند تایید و یا پاسخ دهید. برای تایید نظرات روی آیکون کامنت در کنار علامت قلب در زیر پست بزنید. سپس در بخش نظرات علامت قلب کنار هر نظر را لمس کنید و آن را لایک کنید.

لایک تایید نظرات در اینستاگرام

برای پاسخ دادن به نظر مورد نظر روی Reply بزنید و پاسخ را تایپ نمایید. سپس دکمه Post را لمس کنید تا پاسخ برای آن نظر ثبت شود.

پاسخ به نظرات در اینستاگرام

بستن خودکار کامنت ها

می توانید در بخش مدیریت، حساب کاربری خود را تنظیم کنید تا نظرات با کلماتی که مشخص می کنید به صورت اتوماتیک حذف شوند. برای این کار به صفحه پروفایل اکانت خود بروید. روی علامت سه خط بالای صفحه بزنید.

Settings را انتخاب کنید. سپس Privacy and Security و از آن جا گزینه Comment controls را لمس کنید تا به بخش مدیریت نظرات بروید.

مدیریت کامنت ها در اینستاگرام

در بخش Comment controls در Block Comments From می توانید افرادی را که نمی خواهید زیر پست شما نظر بگذارند انتخاب کنید. برای این کار Block Comments From را انتخاب کرده و سپس اکانت این افراد را در قسمت Search وارد کنید. وقتی اکانت را پیدا کرد آن ها را انتخاب کنید تا در این لیست قرار بگیرند.

از این پس این افراد قادر به گذاشتن نظر زیر پست های شما نخواهند بود.

در این بخش می توانید نظراتی را که توهین آمیز هستند به طور خودکار پاک کنید. Manual Filter را فعال کرده و در کادر زیر این گزینه کلمات یا جملات موردنظر را وارد نمایید.

دقت کنید که هر کلمه یا جمله را با کاما (،) از هم جدا کنید.

مدیریت کامنت ها در اینستاگرام

بستن کامنت پست ها و استوری ها در اینستاگرام

برای بستن کامنت (نظرات) پست های اینستاگرام به پست مورد نظر بروید. سپس روی علامت سه نقطه بالای پست سمت راست بزنید.

باز کردن پنجره تنظیمات پست

در پنجره ای که باز می شود گزینه Turn Off commenting را لمس کنید.

بستن کامنت ها در اینستاگرام

به همین راحتی بخش نظرات در زیر پست شما بسته می شود. با انتخاب گزینه Turn On commenting دوباره نظرات زیر پست باز می شود.

اما اگر می خواهید بخش کامنت ها را در استوری ببندید ابتدا استوری خود را بگذارید. سپس روی آن بزنید تا نمایش داده شود. حالا روی علامت سه نقطه پایین سمت راست استوری بزنید.

گزینه Story Settings را انتخاب کرده تا به بخش Story Controls بروید. قسمت Allow Message Replies را روی Off بگذارید. به این ترتیب کامنت ها را در استوری می بندید. اما اگر گزینه People You Follow را انتخاب کنید بخش نظرات فقط برای افرادی که شما را فالو کرده اند فعال است.

بستن کامنت در استوری

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=9991
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.