نصب اینستاگرام قبلی خودم [آپدیت 2022]

چند روز قبل به دلیل تعویض گوشی، به دنبال نصب اینستاگرام قبلی خودم بودم و از قضا، دردسر زیادی هم کشیدم! از آن‌جایی که به نظر می‌رسد این مشکل، این روزها زیاد شده است، این مقاله را برای ورود به اکانت قبلی اینستاگرام آماده کردم. 

تا زمانی که روی دستگاه فعلی خود، اینستاگرام را داریم ظاهرا همه چیز خوب است؛ چون برای ورود نه نیازی به رمز عبور داریم و نه شماره موبایل و ایمیل! در واقع با یک‌بار تایید،اطلاعات ورود ما روی گوشی ذخیره می‌شود. ولی وای به روزی که بخواهیم گوشی را عوض کنیم و دوباره وارد اکانت خودمان بشویم! 

من برای ورود به اینستاگرام قبلی خودم از شماره همراهی که در زمان ثبت نام وارد کرده بودم، استفاده کردم. اگر شما هم به تازگی تلفن همراه خود را عوض کرده‌اید یا به هر دلیلی از اکانت اینستاگرام خود خارج شده‌ و اکنون قصد ورود دوباره به آن را دارید، این مقاله از ایده آل تک دقیقا برای شما نوشته شده است! 

نصب اینستاگرام قبلی خودم

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها در سطح جهان و به طبع آن در ایران، محسوب می‌شود. برای استفاده از این برنامه، حتما باید یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید؛ در هنگام ساخت حساب در این برنامه شما باید یک شماره موبایل و یک ایمیل واقعی وارد کنید تا اینستاگرام، از واقعی بودن هویت شما مطمئن شود.

اگر به هر دلیلی از حساب کاربری خود خارج شوید، می‌توانید با وارد کردن نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره همراه و در کنار آن رمز عبور، دوباره وارد آن شوید. ولی اگر رمز عبور خود را فراموش کرده باشید، تنها شماره موبایل یا آدرس ایمیل تایید شده، می‌تواند به دادتان برسد! 

در حقیقت مشکل از جایی شروع می‌شود که شما رمز عبور خود را یادتان رفته و اکنون می‌خواهید دوباره وارد اکانت اینستاگرام شوید! البته اگر در زمان ثبت نام در اینستاگرام، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل معتبر وارد کرده باشید، کار سختی نخواهید داشت. 

بازیابی پسورد اینستاگرام در صورت فراموشی

خب فرض کنیم که آدرس ایمیل یا شماره همراه زمان ثبت نام خود را در اختیار دارید و تنها رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید. من دقیقا در این موقعیت قرار داشتم و برای نصب اینستاگرام قبلی خودم، مراحل زیر را انجام دادم:

روی گزینه log in کلیک کنید

 • در صفحه بعد، روی گزینه “Forgot password” کلیک کنید.

روی فراموشی رمز عبور کلیک کنید

 • در صفحه بازیابی رمز عبور، نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تلفنی را که هنگام ایجاد حساب خود استفاده کرده‌اید، وارد کنید. سپس روی “Reset password” کلیک کنید.

نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.

 • یک ایمیل که حاوی لینک بازیابی رمز عبور است، از طرف اینستاگرام به آدرس ایمیل تاییده شده شما، ارسال می‌شود. با مراجعه به ایمیل خود، روی Reset password کلیک کنید تا ریکاوری پسورد، شروع شود.

روی بازیابی گذرواژه اینستاگرام کلیک کنید

 • وقتی روی پیوند کلیک کنید، این لینک شما را به صفحه‌ای هدایت می‌کند که باید رمز ورود جدید را وارد کرده و آن را تأیید کنید. پسورد جدید را وارد کرده و در نهایت، روی “Reset password” کلیک کنید.

پسورد جدید را وارد کنید

تذکر: اکیدا توصیه می‌کنیم که از ترکیبی از حروف و اعداد برای رمز عبور حساب خود استفاده کنید. این کار باعث می‌شود تا دیگران نتوانند به راحتی پسورد شما را حدس بزنند یا حتی هکرها آن را هک کنند.

