اینستاگرام: بهترین مکان برای انتشار آهنگ جدید

۱ دقیقه زمان مطالعه

وقتی Maude Latour خواننده ۱۹ ساله پاپ در تابستان ۲۰۱۹ آهنگ جدید «Superfruit» را منتشر کرد. به سرعت کاربران اینستاگرام آن را در پیج خود استوری کردند. Latour می‌گوید: طرفداران من تیم تبلیغاتی من هستند. مردم با اشتراک گذاشتن آهنگ من در اینستاگرام به انتشار آن کمک می‌کنند. بیش از ۱۰۰ نفر آهنگ «Superfruit» را در استوری خودشان منتشر کردند. کافی‌ست هر کدام از این پیج‌ها فقط ۱۰۰ هزار فالور داشته باشند. در حال حاضر آهنگ «Superfruit» دارای ۲۵۰،۰۰۰ استریم در Spotify است.

Spotify سرویسی برای استریم موسیقی و ویدئو است. اینستاگرام در سال ۲۰۱۸ امکان اشتراک‌گذاری آلبوم‌ها و لینک‌های Spotify را در استوری خود ایجاد کرد. در ماه‌های اخیر این قابلیت بسیار محبوب شده و موردتوجه قرار گرفته است. به نظر می‌رسد این پیام‌رسان در حال تبدیل به مکانی برای کشف استعدادهای جدید است. در حالی که Spotify مکانی برای آرشیو موسیقی و شنیدن پادکست‌هاست.

Tyler Dial هنرمند ۲۳ ساله می‌گوید بسیاری از طرفداران او در Instagram او را شناخته‌اند. او هم‌چنین امیدوار است که مردم آهنگ‌های او را در استوری‌های خود به اشتراک بگذارند تا از این طریق آهنگ جدیدش را به دیگران معرفی کند. او می‌گوید: زمانی که شما موسیقی جدیدی منتشر می‌کنید، دوست دارید که مردم آن را در استوری خودشان پست کنند.

کشف آهنگ جدید در اینستاگرام

اینستاگرام: بهترین مکان برای انتشار آهنگ جدید

برای بسیاری از افراد، Instagram در حال حاضر موثرترین روش برای معرفی و انتشار آهنگ جدید است. مطمئنا زمانی که تیلور سویفت یک آهنگ جدید منتشر می‌کند، برای معرفی آن نیازی به اینستاگرام ندارد. اما Milisci، مانند بسیاری از هنرمندان کمتر شناخته شده از طریق استوری بسیار مشهور شده‌اند. فرصت خوبی برای معرفی کارهای خود با این پیام‌رسان پیدا کرده‌اند.

Malavika Vivek، فارغ التحصیل معماری، می‌گوید اینستاگرام راهی است که برخی از آهنگ‌های مورد علاقه‌اش را از آن کشف کرده است. مردم برای پخش موسیقی موردعلاقه‌شان با تصاویر از Instagram استفاده می‌کنند. من بسیاری از موسیقی‌های جدیدم را از این طریق پیدا کرده‌ام.

ویوک می‌گوید: لیست پخش من از آهنگ هایی است که برای اولین بار از رادیو شنیدام. اما وقتی چند ماه در خارج از کشور بودم، نمی‌توانستم به این لیست دسترسی داشته باشم. یکی از دوستانم یکی از آهنگ‌های خود را در استوری Instagram خود گذاشت. من آن را شنیدم و در حال حاضر او یکی از هنرمندان مورد علاقه من است.

مردم به آهنگ هایی که دوستانشان را در Instagram می‌گذارند، گوش می‌دهند. اینستاگرام یکی از برنامه‌های محبوب برای نسل جدید است. بنابراین کم‌کم به پلت‌فرمی برای موسیقی تبدیل می‌شود.

اینستاگرام تلاش می‌کند تا کاربران راه‌های بیشتری برای به اشتراک گذاشتن لحظات خود و برقراری ارتباط با یکدیگر با استفاده از موسیقی را به کار گیرند.

منبع: mashable

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=10682
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.