روش بالا برای زمانی است که بخواهید از آدرس ایمیل برای بازیابی رمز عبور اینستاگرام استفاده کنید. در صورتی که شماره همراه خود را در زمان ثبت نام وارد کرده باشید، می‌توانید به جای ایمیل، شماره خود را وارد کنید تا لینک بازیابی، برای شما پیامک شود. 

آموزش کامل آپدیت کردن اینستاگرام در اندروید و آیفون
بخوانید

اگر نام کاربری خود را فراموش کرده‌اید

در بسیاری از مواقع، شما به دلیل اینکه نام کاربری خود را فراموش کرده‌اید؛ نمی‌توانید وارد حساب خود شوید. خوشبختانه این مورد به راحتی قابل رفع است و جای نگرانی زیادی ندراد. برای اینکه بتوانید دوباره به نام کاربری خود دسترسی داشته باشید؛ می‌توایند یکی از دو راه زیر را انتخاب کنید:

یافتن نام صفحه با جستجو در اکسپلور اینستاگرام

در بخش اکسپلور اینستاگرام، امکانی تحت عنوان جستحو در اختیار کاربران محتلف قرار دارد. در ابن بخش می‌توایند با وارد کردن نام کاربری یا حتی بخشی از آن، به صفحه مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.

یافتن نام صفحه با جستجو در اکسپلور اینستاگرام

اگر نام کاربری پروفایل شخصی یا صفحه تجاری خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید بخشی از آن را که در خاطرتان باقی مانده است، در قسمت Search اکسپلوزز وارد کنید؛ به احتمال زیاد در بخش نتایج، صفحه کاربری خود را پیدا خواهید کرد.

آموزش تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی و برعکس
بخوانید

جستجو در صفحه فالورهای خود با اکانت دیگر

افرادی که شما را فالوو کرده‌اند، حساب کاربری شما را در لیست فالووینگ‌های صفحه خود، دارند. بنابراین می‌توانید از اکانت یکی از دوستان خود استفاده کرده و وارد صفحه پروفایل یکی از فالوورهای خود شوید. در بخش Following صفحه مورد نظر، بعد از کمی جستجو، می‌توانید حساب کاربری خود را مشاهده کنید.

چگونه اینستاگرام قبلی را در گوشی جدید نصب کنیم؟ 

اگر یک گوشی جدید خریداری کرده‌اید و قصد دارید اینستاگرام قبلی خود را روی این گوشی جدید نصب کنید، ما یک راه حل ساده و سریع را به شما ارائه می‌دهیم. توجه کنید اطلاعات کاربری از قبیل نام، رمز عبور، ایمیل، شماره تلفن و … بسیار مهم هستند و باید همه آن‌ها را در اختیار داشته باشید. 

تذکر: وارد کردن اشتباه رمز عبور برای چند مرتبه، می‌تواند حساب کاربری شما را قفل کند. بنابراین در این مورد، دقت کافی را داشته باشید. 

در ادامه روش برای ورود به اینستاگرام در گوشی جدید به شما معرفی می‌کنیم:

ورود با استفاده از آدرس ایمیل 

متداول‌ترین روش برای ورود به حساب کاربری اینستاگرام در گوشی جدید، استفاده از آدرس ایمیل است. معمولا اکثر کاربران از یک آدرس ایمیل برای ثبت نام و ساخت حساب کاربری در اینستاگرام استفاده می‌‌کنند. زمانی که از این آدرس ایمیل برای ورود به اینستاگرام استفاده می‌کنید، یک کد تایید به ایمیل شما ارسال می‌شود. 

ادامه مراحل بسیار ساده است. اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید. آدرس ایمیل را وارد کنید تا حساب اینستاگرام شما دقیقا با تغییراتی که آخرین بار در گوشی قبلی خود انجام داده بودید، در گوشی جدید باز شود. 

ورود با استفاده از شماره همراه 

اگر زمان ثبت نام در اینستاگرام، تلفن همراه خود را وارد کرده باشید، برای باز کردن حساب در گوشی جدید، اصلا کار سختی نخواهید داشت. اپلیکیشن Instagram را در گوشی باز کرده و با تایید شمراه تلفن همراه خود، دوباره به حساب کاربری و تمام اطلاعات آن، دسترسی داشته باشید. 

ورود با استفاده از نام کاربری 

دو روش بالا برای مواقعی کاربرد داشتند که رمز عبور و نام کاربری خود را فراموش کرده باشید. در صورتی که به این اطلاعات دسترسی داشته باشید، ساده‌ترین کار ممکن را برای ورود به حساب اینستاگرام در گوشی جدید خواهید داشت. 

اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. بعد از چند ثانیه در حساب خود خواهید بود و به تمامی اطلاعات آن از قبیل پست‌ها، استوری‌ها و … دسترسی خواهید داشت. 

برای مطالعه بیشتر درباره چگونگی لاگین شدن در حساب اینستاگرام، حتما مقاله “ورود به اینستاگرام” را مطالعه نمایید. 

پاک کردن حساب در اینستاگرام

لازم است ابتدا توضیحی در ارتباط با حذف یا “Delete” کردن یک حساب در اینستاگرام بدهیم. اگر شما به هر دلیلی، اقدام به حذف حساب کاربری خود کنید، این کار درآینده قابل برگشت نیست؛ یعنی طبق اعلام اینستاگرام، حساب‌هایی که در این برنامه حذف می‌شوند، دیگر قابل بازیابی نخواهند بود.

پاک کردن حساب اینستاگرام

پس اگر تصمیم به حذف حساب خود گرفته‌اید، قبل از انجام این کار، در نظر بگیرید که راه بازگشتی نخواهید داشت!

ممکن است اینستاگرام بدون اطلاع شما، اقدام به پاک کردن حسابتان کرده باشد؛ در این صورت و به احتمال زیاد، حساب شما یک سری قوانین این شبکه را نقض کرده است. به همین دلیل، ایستاگرام تصمیم به حذف حساب شما نموده است.

البته امکان ندارد این شبکه محبوب، یک حساب کاربری را بی‌دلیل حذف کند. پس اگر حساب شما توسط خود Instagram بسته شد، بازهم خیلی به دنبال برگرداندن آن نباشید .

یک حالت دیگر هم در زمینه حذف حساب کاربری در اینستاگرام وجود دارد: حساب شما توسط شخص سومی هک شده و آن شخص اقدام به حذف حساب شما کرده باشد. در این صورت بازهم اینستاگرام خود شما را مقصر دانسته و تاکید می‌کند که باید یک رمز عبور قوی‌تر انتخاب می کردید.

غیر فعال کردن حساب اینستاگرام

ممکن است شما بنا به دلایلی تصمیم بگیرید برای مدتی حساب خود را در اینستاگرام غیرفعال کنید. در این صورت، هیچ نشانی از حساب شما در مدتی که غیرفعال بوده‌اید باقی نمی‌ماند و اگر کسی حساب شما را جستجو کند، هیچ نتیجه‌ای ظاهر نمی‌شود.

غیر فعال کردن حساب کاربری در اینستاگرام

ولی غیرفعال کردن با حذف فرق دارد: زمانی که شما اقدام به غیرفعال کردن حساب می‌کنید، هر زمانی که بخواهید، دوباره می‌توانید با وارد کردن اطلاعات حساب خود، به آن وارد شوید.

آنچه در ادامه برای شما ذکر می‌شود، نحوه ورود مجدد به یک حساب غیرفعال شده است و نه یک حساب حذف شده:

مرحله ۱

اولین مرحله برای این کار این است که شما اجاره بدهید تا مدت زمانی از غیر فعال شدن حساب‌تان بگذرد و بعد از آن، اقدام به برگرداندن کاربری نمایید. هنگامی که شما حساب کاربری خود را از اینستاگرام غیرفعال می‌کنید، این برنامه در طی چند ساعت، درخواست شما را تایید خواهد کرد. معمولا این زمان در حدود ۳ ساعت خواهد بود.

پس اگر می خواهید دوباره حساب کاربری خود را به دست بیاورید، اجازه بدهید حداقل ۳ ساعت از غیر فعال شدن آن بگذرد و بعد دوباره اقدام کنید .

مرحله ۲

  اگر حساب شما بیش از یک روز غیرفعال شده است، باید بدون هیچ مشکلی وارد سیستم شوید. توجه داشته باشید که نمی‌توانید یک حساب حذف شده را دوباره فعال کنید. پس اگر تصمیم به حذف حساب اینستاگرام خود گرفتید، دیگر نمی توانید دوباره آن را فعال کنید.

مرحله ۳

اینستاگرام را باز کنید. روی نماد برنامه اینستاگرام ، که شبیه به دوربین چند رنگ است، ضربه بزنید.

روی آیکون اینستاگرام ضربه بزنید

مرحله ۴

نام کاربری ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید. این کار را در قسمت متن بالا انجام دهید. برای مشاهده صفحه ورود باید ابتدا به یک دکمه Log یا پیوند وارد شوید.

ایمیل خود را وارد کنید

برگرداندن اکانت قبلی اینستارگرام | گام اول مرحله ۵

رمز ورود خود را وارد کنید این کار را در جعبه متن “رمز عبور” انجام دهید.اگر گذرواژه خود را به خاطر ندارید، باید آن را مجددا تنظیم کنید.

روی ورود به سیستم ضربه بزنید؛ این گزینه در انتهای صفحه قرار دارد. تا زمانی که اعتبار ورود به سیستم صحیح باشد، انجام این کار شما را به اینستاگرام وارد می کند و دوباره حساب خود را فعال می کند.

برگرداندن اکانت قبلی اینستارگرام | گام دوممرحله ۶

هرگونه دستورالعمل روی صفحه را دنبال کنید. بسته به مدت زمان غیرفعال شدن حساب اینستاگرام شما، ممکن است مجبور شوید قبل از وارد شدن به حساب، شماره تلفن خود را تایید کنید.

ورود به حساب کاربری، مجددا آن را فعال می کند؛ بنابراین شما لازم نیست بعد از ورود به سیستم، هیچ مرحله فعال سازی مجددی را انجام دهید.

کلام پایانی

تمام آموزش‌هایی که امروز و در این مقاله به آن‌ها پرداخته شد، در مواقعی به کار شما خواهند آمد که حساب کاربری خود را حذف نکرده باشید. بنابراین اگر بدون اینکه حساب کاربری خود را پاک کرده باشید، برای ورود به آن مشکل دارید، به احتمال زیاد، روش‌های ذکر شده، می‌توانند مشکل شما را حل کنند.

اگر دوست دارید به یکی از کاربران حرفه‌ای Instagram تبدیل شوید، حتما سری هم به صفحه “آموزش اینستاگرام” از مجله ایده آل تک بزنید. ما در این بخش، هر روز ترفندهای جدیدی از این شبکه اجتماعی محبوب را به شما نشان خواهیم داد. 

در صورتی که در رابطه با شبکه اجتماعی اینستاگرام و ترفندهای آن، سوال یا ابهامی دارید، حتما در بخش نظرات همین مقاله مطرح نمایید تا در اولین فرصت، پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

سوالات متداول 

چطوری اینستاگرام قبلی خودم رو نصب کنم؟

خیلی راحت با استفاده از نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تلفن، می‌توانید اینستاگرام قبلی خودتان را روی هر دستگاه جدیدی نصب کنید و وارد آن شوید.

کدام روش برای ورود به اینستاگرام قبلی خودم راحت‌تره؟

استفاده از نام کاربری بهترین روش است. اما اگر نام کاربری خودتان را فراموش کرده‌اید، باید به سراغ آدرس ایمیل یا شماره تلفن بروید.

آیا برای غیرفعال کردن موقت اینستاگرام محدودیت وجود دارد؟

خیر. شما هر زمان که بخواهید می‌توانید به صورت موقت حساب خود را غیر فعال کنید. چند ساعت بعد از ثبت درخواست شما، حسابتان غیر فعال می‌شود.

آیا بعد از بازیابی اکانت اینستاگرام، اطلاعات شامل فالوورها پاک خواهند شد؟

خیر. زمانی که شما مجددا و بعد از مدتی وارد حساب خود می‌شوید، می‌توانید مجددا به تمامی اطلاعاتتان دسترسی داشته باشید.

۳.۸/۵ - (۱۸ امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
30 نظرات
 1. علي مزيناني می گوید

  سلام و درود
  لطفا در رابطه با پاك كردن اكانت اينستاگرام هم بنويسيد .

  1. عبدالله خسروی می گوید

   با سلام . حتما در اولین فرصت مطلب درخواستی شما بر روی سایت قرار می گیرد . ممنون از همراهی شما

 2. محمود می گوید

  سلام ..اکانت حساب قبلی اینستام حذف شده چکارکنم؟

 3. احمد می گوید

  سلام. من دوتا پیج دارم. گوشیم رو فلش کردم. یکیش رو برگردوندم. ولی اون یکیش رو چطور باید برگردونم؟

  1. خسروی می گوید

   سلام دوست عزیز . برای این کار باید به ایمیل و یا شماره تلفنی که در زمان ساخت اکانت وارد کردید دسترسی داشته باشید

 4. هادی می گوید

  حسابه قبلیم شماره تلفنی که باهاش اژنستا قبلیمو ساختم سلبع امتیاز و واگزار شده به دیگری حالا چکار کنم تا پیجمو برگردونم

 5. جعفری می گوید

  سلام من دیروز اینستامو لوگ اوت کردم چون ارور میداد الان نمیدونم چجوری برگردونم ترخدا کاملتر بگید بتونم برگردونم میرم رو وب سایت اینستا کلمه بازیابی رمز عبور میزنم نام کاربری میزنم پیامک میاد میگه برگشت به اینستاگرام درست نمیشه تر خدا یه راهی بگید

 6. setayesh می گوید

  سلام من گوشیمو ریست کردم و اینستا گرامم حذف شد،الان میخام وارد اکانت های قبلیم بشم،چجوری باید واردشون بشم؟!

  1. خسروی می گوید

   اگر پسورد خودتون را یادتونه بعد از دانلود اپلیکیشن اینستاگرام نام کاربری و رمز عبور خودتون رو وارد کنید. اگر پسورد رو یادتون رفته از طریق ایمیل یا تلفن همراه درخواست بازیابی رمز عبور بدهید تا بتوانید یک پسورد جدید برای کاربری خود بسازید و به کمک آن وارد حساب خود شوید.

 7. سمیه می گوید

  سلام….من نمیتونم صفحه اینیستا رو روی گوشی جدیدم نصب کنم….یوورز و پسوورد رو هم دارم….اول شماره موبایل رو میخواد….صفحه بعد اسم کامل و پسوورد….صفحه بعد sign up رو میزنم روی logging in میمونه…..

 8. علیرضا رنجبر می گوید

  سلام وقت بخیر به علت قفل شدن اینستاگرام قبلی بخاطر اینکه چند بار اشتباهی رمز رو استفاده کردم نمیتوانم در گوشیه جدید اینستاگرام خودم را فعال کنم ممنون میشم راهنمایم کنید با تشکر

  1. خسروی می گوید

   دوست عزیز باید از طریق شماره همراه یا ایمیل نسبت به بازیابی رمز عبور خودتون اقدام کنید

 9. سحر می گوید

  سلام.اینستا منو انداخت بیرون..کد امنیتی برام پیامک میکنه میزنم میگه اشتباه است..چکار کنم.همه چی هم دارم ایمیل و شماره

  1. خسروی می گوید

   دوست عزیز ار نسخه وب سایت اینستاگرام برای ورود مجدد به حساب کاربری خودتون استفاده کنید

 10. امید سهرابی می گوید

  با سلام
  بنده حساب اینستاگرام روی گوشی قبلیم بود که الان ندارند و فروختمش .
  اکانت حساب قبلیم را پیدا کردم و وقتی میخوام داخل پیج بشم میگه این حساب خصوصی هستش ؟!آخه قبلا من حسابش را خصوصی کرده بودم الان نمیدونم باید چکار کنم ! آیا میشه کاری کرد؟؟ممنون از زحمات شما

  1. خسروی می گوید

   دوست عزیز شما باید در حساب قبلی خودتون لاگین بشید. شما الان در حال مشاهده پیج خودتون به عنوان شخص سوم هستید. با استفاده از نام کاربری و رمز عبورتون در دستگاه جدید وارد حساب قبلی خودتون بشید تا دوباره بتونید اونو مدیریت کنید

 11. مهدی می گوید

  سلام من گوشیمو عوض کردم و ایمیل هم یادم نیست الان تو گوشی جدیدم هرچی میرم تو اینستا میگه ارسال کردیم به ایمیل شما حالا که من آدرس ایمیلمو ندارم چیکار کنم تو فروشگاه موبایل برام ایمیل جدید درست کردن ولی همه می‌ره اون قبلی چیکار کنم

  1. خسروی می گوید

   دوست عزیز اگر شماره همراه خودتونو در زمان ثبت نام تایید کرده باشید می‌تونید از طریق شماره همراه وارد حساب بشید. در غیر این صورت، تنها راه اینه که به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بزنید و مشکل خودتون رو مطرح کنید

 12. آوا می گوید

  سلام اینستا گرام من حذف سده چطور میتونم بر گردونم ؟

  1. خسروی می گوید

   دوست عزیز اگر بیش از دو هفته از حذف کردن حساب اینستاگرام شما گذشته باشه هیچ راهی برای برگردوندنش وجود نداره

 13. سپیده می گوید

  سلام من تازه اینستا رو نصب کردم هرکاری میکنم‌نمیاد‌همش‌صفحه‌سیاهه‌میشه‌بگید‌چکار‌کنم‌تابیاد

  1. خسروی می گوید

   دوست عزیز احتمالا ایراد از کش تلفن همراه باشه. کش رو پاک کنید و اینستا رو هم دوباره نصب کنید و بعد بررسی کنید ایراد رو

 14. iliya می گوید

  سلام من یه اکانت اینستا توی گوشیم داشتم و رمزشو از اول بلد نبودم با شماره واردش میشدم یا ایمیلم بعد گوشیمو عوض کردم اون گوشیمو همه چیزشو فلش کردم بعد خواستم روی این گوشیم اجراش کنیم اشتباهی با همون ایمیل یه اکانت درست کردم و باز یه اکانت اشتباهی با شماره همون اکانتم درست کردم بعد الان اسم یا ایمیل میزنم که اون اکانت قبلیم بالا بیاد این جدیدا میاد تنها راهش که میتونم الان فقط برم با اسامه که اسممو میزنم عکس پروفایلم میاد ولی از طریق رمز فقط میشه توش رفت پیام نمیاد بعد یکی از دوستام آمد اون دو تا اکانتی که دارمو جیمیلشونو عوض کنه بزاره یاهو اون دوتا جدیدا رو که بعد با اون جیمیل قبلیه اون دکی بیاد بالا ولی بازم وقتی اون جیمیل میزنم باز میاد هنون دوتا اکانت جدیدا همه چی قاطی شده لطفا جواب بدین آیا راهی هس درست شه ممنون از جوابتون

  1. خسروی می گوید

   دوست عزیز تا آن‌جایی که من از کامنت شما متوجه شدم، متاسفانه راهی برای ورود به حساب قبلی خودتون ندارید

  2. علی می گوید

   سلام فیلترشکنم کار نمیکنه چه کنم

   1. خسروی می گوید

    دوست عزیز در حال حاضر بدون فیلترشکن امکان دسترسی به اینستاگرام وجود ندارد

 15. رمضان روحی می گوید

  سلام دست مریزاد توضیحات شما نسبت به بقیه سايت ها خوب بود ممنون

 16. ناصرحیدری می گوید

  سلام خسته نباشید آقا یاخانم داشتم برنامهای اضافی پاک میکردم دست خورد
  سریع حذف شد نتونستم کاری بکن اینستارو نصب کردم پیجه خودمو میخام
  چیزارو فرموش کردم

  1. خسروی می گوید

   تنها راه اینه که از طریق ایمیل یا شماره تلفن که در زمان ساخت اکانت وارد کردید، برای بازیابی رمز عبور اقدام کنید

 17. زهرا می گوید

  سلام،من باعوض کردن گوشی میخاستم اینستا نصب کنم رمز اکانتم فراموش کردم طبق توضیح شما بازیابی رمز کردم ولی حسابم رو وارد میشم اول صفحه پروفایلم میاد بدون پست و استوریها و سریع از پایین صفحه یه صفحه میاد بالا که حاوی برنامه های نصب شده رو گوشیمه و تیتر بالاش نوشته تکمیل کنش با استفاده از …(منظورش همین برنامه های نصب شده رو گوشیمه)،چطور درستش کنم ،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.